logo



Menu Serwisu :
» Strona główna
» Wiadomości
» Wyślij wynik meczu
» Forum piłkarskie
» Galeria zdjęć
Sezon 2017/2018
»

Nice I liga

»

III liga gr. III

»

IV liga gr. I śląska

»

IV liga gr. I - "derby"

»

Klasa Okręgowa

»

Klasa "A" gr. I

»

Klasa "A" gr. II

»

Klasa "A" Lubliniec

»

Klasa "B" gr. I

»

Klasa "B" gr. II

»

Klasa "B" Lubliniec

»

II Liga Futsalu

Kącik kibica :
» Archiwum wyników
» Dane klubów


Sezon 2005/2006 - Klasa "B" gr. I - Wyniki

Sezon 2005/2006 - Klasa "B" gr. I - Tabela

 14-08-2005  -  Kolejka nr 1
 Orkan II Gnaszyn -  KS Panki

0 : 4

 Olimp-Gol Rybna -  Grom Cykarzew

0 : 1

 Amator Golce -  Piast Lubojna

1 : 1

 Maraton Walenczów -  Świt Borowno

1 : 3

 Metal Rzeki Wielkie -  Raków II Częstochowa

0 : 6

 Kmicic Kruszyna -  Płomień II Kuź. Mar.

3 : 1

 Orły Kusięta -  Pająk II Wąsosz

0 : 8

 21-08-2005  -  Kolejka nr 2
 KS Panki -  Pająk II Wąsosz

4 : 1

 Płomień II Kuź. Mar. -  Orły Kusięta

8 : 0

 Raków II Częstochowa -  Kmicic Kruszyna

12 : 0

 Świt Borowno -  Metal Rzeki Wielkie

9 : 2

 Piast Lubojna -  Maraton Walenczów

3 : 2

 Grom Cykarzew -  Amator Golce

2 : 3

 Orkan II Gnaszyn -  Olimp-Gol Rybna

0 : 4

 28-08-2005  -  Kolejka nr 3
 Olimp-Gol Rybna -  KS Panki

2 : 2

 Amator Golce -  Orkan II Gnaszyn

9 : 1

 Maraton Walenczów -  Grom Cykarzew

2 : 4

 Metal Rzeki Wielkie -  Piast Lubojna

0 : 5

 Kmicic Kruszyna -  Świt Borowno

0 : 1

 Orły Kusięta -  Raków II Częstochowa

0 : 22

 Pająk II Wąsosz -  Płomień II Kuź. Mar.

1 : 2

 04-09-2005  -  Kolejka nr 4
 KS Panki -  Płomień II Kuź. Mar.

0 : 1

 Raków II Częstochowa -  Pająk II Wąsosz

14 : 0

 Świt Borowno -  Orły Kusięta

2 : 0

 Piast Lubojna -  Kmicic Kruszyna

3 : 1

 Grom Cykarzew -  Metal Rzeki Wielkie

4 : 0

 Orkan II Gnaszyn -  Maraton Walenczów

1 : 6

 Olimp-Gol Rybna -  Amator Golce

2 : 2

 11-09-2005  -  Kolejka nr 5
 Amator Golce -  KS Panki

1 : 4

 Maraton Walenczów -  Olimp-Gol Rybna

2 : 0

 Metal Rzeki Wielkie -  Orkan II Gnaszyn

1 : 1

 Kmicic Kruszyna -  Grom Cykarzew

0 : 2

 Orły Kusięta -  Piast Lubojna

0 : 5

 Pająk II Wąsosz -  Świt Borowno

0 : 1

 Płomień II Kuź. Mar. -  Raków II Częstochowa

1 : 9

 17-09-2005  -  Kolejka nr 6
16:30  KS Panki -  Raków II Częstochowa

1 : 5

 18-09-2005  -  Kolejka nr 6
11:00  Orkan II Gnaszyn -  Kmicic Kruszyna

3 : 0

11:00  Olimp-Gol Rybna -  Metal Rzeki Wielkie

5 : 1

11:00  Świt Borowno -  Płomień II Kuź. Mar.

3 : 3

11:00  Piast Lubojna -  Pająk II Wąsosz

5 : 0

11:00  Grom Cykarzew -  Orły Kusięta

3 : 1

11:00  Amator Golce -  Maraton Walenczów

3 : 0

 24-09-2005  -  Kolejka nr 7
16:00  Metal Rzeki Wielkie -  Amator Golce

1 : 4

 25-09-2005  -  Kolejka nr 7
16:00  Orły Kusięta -  Orkan II Gnaszyn

3 : 3

16:00  Kmicic Kruszyna -  Olimp-Gol Rybna

1 : 0

16:00  Maraton Walenczów -  KS Panki

3 : 0

16:00  Pająk II Wąsosz -  Grom Cykarzew

1 : 1

16:00  Płomień II Kuź. Mar. -  Piast Lubojna

1 : 1

13:30  Raków II Częstochowa -  Świt Borowno

12 : 1

 01-10-2005  -  Kolejka nr 8
13:00  Piast Lubojna -  Raków II Częstochowa

3 : 2

 02-10-2005  -  Kolejka nr 8
16:00  Orkan II Gnaszyn -  Pająk II Wąsosz

2 : 4

11:00  Grom Cykarzew -  Płomień II Kuź. Mar.

4 : 0

16:00  KS Panki -  Świt Borowno

3 : 2

16:00  Olimp-Gol Rybna -  Orły Kusięta

6 : 0

13:00  Amator Golce -  Kmicic Kruszyna

3 : 0

16:00  Maraton Walenczów -  Metal Rzeki Wielkie

5 : 2

 08-10-2005  -  Kolejka nr 9
15:30  Metal Rzeki Wielkie -  KS Panki

1 : 2

 09-10-2005  -  Kolejka nr 9
15:30  Pająk II Wąsosz -  Olimp-Gol Rybna

1 : 3

15:30  Orły Kusięta -  Amator Golce

1 : 8

15:30  Kmicic Kruszyna -  Maraton Walenczów

6 : 3

15:30  Płomień II Kuź. Mar. -  Orkan II Gnaszyn

0 : 0

13:30  Raków II Częstochowa -  Grom Cykarzew

12 : 0

15:30  Świt Borowno -  Piast Lubojna

3 : 3

 15-10-2005  -  Kolejka nr 10
15:00  Metal Rzeki Wielkie -  Kmicic Kruszyna

1 : 0

 16-10-2005  -  Kolejka nr 10
15:00  Orkan II Gnaszyn -  Raków II Częstochowa

2 : 9

11:00  Grom Cykarzew -  Świt Borowno

2 : 1

15:00  KS Panki -  Piast Lubojna

3 : 3

15:00  Olimp-Gol Rybna -  Płomień II Kuź. Mar.

2 : 0

11:00  Amator Golce -  Pająk II Wąsosz

2 : 0

15:00  Maraton Walenczów -  Orły Kusięta

5 : 0

 23-10-2005  -  Kolejka nr 11
14:30  Piast Lubojna -  Grom Cykarzew

2 : 5

14:30  Raków II Częstochowa -  Olimp-Gol Rybna

9 : 0

14:30  Świt Borowno -  Orkan II Gnaszyn

3 : 1

14:30  Kmicic Kruszyna -  KS Panki

2 : 0

14:30  Orły Kusięta -  Metal Rzeki Wielkie

3 : 6

14:30  Płomień II Kuź. Mar. -  Amator Golce

1 : 3

14:30  Pająk II Wąsosz -  Maraton Walenczów

3 : 4

 29-10-2005  -  Kolejka nr 12
14:00  Maraton Walenczów -  Płomień II Kuź. Mar.

0 : 1

14:00  Amator Golce -  Raków II Częstochowa

1 : 3

 30-10-2005  -  Kolejka nr 12
14:00  Kmicic Kruszyna -  Orły Kusięta

5 : 1

14:00  KS Panki -  Grom Cykarzew

7 : 0

14:00  Orkan II Gnaszyn -  Piast Lubojna

2 : 4

14:00  Olimp-Gol Rybna -  Świt Borowno

1 : 1

14:00  Metal Rzeki Wielkie -  Pająk II Wąsosz

2 : 2

 06-11-2005  -  Kolejka nr 13
13:30  Raków II Częstochowa -  Maraton Walenczów

10 : 0

13:30  Płomień II Kuź. Mar. -  Metal Rzeki Wielkie

2 : 0

13:30  Pająk II Wąsosz -  Kmicic Kruszyna

1 : 11

13:30  Orły Kusięta -  KS Panki

1 : 2

13:30  Świt Borowno -  Amator Golce

1 : 4

13:30  Piast Lubojna -  Olimp-Gol Rybna

4 : 1

11:00  Grom Cykarzew -  Orkan II Gnaszyn

4 : 0

 09-04-2006  -  Kolejka nr 16
16:00  Raków II Częstochowa -  Orły Kusięta

13 : 0

16:00  Świt Borowno -  Kmicic Kruszyna

0 : 5

16:00  Piast Lubojna -  Metal Rzeki Wielkie

3 : 0

16:00  Grom Cykarzew -  Maraton Walenczów

1 : 0

16:00  Orkan II Gnaszyn -  Amator Golce

0 : 10

16:00  KS Panki -  Olimp-Gol Rybna

2 : 2

16:00  Płomień II Kuź. Mar. -  Pająk II Wąsosz

2 : 1

 15-04-2006  -  Kolejka nr 17
12:00  Orły Kusięta -  Świt Borowno

2 : 1

12:00  Kmicic Kruszyna -  Piast Lubojna

0 : 5

12:00  Metal Rzeki Wielkie -  Grom Cykarzew

1 : 4

12:00  Maraton Walenczów -  Orkan II Gnaszyn

6 : 1

12:00  Płomień II Kuź. Mar. -  KS Panki

0 : 4

12:00  Amator Golce -  Olimp-Gol Rybna

5 : 0

 23-04-2006  -  Kolejka nr 18
16:00  Piast Lubojna -  Orły Kusięta

5 : 1

16:00  Grom Cykarzew -  Kmicic Kruszyna

4 : 1

16:00  Orkan II Gnaszyn -  Metal Rzeki Wielkie

6 : 5

16:00  Olimp-Gol Rybna -  Maraton Walenczów

1 : 1

16:00  KS Panki -  Amator Golce

2 : 0

16:00  Świt Borowno -  Pająk II Wąsosz

3 : 2

16:00  Raków II Częstochowa -  Płomień II Kuź. Mar.

10 : 0

 30-04-2006  -  Kolejka nr 19
12:00  Raków II Częstochowa -  KS Panki

1 : 0

17:00  Płomień II Kuź. Mar. -  Świt Borowno

3 : 3

17:00  Pająk II Wąsosz -  Piast Lubojna

1 : 13

17:00  Orły Kusięta -  Grom Cykarzew

1 : 1

17:00  Kmicic Kruszyna -  Orkan II Gnaszyn

7 : 1

17:00  Metal Rzeki Wielkie -  Olimp-Gol Rybna

2 : 4

17:00  Maraton Walenczów -  Amator Golce

3 : 0

 02-05-2006  -  Kolejka nr 20
17:00  Orkan II Gnaszyn -  Orły Kusięta

3 : 0

 03-05-2006  -  Kolejka nr 20
17:00  Piast Lubojna -  Płomień II Kuź. Mar.

6 : 3

17:00  Grom Cykarzew -  Pająk II Wąsosz

3 : 0

17:00  Olimp-Gol Rybna -  Kmicic Kruszyna

0 : 2

17:00  Amator Golce -  Metal Rzeki Wielkie

6 : 1

17:00  KS Panki -  Maraton Walenczów

1 : 0

17:00  Świt Borowno -  Raków II Częstochowa

1 : 3

 07-05-2006  -  Kolejka nr 21
17:00  Świt Borowno -  KS Panki

1 : 0

12:00  Raków II Częstochowa -  Piast Lubojna

8 : 1

17:00  Płomień II Kuź. Mar. -  Grom Cykarzew

1 : 1

17:00  Pająk II Wąsosz -  Orkan II Gnaszyn

1 : 1

17:00  Orły Kusięta -  Olimp-Gol Rybna

2 : 1

17:00  Kmicic Kruszyna -  Amator Golce

3 : 1

17:00  Metal Rzeki Wielkie -  Maraton Walenczów

3 : 2

 10-05-2006  -  Kolejka nr 17
17:00  Pająk II Wąsosz -  Raków II Częstochowa

0 : 20

 13-05-2006  -  Kolejka nr 22
17:00  Maraton Walenczów -  Kmicic Kruszyna

0 : 6

17:00  Grom Cykarzew -  Raków II Częstochowa

2 : 7

 14-05-2006  -  Kolejka nr 22
17:00  KS Panki -  Metal Rzeki Wielkie

3 : 0

17:00  Amator Golce -  Orły Kusięta

4 : 1

17:00  Olimp-Gol Rybna -  Pająk II Wąsosz

3 : 0

17:00  Orkan II Gnaszyn -  Płomień II Kuź. Mar.

0 : 3

17:00  Piast Lubojna -  Świt Borowno

5 : 1

 17-05-2006  -  Kolejka nr 14
17:30  KS Panki -  Orkan II Gnaszyn

3 : 0

17:30  Pająk II Wąsosz -  Orły Kusięta

1 : 3

17:30  Raków II Częstochowa -  Metal Rzeki Wielkie

9 : 0

17:30  Świt Borowno -  Maraton Walenczów

3 : 3

17:30  Piast Lubojna -  Amator Golce

2 : 2

17:30  Grom Cykarzew -  Olimp-Gol Rybna

1 : 0

 21-05-2006  -  Kolejka nr 23
17:00  Piast Lubojna -  KS Panki

2 : 1

17:00  Świt Borowno -  Grom Cykarzew

2 : 1

15:00  Raków II Częstochowa -  Orkan II Gnaszyn

7 : 0

17:00  Płomień II Kuź. Mar. -  Olimp-Gol Rybna

1 : 0

17:00  Pająk II Wąsosz -  Amator Golce

0 : 5

17:00  Orły Kusięta -  Maraton Walenczów

0 : 2

17:00  Kmicic Kruszyna -  Metal Rzeki Wielkie

8 : 1

 24-05-2006  -  Kolejka nr 14
17:00  Płomień II Kuź. Mar. -  Kmicic Kruszyna

1 : 4

 27-05-2006  -  Kolejka nr 24
17:30  Olimp-Gol Rybna -  Raków II Częstochowa

0 : 4

17:30  Orkan II Gnaszyn -  Świt Borowno

0 : 4

17:00  Grom Cykarzew -  Piast Lubojna

1 : 3

 28-05-2006  -  Kolejka nr 24
17:30  KS Panki -  Kmicic Kruszyna

5 : 1

17:30  Metal Rzeki Wielkie -  Orły Kusięta

2 : 0

17:30  Maraton Walenczów -  Pająk II Wąsosz

6 : 0

v.o.  Amator Golce -  Płomień II Kuź. Mar.

3 : 0

 31-05-2006  -  Kolejka nr 15
v.o.  Olimp-Gol Rybna -  Orkan II Gnaszyn

3 : 0

v.o.  Amator Golce -  Grom Cykarzew

3 : 0

17:30  Maraton Walenczów -  Piast Lubojna

1 : 2

17:30  Metal Rzeki Wielkie -  Świt Borowno

4 : 2

17:30  Kmicic Kruszyna -  Raków II Częstochowa

3 : 2

17:30  Orły Kusięta -  Płomień II Kuź. Mar.

2 : 1

v.o.  Pająk II Wąsosz -  KS Panki

0 : 3

 04-06-2006  -  Kolejka nr 25
17:30  Grom Cykarzew -  KS Panki

1 : 1

17:30  Piast Lubojna -  Orkan II Gnaszyn

5 : 0

17:30  Świt Borowno -  Olimp-Gol Rybna

5 : 2

17:30  Raków II Częstochowa -  Amator Golce

6 : 1

17:30  Płomień II Kuź. Mar. -  Maraton Walenczów

3 : 2

17:30  Pająk II Wąsosz -  Metal Rzeki Wielkie

0 : 4

17:30  Orły Kusięta -  Kmicic Kruszyna

1 : 2

 10-06-2006  -  Kolejka nr 26
17:30  Maraton Walenczów -  Raków II Częstochowa

3 : 1

 11-06-2006  -  Kolejka nr 26
17:30  Amator Golce -  Świt Borowno

3 : 1

17:30  Metal Rzeki Wielkie -  Płomień II Kuź. Mar.

4 : 1

17:30  Kmicic Kruszyna -  Pająk II Wąsosz

9 : 0

17:30  KS Panki -  Orły Kusięta

4 : 1

17:30  Olimp-Gol Rybna -  Piast Lubojna

5 : 3

17:30  Orkan II Gnaszyn -  Grom Cykarzew

2 : 7



Sezon 2005/2006 - Zobacz również :
| III Liga | IV Liga | Klasa Okręgowa | Klasa "A" gr. I | Klasa "A" gr. II | Klasa "A" Lubliniec | Klasa "B" gr. I | Klasa "B" gr. II | Klasa "B" Lubliniec | Juniorzy Starsi Kl. "O" | Juniorzy Starsi | Juniorzy Młodsi gr. I | Juniorzy Młodsi gr. II | Juniorzy Młodsi gr. III | Trampkarze Starsi gr. I | Trampkarze Starsi gr. II | Trampkarze Młodsi gr.I | Trampkarze Młodsi gr.II |

Zobacz także inne archiwalne sezony :
| Sezon 2016/2017 | Sezon 2015/2016 | Sezon 2014/2015 | Sezon 2013/2014 | Sezon 2012/2013 | Sezon 2011/2012 | Sezon 2010/2011 | Sezon 2009/2010 | Sezon 2008/2009 | Sezon 2007/2008 | Sezon 2006/2007 |

 




Copyright 2002-2017 astar.czest.pl