logo



Menu Serwisu :
» Strona główna
» Wiadomości
» Wyślij wynik meczu
» Forum piłkarskie
» Galeria zdjęć
Sezon 2017/2018
»

Nice I liga

»

III liga gr. III

»

IV liga gr. I śląska

»

IV liga gr. I - "derby"

»

Klasa Okręgowa

»

Klasa "A" gr. I

»

Klasa "A" gr. II

»

Klasa "A" Lubliniec

»

Klasa "B" gr. I

»

Klasa "B" gr. II

»

Klasa "B" Lubliniec

»

II Liga Futsalu

Kącik kibica :
» Archiwum wyników
» Dane klubów


Sezon 2006/2007 - Klasa "B" gr. I - Wyniki

Sezon 2006/2007 - Klasa "B" gr. I - Tabela

 13-08-2006  -  Kolejka nr 1
17:00  Salos Częstochowa -  Płomień Czarny Las

4 : 3

17:00  Pająk II Wąsosz -  Kmicic Kruszyna

4 : 2

17:00  Grom Cykarzew -  Metal Rzeki Wielkie

1 : 3

17:00  KS Panki -  Maraton Walenczów

3 : 1

17:00  Świt Borowno -  Orły Kusięta

4 : 1

17:00  Victoria II Częstochowa -  Amator Golce

8 : 0

 19-08-2006  -  Kolejka nr 2
17:00  Metal Rzeki Wielkie -  KS Panki

1 : 0

 20-08-2006  -  Kolejka nr 2
17:00  Amator Golce -  Olimp-Gol Rybna

2 : 1

17:00  Orły Kusięta -  Victoria II Częstochowa

0 : 10

17:00  Maraton Walenczów -  Świt Borowno

2 : 2

17:00  Kmicic Kruszyna -  Grom Cykarzew

3 : 2

17:00  Salos Częstochowa -  Pająk II Wąsosz

3 : 4

17:00  Płomień Czarny Las -  Płomień II Kuź. Mar.

4 : 0

 23-08-2006  -  Kolejka nr 1
17:00  Olimp-Gol Rybna -  Płomień II Kuź. Mar.

1 : 1

 27-08-2006  -  Kolejka nr 3
17:00  Świt Borowno -  Metal Rzeki Wielkie

2 : 1

17:00  KS Panki -  Kmicic Kruszyna

1 : 1

17:00  Grom Cykarzew -  Salos Częstochowa

3 : 0

17:00  Pająk II Wąsosz -  Płomień Czarny Las

1 : 3

17:00  Victoria II Częstochowa -  Maraton Walenczów

4 : 1

17:00  Olimp-Gol Rybna -  Orły Kusięta

2 : 1

17:00  Płomień II Kuź. Mar. -  Amator Golce

1 : 2

 02-09-2006  -  Kolejka nr 4
17:00  Metal Rzeki Wielkie -  Victoria II Częstochowa

2 : 4

 03-09-2006  -  Kolejka nr 4
17:00  Płomień Czarny Las -  Amator Golce

0 : 0

17:00  Maraton Walenczów -  Olimp-Gol Rybna

1 : 0

17:00  Kmicic Kruszyna -  Świt Borowno

1 : 1

17:00  Salos Częstochowa -  KS Panki

0 : 2

17:00  Pająk II Wąsosz -  Grom Cykarzew

5 : 0

17:00  Orły Kusięta -  Płomień II Kuź. Mar.

1 : 0

 09-09-2006  -  Kolejka nr 5
16:30  Amator Golce -  Orły Kusięta

0 : 0

 10-09-2006  -  Kolejka nr 5
11:00  Grom Cykarzew -  Płomień Czarny Las

1 : 1

11:00  KS Panki -  Pająk II Wąsosz

2 : 0

16:30  Świt Borowno -  Salos Częstochowa

1 : 1

16:30  Victoria II Częstochowa -  Kmicic Kruszyna

4 : 2

16:30  Olimp-Gol Rybna -  Metal Rzeki Wielkie

3 : 2

16:30  Płomień II Kuź. Mar. -  Maraton Walenczów

4 : 2

 17-09-2006  -  Kolejka nr 6
16:30  Płomień Czarny Las -  Orły Kusięta

2 : 0

16:30  Maraton Walenczów -  Amator Golce

2 : 2

16:30  Kmicic Kruszyna -  Olimp-Gol Rybna

2 : 1

16:30  Salos Częstochowa -  Victoria II Częstochowa

0 : 10

16:30  Pająk II Wąsosz -  Świt Borowno

2 : 2

11:00  Grom Cykarzew -  KS Panki

0 : 0

16:30  Metal Rzeki Wielkie -  Płomień II Kuź. Mar.

6 : 0

 23-09-2006  -  Kolejka nr 7
16:00  Amator Golce -  Metal Rzeki Wielkie

1 : 1

 24-09-2006  -  Kolejka nr 7
16:00  Orły Kusięta -  Maraton Walenczów

2 : 2

16:00  Olimp-Gol Rybna -  Salos Częstochowa

0 : 1

16:00  Victoria II Częstochowa -  Pająk II Wąsosz

6 : 0

16:00  Świt Borowno -  Grom Cykarzew

0 : 0

v.o.  KS Panki -  Płomień Czarny Las

3 : 0

16:00  Płomień II Kuź. Mar. -  Kmicic Kruszyna

1 : 2

 30-09-2006  -  Kolejka nr 8
16:00  Grom Cykarzew -  Victoria II Częstochowa

0 : 1

 01-10-2006  -  Kolejka nr 8
16:00  Płomień Czarny Las -  Maraton Walenczów

1 : 1

16:00  Metal Rzeki Wielkie -  Orły Kusięta

5 : 0

16:00  Kmicic Kruszyna -  Amator Golce

2 : 3

16:00  Pająk II Wąsosz -  Olimp-Gol Rybna

8 : 0

16:00  KS Panki -  Świt Borowno

1 : 0

16:00  Salos Częstochowa -  Płomień II Kuź. Mar.

0 : 2

 08-10-2006  -  Kolejka nr 9
15:30  Świt Borowno -  Płomień Czarny Las

0 : 1

15:30  Victoria II Częstochowa -  KS Panki

3 : 2

15:30  Olimp-Gol Rybna -  Grom Cykarzew

5 : 1

15:30  Amator Golce -  Salos Częstochowa

1 : 1

15:30  Orły Kusięta -  Kmicic Kruszyna

2 : 1

15:30  Maraton Walenczów -  Metal Rzeki Wielkie

0 : 4

15:30  Płomień II Kuź. Mar. -  Pająk II Wąsosz

2 : 1

 14-10-2006  -  Kolejka nr 10
15:00  Pająk II Wąsosz -  Amator Golce

2 : 2

 15-10-2006  -  Kolejka nr 10
15:00  Płomień Czarny Las -  Metal Rzeki Wielkie

1 : 1

15:00  Kmicic Kruszyna -  Maraton Walenczów

2 : 0

15:00  Salos Częstochowa -  Orły Kusięta

0 : 1

15:00  KS Panki -  Olimp-Gol Rybna

2 : 0

v.o.  Świt Borowno -  Victoria II Częstochowa

0 : 3

11:00  Grom Cykarzew -  Płomień II Kuź. Mar.

0 : 3

 21-10-2006  -  Kolejka nr 11
v.o.  Victoria II Częstochowa -  Płomień Czarny Las

0 : 3

 22-10-2006  -  Kolejka nr 11
14:30  Olimp-Gol Rybna -  Świt Borowno

0 : 0

14:30  Amator Golce -  Grom Cykarzew

1 : 2

14:30  Orły Kusięta -  Pająk II Wąsosz

2 : 1

14:30  Maraton Walenczów -  Salos Częstochowa

3 : 2

14:30  Metal Rzeki Wielkie -  Kmicic Kruszyna

1 : 1

14:30  Płomień II Kuź. Mar. -  KS Panki

2 : 0

 28-10-2006  -  Kolejka nr 12
14:00  Pająk II Wąsosz -  Maraton Walenczów

10 : 0

 29-10-2006  -  Kolejka nr 12
14:00  Grom Cykarzew -  Orły Kusięta

3 : 1

14:00  Salos Częstochowa -  Metal Rzeki Wielkie

3 : 8

14:00  Płomień Czarny Las -  Kmicic Kruszyna

1 : 1

14:00  KS Panki -  Amator Golce

5 : 0

14:00  Victoria II Częstochowa -  Olimp-Gol Rybna

10 : 0

14:00  Świt Borowno -  Płomień II Kuź. Mar.

0 : 2

 04-11-2006  -  Kolejka nr 13
13:30  Metal Rzeki Wielkie -  Pająk II Wąsosz

0 : 2

 05-11-2006  -  Kolejka nr 13
13:30  Amator Golce -  Świt Borowno

3 : 2

13:30  Maraton Walenczów -  Grom Cykarzew

1 : 3

13:30  Kmicic Kruszyna -  Salos Częstochowa

4 : 4

13:30  Płomień II Kuź. Mar. -  Victoria II Częstochowa

1 : 1

 12-11-2006  -  Kolejka nr 13
13:00  Olimp-Gol Rybna -  Płomień Czarny Las

2 : 1

13:00  Orły Kusięta -  KS Panki

1 : 4

 31-03-2007  -  Kolejka nr 14
16:00  Amator Golce -  Victoria II Częstochowa

0 : 4

 01-04-2007  -  Kolejka nr 14
16:00  Maraton Walenczów -  KS Panki

1 : 2

16:00  Metal Rzeki Wielkie -  Grom Cykarzew

1 : 3

16:00  Kmicic Kruszyna -  Pająk II Wąsosz

1 : 2

16:00  Płomień Czarny Las -  Salos Częstochowa

3 : 1

16:00  Orły Kusięta -  Świt Borowno

2 : 1

16:00  Płomień II Kuź. Mar. -  Olimp-Gol Rybna

1 : 0

 07-04-2007  -  Kolejka nr 15
v.o.  KS Panki -  Metal Rzeki Wielkie

3 : 0

16:00  Victoria II Częstochowa -  Orły Kusięta

3 : 0

16:00  Olimp-Gol Rybna -  Amator Golce

1 : 5

16:00  Płomień II Kuź. Mar. -  Płomień Czarny Las

2 : 0

16:00  Grom Cykarzew -  Kmicic Kruszyna

3 : 1

16:00  Pająk II Wąsosz -  Salos Częstochowa

1 : 0

 15-04-2007  -  Kolejka nr 16
17:00  Salos Częstochowa -  Grom Cykarzew

1 : 4

17:00  Kmicic Kruszyna -  KS Panki

1 : 2

17:00  Metal Rzeki Wielkie -  Świt Borowno

2 : 0

17:00  Amator Golce -  Płomień II Kuź. Mar.

0 : 5

17:00  Płomień Czarny Las -  Pająk II Wąsosz

3 : 3

17:00  Maraton Walenczów -  Victoria II Częstochowa

0 : 4

17:00  Orły Kusięta -  Olimp-Gol Rybna

3 : 0

 21-04-2007  -  Kolejka nr 17
17:00  Amator Golce -  Płomień Czarny Las

2 : 1

 22-04-2007  -  Kolejka nr 17
17:00  Płomień II Kuź. Mar. -  Orły Kusięta

4 : 2

17:00  Olimp-Gol Rybna -  Maraton Walenczów

6 : 7

17:00  Victoria II Częstochowa -  Metal Rzeki Wielkie

4 : 2

17:00  Świt Borowno -  Kmicic Kruszyna

1 : 3

17:00  KS Panki -  Salos Częstochowa

1 : 1

17:00  Grom Cykarzew -  Pająk II Wąsosz

2 : 0

 28-04-2007  -  Kolejka nr 18
v.o.  KS Panki -  Pająk II Wąsosz

3 : 0

v.o.  Salos Częstochowa -  Świt Borowno

3 : 0

17:00  Maraton Walenczów -  Płomień II Kuź. Mar.

6 : 3

 29-04-2007  -  Kolejka nr 18
17:00  Metal Rzeki Wielkie -  Olimp-Gol Rybna

3 : 1

17:00  Kmicic Kruszyna -  Victoria II Częstochowa

0 : 5

17:00  Płomień Czarny Las -  Grom Cykarzew

1 : 4

17:00  Orły Kusięta -  Amator Golce

1 : 2

 02-05-2007  -  Kolejka nr 19
17:00  Amator Golce -  Maraton Walenczów

2 : 1

17:00  Płomień II Kuź. Mar. -  Metal Rzeki Wielkie

4 : 2

17:00  Victoria II Częstochowa -  Salos Częstochowa

6 : 0

17:00  Olimp-Gol Rybna -  Kmicic Kruszyna

1 : 4

17:00  Orły Kusięta -  Płomień Czarny Las

0 : 2

17:00  Świt Borowno -  Pająk II Wąsosz

2 : 3

17:00  KS Panki -  Grom Cykarzew

3 : 1

 05-05-2007  -  Kolejka nr 20
17:00  Salos Częstochowa -  Olimp-Gol Rybna

2 : 0

 06-05-2007  -  Kolejka nr 20
17:00  Płomień Czarny Las -  KS Panki

2 : 0

11:00  Grom Cykarzew -  Świt Borowno

3 : 1

17:00  Pająk II Wąsosz -  Victoria II Częstochowa

0 : 6

17:00  Kmicic Kruszyna -  Płomień II Kuź. Mar.

2 : 1

17:00  Metal Rzeki Wielkie -  Amator Golce

5 : 0

17:00  Maraton Walenczów -  Orły Kusięta

2 : 3

 12-05-2007  -  Kolejka nr 21
17:00  Amator Golce -  Kmicic Kruszyna

0 : 2

 13-05-2007  -  Kolejka nr 21
17:00  Maraton Walenczów -  Płomień Czarny Las

0 : 7

17:00  Orły Kusięta -  Metal Rzeki Wielkie

4 : 1

17:00  Płomień II Kuź. Mar. -  Salos Częstochowa

4 : 2

v.o.  Olimp-Gol Rybna -  Pająk II Wąsosz

0 : 3

17:00  Victoria II Częstochowa -  Grom Cykarzew

13 : 0

17:00  Świt Borowno -  KS Panki

2 : 3

 16-05-2007  -  Kolejka nr 15
18:00  Świt Borowno -  Maraton Walenczów

1 : 0

 19-05-2007  -  Kolejka nr 22
17:00  Salos Częstochowa -  Amator Golce

0 : 3

17:00  KS Panki -  Victoria II Częstochowa

1 : 0

 20-05-2007  -  Kolejka nr 22
17:00  Płomień Czarny Las -  Świt Borowno

3 : 1

v.o.  Grom Cykarzew -  Olimp-Gol Rybna

3 : 0

17:00  Pająk II Wąsosz -  Płomień II Kuź. Mar.

2 : 2

11:00  Kmicic Kruszyna -  Orły Kusięta

2 : 1

17:00  Metal Rzeki Wielkie -  Maraton Walenczów

2 : 1

 26-05-2007  -  Kolejka nr 23
18:00  Amator Golce -  Pająk II Wąsosz

2 : 1

 27-05-2007  -  Kolejka nr 23
16:00  Metal Rzeki Wielkie -  Płomień Czarny Las

3 : 2

18:00  Maraton Walenczów -  Kmicic Kruszyna

0 : 3

18:00  Orły Kusięta -  Salos Częstochowa

1 : 2

18:00  Płomień II Kuź. Mar. -  Grom Cykarzew

0 : 2

v.o.  Olimp-Gol Rybna -  KS Panki

0 : 3

18:00  Victoria II Częstochowa -  Świt Borowno

10 : 0

 02-06-2007  -  Kolejka nr 24
v.o.  KS Panki -  Płomień II Kuź. Mar.

3 : 0

 03-06-2007  -  Kolejka nr 24
18:00  Płomień Czarny Las -  Victoria II Częstochowa

3 : 6

v.o.  Świt Borowno -  Olimp-Gol Rybna

3 : 0

11:00  Grom Cykarzew -  Amator Golce

3 : 0

18:00  Pająk II Wąsosz -  Orły Kusięta

4 : 3

18:00  Salos Częstochowa -  Maraton Walenczów

5 : 1

11:00  Kmicic Kruszyna -  Metal Rzeki Wielkie

5 : 0

 10-06-2007  -  Kolejka nr 25
18:00  Kmicic Kruszyna -  Płomień Czarny Las

4 : 1

18:00  Metal Rzeki Wielkie -  Salos Częstochowa

1 : 1

v.o.  Maraton Walenczów -  Pająk II Wąsosz

3 : 0

18:00  Orły Kusięta -  Grom Cykarzew

4 : 5

18:00  Amator Golce -  KS Panki

0 : 6

18:00  Płomień II Kuź. Mar. -  Świt Borowno

0 : 4

v.o.  Olimp-Gol Rybna -  Victoria II Częstochowa

0 : 3

 17-06-2007  -  Kolejka nr 26
v.o.  Płomień Czarny Las -  Olimp-Gol Rybna

3 : 0

18:00  Victoria II Częstochowa -  Płomień II Kuź. Mar.

20 : 0

18:00  Świt Borowno -  Amator Golce

1 : 2

18:00  KS Panki -  Orły Kusięta

7 : 0

v.o.  Grom Cykarzew -  Maraton Walenczów

3 : 0

18:00  Pająk II Wąsosz -  Metal Rzeki Wielkie

2 : 1

18:00  Salos Częstochowa -  Kmicic Kruszyna

1 : 2



Sezon 2006/2007 - Zobacz również :
| Klasa "B" Lubliniec | Klasa "B" gr. II | Klasa "B" gr. I | Klasa "A" Lubliniec | Klasa "A" gr. I | Klasa "A" gr. II | Klasa Okręgowa | IV Liga - "derby" | IV Liga | III Liga | Juniorzy Starsi gr. A | Juniorzy Starsi gr. B | Juniorzy Młodsi gr. A | Juniorzy Młodsi gr. B | Trampkarze Starsi gr. I | Trampkarze Starsi gr. II | Trampkarze Starsi gr. III | Trampkarze Młodsi gr.I | Trampkarze Młodsi gr.II | Ekstraliga kobiet | I Liga kobiet | II Liga kobiet | I Liga - ALZP | II Liga - ALZP |

Zobacz także inne archiwalne sezony :
| Sezon 2016/2017 | Sezon 2015/2016 | Sezon 2014/2015 | Sezon 2013/2014 | Sezon 2012/2013 | Sezon 2011/2012 | Sezon 2010/2011 | Sezon 2009/2010 | Sezon 2008/2009 | Sezon 2007/2008 | Sezon 2005/2006 |

 




Copyright 2002-2017 astar.czest.pl