logo



Menu Serwisu :
» Strona główna
» Wiadomości
» Wyślij wynik meczu
» Forum piłkarskie
» Galeria zdjęć
Sezon 2017/2018
»

Nice I liga

»

III liga gr. III

»

IV liga gr. I śląska

»

IV liga gr. I - "derby"

»

Klasa Okręgowa

»

Klasa "A" gr. I

»

Klasa "A" gr. II

»

Klasa "A" Lubliniec

»

Klasa "B" gr. I

»

Klasa "B" gr. II

»

Klasa "B" Lubliniec

»

II Liga Futsalu

Kącik kibica :
» Archiwum wyników
» Dane klubów


Sezon 2007/2008 - Klasa "B" gr. I - Wyniki

Sezon 2007/2008 - Klasa "B" gr. I - Tabela

 12-08-2007  -  Kolejka nr 1
17:00  Metal Rzeki Wielkie -  Salos Częstochowa

2 : 0

17:00  Iskra Mokrzesz -  Orły Kusięta

5 : 0

17:00  Sparta Nowa Wieś -  Piast Lubojna

2 : 0

17:00  Kmicic Kruszyna -  Świt Borowno

3 : 0

 walkower

17:00  Znicz II Kłobuck -  Maraton Walenczów

7 : 1

 19-08-2007  -  Kolejka nr 2
17:00  Świt Borowno -  Znicz II Kłobuck

1 : 3

17:00  Grom Cykarzew -  Kmicic Kruszyna

0 : 2

17:00  Piast Lubojna -  Płomień Czarny Las

5 : 2

17:00  Orły Kusięta -  Sparta Nowa Wieś

2 : 1

17:00  Salos Częstochowa -  Iskra Mokrzesz

3 : 1

17:00  Amator Golce -  Metal Rzeki Wielkie

6 : 2

 26-08-2007  -  Kolejka nr 3
17:00  Iskra Mokrzesz -  Amator Golce

2 : 0

17:00  Sparta Nowa Wieś -  Salos Częstochowa

0 : 3

17:00  Płomień Czarny Las -  Orły Kusięta

2 : 1

17:00  Kmicic Kruszyna -  Piast Lubojna

3 : 4

17:00  Znicz II Kłobuck -  Grom Cykarzew

2 : 2

14:00  Maraton Walenczów -  Świt Borowno

2 : 2

 01-09-2007  -  Kolejka nr 4
17:00  Metal Rzeki Wielkie -  Iskra Mokrzesz

2 : 3

 02-09-2007  -  Kolejka nr 4
17:00  Grom Cykarzew -  Maraton Walenczów

4 : 2

17:00  Piast Lubojna -  Znicz II Kłobuck

3 : 4

17:00  Orły Kusięta -  Kmicic Kruszyna

1 : 5

17:00  Salos Częstochowa -  Płomień Czarny Las

1 : 2

17:00  Amator Golce -  Sparta Nowa Wieś

2 : 1

 05-09-2007  -  Kolejka nr 1
17:00  Płomień Czarny Las -  Grom Cykarzew

3 : 0

 walkower - goście nie przyjechali na mecz

 09-09-2007  -  Kolejka nr 5
16:30  Sparta Nowa Wieś -  Metal Rzeki Wielkie

4 : 2

16:30  Płomień Czarny Las -  Amator Golce

3 : 0

16:30  Kmicic Kruszyna -  Salos Częstochowa

0 : 0

16:30  Znicz II Kłobuck -  Orły Kusięta

1 : 0

16:30  Maraton Walenczów -  Piast Lubojna

1 : 2

16:30  Świt Borowno -  Grom Cykarzew

2 : 5

 16-09-2007  -  Kolejka nr 6
16:30  Amator Golce -  Kmicic Kruszyna

4 : 0

16:30  Orły Kusięta -  Maraton Walenczów

4 : 0

16:30  Piast Lubojna -  Świt Borowno

3 : 1

16:30  Metal Rzeki Wielkie -  Płomień Czarny Las

1 : 8

16:30  Iskra Mokrzesz -  Sparta Nowa Wieś

1 : 1

 19-09-2007  -  Kolejka nr 6
16:30  Salos Częstochowa -  Znicz II Kłobuck

0 : 4

 23-09-2007  -  Kolejka nr 7
16:00  Płomień Czarny Las -  Iskra Mokrzesz

3 : 2

v.o.  Kmicic Kruszyna -  Metal Rzeki Wielkie

3 : 0

16:00  Znicz II Kłobuck -  Amator Golce

5 : 0

16:00  Maraton Walenczów -  Salos Częstochowa

0 : 2

16:00  Świt Borowno -  Orły Kusięta

0 : 3

16:00  Grom Cykarzew -  Piast Lubojna

0 : 1

 30-09-2007  -  Kolejka nr 8
16:00  Orły Kusięta -  Grom Cykarzew

0 : 0

16:00  Salos Częstochowa -  Świt Borowno

7 : 2

16:00  Amator Golce -  Maraton Walenczów

2 : 0

16:00  Metal Rzeki Wielkie -  Znicz II Kłobuck

1 : 2

16:00  Iskra Mokrzesz -  Kmicic Kruszyna

1 : 5

16:00  Sparta Nowa Wieś -  Płomień Czarny Las

2 : 2

 06-10-2007  -  Kolejka nr 9
16:00  Maraton Walenczów -  Metal Rzeki Wielkie

2 : 2

 07-10-2007  -  Kolejka nr 9
15:30  Kmicic Kruszyna -  Sparta Nowa Wieś

5 : 1

15:30  Znicz II Kłobuck -  Iskra Mokrzesz

1 : 1

15:30  Świt Borowno -  Amator Golce

1 : 1

15:30  Grom Cykarzew -  Salos Częstochowa

0 : 1

15:30  Piast Lubojna -  Orły Kusięta

1 : 0

 13-10-2007  -  Kolejka nr 10
15:00  Metal Rzeki Wielkie -  Świt Borowno

0 : 1

 14-10-2007  -  Kolejka nr 10
15:00  Sparta Nowa Wieś -  Znicz II Kłobuck

1 : 2

15:00  Iskra Mokrzesz -  Maraton Walenczów

0 : 4

15:00  Amator Golce -  Grom Cykarzew

5 : 3

15:00  Salos Częstochowa -  Piast Lubojna

0 : 5

15:00  Płomień Czarny Las -  Kmicic Kruszyna

1 : 1

 21-10-2007  -  Kolejka nr 11
14:30  Grom Cykarzew -  Metal Rzeki Wielkie

4 : 1

14:30  Świt Borowno -  Iskra Mokrzesz

1 : 3

14:30  Maraton Walenczów -  Sparta Nowa Wieś

4 : 6

14:30  Znicz II Kłobuck -  Płomień Czarny Las

0 : 0

14:30  Piast Lubojna -  Amator Golce

11 : 2

14:30  Orły Kusięta -  Salos Częstochowa

2 : 1

 27-10-2007  -  Kolejka nr 12
14:00  Metal Rzeki Wielkie -  Piast Lubojna

1 : 12

13:00  Kmicic Kruszyna -  Znicz II Kłobuck

3 : 3

 28-10-2007  -  Kolejka nr 12
14:00  Amator Golce -  Orły Kusięta

0 : 1

14:00  Iskra Mokrzesz -  Grom Cykarzew

3 : 0

 walkower - drużyna gości nie przyjechała na mecz

14:00  Sparta Nowa Wieś -  Świt Borowno

2 : 0

14:00  Płomień Czarny Las -  Maraton Walenczów

3 : 1

 04-11-2007  -  Kolejka nr 13
13:30  Maraton Walenczów -  Kmicic Kruszyna

0 : 1

13:30  Świt Borowno -  Płomień Czarny Las

1 : 2

13:30  Grom Cykarzew -  Sparta Nowa Wieś

1 : 4

13:30  Piast Lubojna -  Iskra Mokrzesz

3 : 2

13:30  Orły Kusięta -  Metal Rzeki Wielkie

6 : 0

13:30  Salos Częstochowa -  Amator Golce

2 : 3

 30-03-2008  -  Kolejka nr 14
16:00  Grom Cykarzew -  Płomień Czarny Las

0 : 1

16:00  Piast Lubojna -  Sparta Nowa Wieś

3 : 0

16:00  Orły Kusięta -  Iskra Mokrzesz

4 : 1

16:00  Salos Częstochowa -  Metal Rzeki Wielkie

4 : 1

16:00  Świt Borowno -  Kmicic Kruszyna

2 : 5

16:00  Maraton Walenczów -  Znicz II Kłobuck

1 : 2

 05-04-2008  -  Kolejka nr 15
16:00  Metal Rzeki Wielkie -  Amator Golce

1 : 1

 06-04-2008  -  Kolejka nr 15
16:00  Znicz II Kłobuck -  Świt Borowno

6 : 0

16:00  Kmicic Kruszyna -  Grom Cykarzew

5 : 1

16:00  Płomień Czarny Las -  Piast Lubojna

1 : 1

16:00  Sparta Nowa Wieś -  Orły Kusięta

3 : 0

16:00  Iskra Mokrzesz -  Salos Częstochowa

1 : 0

 12-04-2008  -  Kolejka nr 16
16:00  Grom Cykarzew -  Znicz II Kłobuck

4 : 3

 13-04-2008  -  Kolejka nr 16
11:00  Amator Golce -  Iskra Mokrzesz

1 : 3

16:00  Salos Częstochowa -  Sparta Nowa Wieś

6 : 3

16:00  Orły Kusięta -  Płomień Czarny Las

1 : 1

16:00  Piast Lubojna -  Kmicic Kruszyna

3 : 2

16:00  Świt Borowno -  Maraton Walenczów

1 : 5

 19-04-2008  -  Kolejka nr 17
16:00  Iskra Mokrzesz -  Metal Rzeki Wielkie

4 : 2

 20-04-2008  -  Kolejka nr 17
16:00  Znicz II Kłobuck -  Piast Lubojna

0 : 3

 Zamieszanie z meczem. Decyzja - walkower dla Piasta Lubojna

16:00  Kmicic Kruszyna -  Orły Kusięta

1 : 2

16:00  Maraton Walenczów -  Grom Cykarzew

5 : 3

16:00  Płomień Czarny Las -  Salos Częstochowa

0 : 2

16:00  Sparta Nowa Wieś -  Amator Golce

1 : 0

 26-04-2008  -  Kolejka nr 18
16:00  Metal Rzeki Wielkie -  Sparta Nowa Wieś

1 : 4

16:00  Grom Cykarzew -  Świt Borowno

3 : 0

 27-04-2008  -  Kolejka nr 18
11:00  Amator Golce -  Płomień Czarny Las

1 : 2

16:00  Orły Kusięta -  Znicz II Kłobuck

0 : 2

16:00  Piast Lubojna -  Maraton Walenczów

6 : 0

 30-04-2008  -  Kolejka nr 19
17:00  Sparta Nowa Wieś -  Iskra Mokrzesz

2 : 2

17:00  Kmicic Kruszyna -  Amator Golce

6 : 0

17:00  Płomień Czarny Las -  Metal Rzeki Wielkie

7 : 0

17:00  Maraton Walenczów -  Orły Kusięta

4 : 4

17:00  Świt Borowno -  Piast Lubojna

0 : 8

 03-05-2008  -  Kolejka nr 20
17:00  Iskra Mokrzesz -  Płomień Czarny Las

0 : 5

 Mecz na boisku w Czarnym Lesie

17:00  Metal Rzeki Wielkie -  Kmicic Kruszyna

3 : 1

17:00  Amator Golce -  Znicz II Kłobuck

1 : 0

 04-05-2008  -  Kolejka nr 20
17:00  Salos Częstochowa -  Maraton Walenczów

6 : 1

17:00  Orły Kusięta -  Świt Borowno

3 : 1

17:00  Piast Lubojna -  Grom Cykarzew

5 : 2

 07-05-2008  -  Kolejka nr 18
17:00  Salos Częstochowa -  Kmicic Kruszyna

3 : 1

 10-05-2008  -  Kolejka nr 21
17:00  Grom Cykarzew -  Orły Kusięta

0 : 1

 11-05-2008  -  Kolejka nr 21
17:00  Znicz II Kłobuck -  Metal Rzeki Wielkie

5 : 1

17:00  Maraton Walenczów -  Amator Golce

3 : 1

17:00  Świt Borowno -  Salos Częstochowa

0 : 4

17:00  Kmicic Kruszyna -  Iskra Mokrzesz

2 : 2

17:00  Płomień Czarny Las -  Sparta Nowa Wieś

4 : 3

 14-05-2008  -  Kolejka nr 22
17:00  Amator Golce -  Świt Borowno

4 : 0

17:00  Metal Rzeki Wielkie -  Maraton Walenczów

6 : 1

17:00  Sparta Nowa Wieś -  Kmicic Kruszyna

2 : 0

17:00  Salos Częstochowa -  Grom Cykarzew

3 : 1

 15-05-2008  -  Kolejka nr 22
17:00  Iskra Mokrzesz -  Znicz II Kłobuck

1 : 1

17:00  Orły Kusięta -  Piast Lubojna

2 : 0

 17-05-2008  -  Kolejka nr 23
17:00  Grom Cykarzew -  Amator Golce

5 : 1

 18-05-2008  -  Kolejka nr 23
17:00  Znicz II Kłobuck -  Sparta Nowa Wieś

5 : 3

17:00  Maraton Walenczów -  Iskra Mokrzesz

1 : 5

17:00  Świt Borowno -  Metal Rzeki Wielkie

3 : 0

17:00  Piast Lubojna -  Salos Częstochowa

1 : 4

17:00  Kmicic Kruszyna -  Płomień Czarny Las

5 : 1

 21-05-2008  -  Kolejka nr 19
17:00  Znicz II Kłobuck -  Salos Częstochowa

2 : 1

 24-05-2008  -  Kolejka nr 24
17:30  Metal Rzeki Wielkie -  Grom Cykarzew

4 : 3

 25-05-2008  -  Kolejka nr 24
17:30  Iskra Mokrzesz -  Świt Borowno

3 : 2

17:30  Sparta Nowa Wieś -  Maraton Walenczów

2 : 1

17:30  Płomień Czarny Las -  Znicz II Kłobuck

3 : 2

17:30  Amator Golce -  Piast Lubojna

1 : 4

17:30  Salos Częstochowa -  Orły Kusięta

3 : 3

 01-06-2008  -  Kolejka nr 25
17:30  Świt Borowno -  Sparta Nowa Wieś

4 : 4

17:30  Grom Cykarzew -  Iskra Mokrzesz

1 : 3

17:30  Piast Lubojna -  Metal Rzeki Wielkie

4 : 0

17:30  Orły Kusięta -  Amator Golce

3 : 0

17:30  Maraton Walenczów -  Płomień Czarny Las

1 : 9

17:30  Znicz II Kłobuck -  Kmicic Kruszyna

0 : 4

 08-06-2008  -  Kolejka nr 26
17:30  Iskra Mokrzesz -  Piast Lubojna

1 : 10

17:30  Sparta Nowa Wieś -  Grom Cykarzew

1 : 1

17:30  Płomień Czarny Las -  Świt Borowno

5 : 1

17:30  Kmicic Kruszyna -  Maraton Walenczów

7 : 2

17:30  Metal Rzeki Wielkie -  Orły Kusięta

0 : 1

17:30  Amator Golce -  Salos Częstochowa

1 : 1



Sezon 2007/2008 - Zobacz również :
| Juniorzy Młodsi gr. I | Juniorzy Młodsi gr. II | Juniorzy Młodsi gr. III | Trampkarze Starsi gr. I | Trampkarze Starsi gr. II | Trampkarze Starsi gr. III | Trampkarze Starsi gr. IV | Trampkarze Młodsi gr.I | Trampkarze Młodsi gr.II | Trampkarze Młodsi gr.III | Młodzicy gr. I | Młodzicy gr. II | Śląska Liga Jun. Mł. | Juniorzy Starsi gr. A | Juniorzy Starsi gr. B | Juniorzy Młodsi gr. A | Juniorzy Młodsi gr. B | Juniorzy Młodsi gr. C | Trampkarze St. - I liga | Trampkarze St. - II liga | Trampkarze St. - III liga | Trampkarze St. - IV liga | Trampkarze Mł. - I liga | Trampkarze Mł. - II liga | Trampkarze Mł. - III liga | Młodzicy - I liga | Młodzicy - II liga | III Liga | IV Liga | IV Liga - "derby" | Klasa Okręgowa | Klasa "A" gr. I | Klasa "A" gr. II | Klasa "A" Lubliniec | Klasa "B" gr. I | Klasa "B" gr. II | Klasa "B" Lubliniec | Ekstraliga kobiet | I liga futsalu kobiet |

Zobacz także inne archiwalne sezony :
| Sezon 2016/2017 | Sezon 2015/2016 | Sezon 2014/2015 | Sezon 2013/2014 | Sezon 2012/2013 | Sezon 2011/2012 | Sezon 2010/2011 | Sezon 2009/2010 | Sezon 2008/2009 | Sezon 2006/2007 | Sezon 2005/2006 |

 




Copyright 2002-2017 astar.czest.pl