logo



Menu Serwisu :
» Strona główna
» Wiadomości
» Wyślij wynik meczu
» Galeria zdjęć
Sezon 2018/2019
»

Fortuna 1 Liga

»

II liga

»

IV liga gr. I śląska

»

IV liga gr. I - "derby"

»

Klasa Okręgowa

»

Klasa "A" gr. I

»

Klasa "A" gr. II

»

Klasa "B" gr. I

»

Klasa "B" gr. II

»

II Liga Futsalu

»

I Liga Kobiet

»

III Liga Kobiet

Kącik kibica :
» Archiwum wyników
» Dane klubów


Sezon 2008/2009 - Klasa "B" gr. I - Wyniki

Sezon 2008/2009 - Klasa "B" gr. I - Tabela

 17-08-2008  -  Kolejka nr 1
17:00  Sparta Nowa Wieś -  Iskra Mokrzesz

2 : 4

17:00  Świt Borowno -  Kmicic Kruszyna

3 : 1

17:00  Płomień Lgota Mała -  Metal Rzeki Wielkie

2 : 4

17:00  Błękitni Libidza (s) -  Unia II Rędziny

0 : 4

17:00  Salos Częstochowa -  Grom Cykarzew

7 : 3

17:00  Amator Golce -  Maraton Waleńczów

7 : 1

 23-08-2008  -  Kolejka nr 2
17:00  Metal Rzeki Wielkie -  Świt Borowno

6 : 0

 24-08-2008  -  Kolejka nr 2
17:00  Kmicic Kruszyna -  Sparta Nowa Wieś

3 : 0

17:00  Unia II Rędziny -  Maraton Waleńczów

7 : 1

17:00  Grom Cykarzew -  Amator Golce

0 : 4

17:00  Iskra Mokrzesz -  Salos Częstochowa

2 : 2

17:00  Błękitni Libidza (s) -  Płomień Lgota Mała

3 : 0

 30-08-2008  -  Kolejka nr 3
17:00  Płomień Lgota Mała -  Unia II Rędziny

2 : 7

 31-08-2008  -  Kolejka nr 3
17:00  Amator Golce -  Iskra Mokrzesz

1 : 5

17:00  Salos Częstochowa -  Kmicic Kruszyna

7 : 2

17:00  Sparta Nowa Wieś -  Metal Rzeki Wielkie

2 : 1

17:00  Świt Borowno -  Błękitni Libidza (s)

0 : 1

17:00  Maraton Waleńczów -  Grom Cykarzew

1 : 3

 06-09-2008  -  Kolejka nr 4
17:00  Iskra Mokrzesz -  Maraton Waleńczów

8 : 1

17:00  Metal Rzeki Wielkie -  Salos Częstochowa

1 : 3

 07-09-2008  -  Kolejka nr 4
17:00  Unia II Rędziny -  Grom Cykarzew

3 : 0

17:00  Kmicic Kruszyna -  Amator Golce

1 : 2

17:00  Błękitni Libidza (s) -  Sparta Nowa Wieś

1 : 0

17:00  Płomień Lgota Mała -  Świt Borowno

1 : 0

 13-09-2008  -  Kolejka nr 5
16:30  Grom Cykarzew -  Iskra Mokrzesz

2 : 0

 14-09-2008  -  Kolejka nr 5
16:30  Salos Częstochowa -  Błękitni Libidza (s)

4 : 1

16:30  Sparta Nowa Wieś -  Płomień Lgota Mała

4 : 3

16:30  Świt Borowno -  Unia II Rędziny

0 : 3

16:30  Amator Golce -  Metal Rzeki Wielkie

1 : 0

16:30  Maraton Waleńczów -  Kmicic Kruszyna

1 : 6

 20-09-2008  -  Kolejka nr 6
16:30  Metal Rzeki Wielkie -  Maraton Waleńczów

3 : 0

 21-09-2008  -  Kolejka nr 6
16:30  Płomień Lgota Mała -  Salos Częstochowa

1 : 1

16:30  Świt Borowno -  Sparta Nowa Wieś

0 : 5

16:30  Błękitni Libidza (s) -  Amator Golce

2 : 3

16:30  Kmicic Kruszyna -  Grom Cykarzew

3 : 0

16:30  Unia II Rędziny -  Iskra Mokrzesz

3 : 0

 27-09-2008  -  Kolejka nr 7
16:00  Grom Cykarzew -  Metal Rzeki Wielkie

1 : 0

 28-09-2008  -  Kolejka nr 7
16:00  Amator Golce -  Płomień Lgota Mała

5 : 1

16:00  Salos Częstochowa -  Świt Borowno

9 : 1

16:00  Sparta Nowa Wieś -  Unia II Rędziny

1 : 3

16:00  Maraton Waleńczów -  Błękitni Libidza (s)

5 : 4

16:00  Iskra Mokrzesz -  Kmicic Kruszyna

2 : 6

 04-10-2008  -  Kolejka nr 8
15:30  Metal Rzeki Wielkie -  Iskra Mokrzesz

1 : 2

 05-10-2008  -  Kolejka nr 8
15:30  Unia II Rędziny -  Kmicic Kruszyna

0 : 0

15:30  Błękitni Libidza (s) -  Grom Cykarzew

1 : 2

15:30  Płomień Lgota Mała -  Maraton Waleńczów

6 : 1

15:30  Świt Borowno -  Amator Golce

0 : 3

15:30  Sparta Nowa Wieś -  Salos Częstochowa

1 : 4

 11-10-2008  -  Kolejka nr 9
15:00  Grom Cykarzew -  Płomień Lgota Mała

3 : 2

15:00  Salos Częstochowa -  Unia II Rędziny

0 : 0

 12-10-2008  -  Kolejka nr 9
15:00  Iskra Mokrzesz -  Błękitni Libidza (s)

5 : 2

15:00  Maraton Waleńczów -  Świt Borowno

2 : 1

15:00  Amator Golce -  Sparta Nowa Wieś

0 : 1

15:00  Kmicic Kruszyna -  Metal Rzeki Wielkie

4 : 0

 19-10-2008  -  Kolejka nr 10
15:00  Unia II Rędziny -  Metal Rzeki Wielkie

3 : 0

15:00  Błękitni Libidza (s) -  Kmicic Kruszyna

3 : 1

15:00  Płomień Lgota Mała -  Iskra Mokrzesz

0 : 9

15:00  Świt Borowno -  Grom Cykarzew

0 : 2

15:00  Sparta Nowa Wieś -  Maraton Waleńczów

8 : 1

15:00  Salos Częstochowa -  Amator Golce

2 : 0

 25-10-2008  -  Kolejka nr 11
14:30  Amator Golce -  Unia II Rędziny

5 : 1

14:30  Grom Cykarzew -  Sparta Nowa Wieś

1 : 3

14:30  Metal Rzeki Wielkie -  Błękitni Libidza (s)

0 : 1

 26-10-2008  -  Kolejka nr 11
14:30  Maraton Waleńczów -  Salos Częstochowa

1 : 5

14:30  Iskra Mokrzesz -  Świt Borowno

5 : 1

14:30  Kmicic Kruszyna -  Płomień Lgota Mała

4 : 1

 04-04-2009  -  Kolejka nr 12
16:00  Metal Rzeki Wielkie -  Płomień Lgota Mała

2 : 4

 Mecz zakończony przed czasem. Zawody zweryfikuje Podokręg CzOZPN

16:00  Grom Cykarzew -  Salos Częstochowa

0 : 2

 05-04-2009  -  Kolejka nr 12
16:00  Unia II Rędziny -  Błękitni Libidza (s)

1 : 0

16:00  Kmicic Kruszyna -  Świt Borowno

4 : 0

16:00  Iskra Mokrzesz -  Sparta Nowa Wieś

1 : 1

16:00  Maraton Waleńczów -  Amator Golce

1 : 0

 11-04-2009  -  Kolejka nr 13
16:00  Świt Borowno -  Metal Rzeki Wielkie

1 : 3

16:00  Sparta Nowa Wieś -  Kmicic Kruszyna

1 : 1

16:00  Amator Golce -  Grom Cykarzew

2 : 3

16:00  Maraton Waleńczów -  Unia II Rędziny

4 : 1

16:00  Salos Częstochowa -  Iskra Mokrzesz

1 : 0

16:00  Płomień Lgota Mała -  Błękitni Libidza (s)

2 : 6

 18-04-2009  -  Kolejka nr 14
16:00  Metal Rzeki Wielkie -  Sparta Nowa Wieś

0 : 1

16:00  Grom Cykarzew -  Maraton Waleńczów

2 : 0

 19-04-2009  -  Kolejka nr 14
16:00  Unia II Rędziny -  Płomień Lgota Mała

3 : 1

16:00  Błękitni Libidza (s) -  Świt Borowno

3 : 1

16:00  Kmicic Kruszyna -  Salos Częstochowa

0 : 1

16:00  Iskra Mokrzesz -  Amator Golce

3 : 4

 25-04-2009  -  Kolejka nr 15
16:00  Grom Cykarzew -  Unia II Rędziny

0 : 1

 26-04-2009  -  Kolejka nr 15
16:00  Sparta Nowa Wieś -  Błękitni Libidza (s)

3 : 3

16:00  Salos Częstochowa -  Metal Rzeki Wielkie

10 : 0

16:00  Amator Golce -  Kmicic Kruszyna

4 : 1

16:00  Maraton Waleńczów -  Iskra Mokrzesz

2 : 4

16:00  Świt Borowno -  Płomień Lgota Mała

0 : 2

 02-05-2009  -  Kolejka nr 16
17:00  Metal Rzeki Wielkie -  Amator Golce

0 : 2

 03-05-2009  -  Kolejka nr 16
17:00  Kmicic Kruszyna -  Maraton Waleńczów

5 : 4

17:00  Błękitni Libidza (s) -  Salos Częstochowa

1 : 1

17:00  Płomień Lgota Mała -  Sparta Nowa Wieś

1 : 2

17:00  Unia II Rędziny -  Świt Borowno

2 : 0

17:00  Iskra Mokrzesz -  Grom Cykarzew

3 : 2

 09-05-2009  -  Kolejka nr 17
17:00  Grom Cykarzew -  Kmicic Kruszyna

2 : 2

 10-05-2009  -  Kolejka nr 17
17:00  Iskra Mokrzesz -  Unia II Rędziny

2 : 2

17:00  Maraton Waleńczów -  Metal Rzeki Wielkie

2 : 3

17:00  Amator Golce -  Błękitni Libidza (s)

1 : 1

17:00  Salos Częstochowa -  Płomień Lgota Mała

3 : 1

17:00  Sparta Nowa Wieś -  Świt Borowno

2 : 2

 16-05-2009  -  Kolejka nr 18
17:00  Płomień Lgota Mała -  Amator Golce

1 : 0

17:00  Metal Rzeki Wielkie -  Grom Cykarzew

0 : 0

17:00  Kmicic Kruszyna -  Iskra Mokrzesz

2 : 0

 17-05-2009  -  Kolejka nr 18
17:00  Unia II Rędziny -  Sparta Nowa Wieś

3 : 3

17:00  Świt Borowno -  Salos Częstochowa

2 : 1

17:00  Błękitni Libidza (s) -  Maraton Waleńczów

3 : 2

 23-05-2009  -  Kolejka nr 19
17:00  Kmicic Kruszyna -  Unia II Rędziny

2 : 2

17:00  Grom Cykarzew -  Błękitni Libidza (s)

1 : 0

 24-05-2009  -  Kolejka nr 19
17:00  Iskra Mokrzesz -  Metal Rzeki Wielkie

1 : 2

17:00  Maraton Waleńczów -  Płomień Lgota Mała

4 : 3

17:00  Amator Golce -  Świt Borowno

4 : 1

17:00  Salos Częstochowa -  Sparta Nowa Wieś

6 : 1

 30-05-2009  -  Kolejka nr 20
17:00  Sparta Nowa Wieś -  Amator Golce

2 : 0

17:00  Metal Rzeki Wielkie -  Kmicic Kruszyna

2 : 4

 31-05-2009  -  Kolejka nr 20
17:00  Unia II Rędziny -  Salos Częstochowa

1 : 1

17:00  Świt Borowno -  Maraton Waleńczów

3 : 3

17:00  Płomień Lgota Mała -  Grom Cykarzew

1 : 1

17:00  Błękitni Libidza (s) -  Iskra Mokrzesz

2 : 4

 07-06-2009  -  Kolejka nr 21
17:30  Maraton Waleńczów -  Sparta Nowa Wieś

1 : 1

17:30  Grom Cykarzew -  Świt Borowno

5 : 1

17:30  Iskra Mokrzesz -  Płomień Lgota Mała

2 : 3

17:30  Kmicic Kruszyna -  Błękitni Libidza (s)

3 : 0

17:30  Metal Rzeki Wielkie -  Unia II Rędziny

1 : 3

17:30  Amator Golce -  Salos Częstochowa

2 : 3

 14-06-2009  -  Kolejka nr 22
17:30  Unia II Rędziny -  Amator Golce

2 : 1

17:30  Salos Częstochowa -  Maraton Waleńczów

5 : 0

17:30  Sparta Nowa Wieś -  Grom Cykarzew

2 : 4

17:30  Świt Borowno -  Iskra Mokrzesz

2 : 3

17:30  Płomień Lgota Mała -  Kmicic Kruszyna

7 : 1

17:30  Błękitni Libidza (s) -  Metal Rzeki Wielkie

6 : 1



Sezon 2008/2009 - Zobacz również :
| Trampkarze St. gr.A | Trampkarze St. gr.B | Trampkarze St. gr.C | Trampkarze St. gr.D | Trampkarze Mł. gr.A | Trampkarze Mł. gr.B | Trampkarze Mł. gr.C | Juniorzy Młodsi gr.I | Juniorzy Młodsi gr.II | Juniorzy Młodsi gr.III | Juniorzy Młodsi gr.IV | II liga | III liga | IV liga | Klasa Okręgowa | IV Liga - "derby" | Śląska Liga Jun. St. | Śląska Liga Jun. Mł. | Klasa "A" Lubliniec | Juniorzy Kl."A" Lubliniec | Klasa "A" gr.I | Klasa "A" gr. II | Klasa "B" gr. I | Klasa "B" gr. II | Klasa "B" Lubliniec | Trampkarze gr.A Lubliniec | Trampkarze gr.B Lubliniec | Juniorzy Starsi gr. A | Juniorzy Starsi gr. B | Młodzicy | Ekstraliga kobiet | II liga kobiet | I liga (amatorzy) | II liga (amatorzy) | Trampkarze St. Liga I | Trampkarze St. Liga II | Trampkarze St. Liga III | Trampkarze St. Liga IV | Trampkarze Mł. Liga I | Trampkarze Mł. Liga II | Trampkarze Mł. Liga III | Juniorzy Młodsi gr. "A" | Juniorzy Młodsi gr. "B" | Juniorzy Młodsi gr. "C" | Juniorzy Młodsi gr. "D" |

Zobacz także inne archiwalne sezony :
| Sezon 2017/2018 | Sezon 2016/2017 | Sezon 2015/2016 | Sezon 2014/2015 | Sezon 2013/2014 | Sezon 2012/2013 | Sezon 2011/2012 | Sezon 2010/2011 | Sezon 2009/2010 | Sezon 2007/2008 | Sezon 2006/2007 | Sezon 2005/2006 |

 




Copyright 2002-2017 astar.czest.pl