logo



Menu Serwisu :
» Strona główna
» Wiadomości
» Wyślij wynik meczu
» Galeria zdjęć
Sezon 2018/2019
»

Fortuna 1 Liga

»

II liga

»

IV liga gr. I śląska

»

IV liga gr. I - "derby"

»

Klasa Okręgowa

»

Klasa "A" gr. I

»

Klasa "A" gr. II

»

Klasa "B" gr. I

»

Klasa "B" gr. II

»

II Liga Futsalu

»

I Liga Kobiet

»

III Liga Kobiet

Kącik kibica :
» Archiwum wyników
» Dane klubów


Sezon 2011/2012 - Klasa "A" gr. I - Wyniki

Sezon 2011/2012 - Klasa "A" gr. I - Tabela

 13-08-2011  -  Kolejka nr 1
17:00  Orzeł Kiedrzyn -  Sokół Wręczyca Wielka

9 : 2

17:00  Liswarta Popów -  Warta Zawada

2 : 5

17:00  Junior Szarlejka -  Grom Miedźno

0 : 2

17:00  Płomień Czarny Las -  Naprzód Ostrowy

1 : 4

 14-08-2011  -  Kolejka nr 1
17:00  Amator Golce -  Polonia-Unia Widzów

1 : 3

17:00  Grom Cykarzew -  Błękitni Libidza

1 : 0

17:00  Liswarta Krzepice -  Gmina Kłomnice

4 : 2

 20-08-2011  -  Kolejka nr 2
17:00  Warta Zawada -  Amator Golce

2 : 0

17:00  Polonia-Unia Widzów -  Junior Szarlejka

0 : 0

17:00  Grom Miedźno -  Płomień Czarny Las

6 : 2

17:00  Naprzód Ostrowy -  Liswarta Krzepice

7 : 2

17:00  Sokół Wręczyca Wielka -  Gmina Kłomnice

1 : 3

17:00  Błękitni Libidza -  Liswarta Popów

2 : 2

17:00  Orzeł Kiedrzyn -  Grom Cykarzew

5 : 0

 27-08-2011  -  Kolejka nr 3
17:00  Liswarta Krzepice -  Grom Miedźno

3 : 2

17:00  Płomień Czarny Las -  Polonia-Unia Widzów

0 : 2

17:00  Junior Szarlejka -  Warta Zawada

2 : 1

17:00  Liswarta Popów -  Orzeł Kiedrzyn

1 : 2

17:00  Gmina Kłomnice -  Naprzód Ostrowy

1 : 2

 28-08-2011  -  Kolejka nr 3
17:00  Grom Cykarzew -  Sokół Wręczyca Wielka

5 : 4

17:00  Amator Golce -  Błękitni Libidza

2 : 1

 03-09-2011  -  Kolejka nr 4
17:00  Błękitni Libidza -  Junior Szarlejka

3 : 1

17:00  Warta Zawada -  Płomień Czarny Las

1 : 2

17:00  Grom Miedźno -  Gmina Kłomnice

3 : 1

17:00  Sokół Wręczyca Wielka -  Naprzód Ostrowy

2 : 1

17:00  Orzeł Kiedrzyn -  Amator Golce

2 : 0

 04-09-2011  -  Kolejka nr 4
17:00  Polonia-Unia Widzów -  Liswarta Krzepice

0 : 0

17:00  Grom Cykarzew -  Liswarta Popów

2 : 1

 10-09-2011  -  Kolejka nr 5
16:30  Liswarta Krzepice -  Warta Zawada

1 : 0

16:30  Płomień Czarny Las -  Błękitni Libidza

4 : 3

16:30  Junior Szarlejka -  Orzeł Kiedrzyn

0 : 0

16:30  Liswarta Popów -  Sokół Wręczyca Wielka

2 : 3

16:30  Gmina Kłomnice -  Polonia-Unia Widzów

2 : 1

16:30  Naprzód Ostrowy -  Grom Miedźno

1 : 6

 11-09-2011  -  Kolejka nr 5
16:30  Amator Golce -  Grom Cykarzew

3 : 1

 17-09-2011  -  Kolejka nr 6
16:30  Błękitni Libidza -  Liswarta Krzepice

4 : 4

16:30  Warta Zawada -  Gmina Kłomnice

1 : 4

16:30  Polonia-Unia Widzów -  Naprzód Ostrowy

0 : 1

16:30  Sokół Wręczyca Wielka -  Grom Miedźno

2 : 5

16:30  Orzeł Kiedrzyn -  Płomień Czarny Las

6 : 0

16:30  Liswarta Popów -  Amator Golce

4 : 4

 18-09-2011  -  Kolejka nr 6
16:30  Grom Cykarzew -  Junior Szarlejka

3 : 2

 24-09-2011  -  Kolejka nr 7
16:00  Gmina Kłomnice -  Błękitni Libidza

2 : 2

16:00  Liswarta Krzepice -  Orzeł Kiedrzyn

2 : 4

16:00  Płomień Czarny Las -  Grom Cykarzew

2 : 0

16:00  Junior Szarlejka -  Liswarta Popów

5 : 2

16:00  Amator Golce -  Sokół Wręczyca Wielka

2 : 4

16:00  Naprzód Ostrowy -  Warta Zawada

0 : 3

16:00  Grom Miedźno -  Polonia-Unia Widzów

0 : 1

 01-10-2011  -  Kolejka nr 8
15:30  Liswarta Popów -  Płomień Czarny Las

4 : 2

15:30  Orzeł Kiedrzyn -  Gmina Kłomnice

2 : 1

15:30  Błękitni Libidza -  Naprzód Ostrowy

5 : 1

15:30  Warta Zawada -  Grom Miedźno

2 : 3

15:30  Sokół Wręczyca Wielka -  Polonia-Unia Widzów

3 : 2

15:30  Amator Golce -  Junior Szarlejka

1 : 3

 02-10-2011  -  Kolejka nr 8
15:30  Grom Cykarzew -  Liswarta Krzepice

1 : 4

 08-10-2011  -  Kolejka nr 9
15:00  Naprzód Ostrowy -  Orzeł Kiedrzyn

0 : 1

15:00  Gmina Kłomnice -  Grom Cykarzew

0 : 0

15:00  Liswarta Krzepice -  Liswarta Popów

6 : 2

15:00  Junior Szarlejka -  Sokół Wręczyca Wielka

4 : 1

15:00  Grom Miedźno -  Błękitni Libidza

4 : 2

15:00  Polonia-Unia Widzów -  Warta Zawada

4 : 0

 09-10-2011  -  Kolejka nr 9
15:00  Płomień Czarny Las -  Amator Golce

5 : 1

 15-10-2011  -  Kolejka nr 10
14:30  Grom Miedźno -  Orzeł Kiedrzyn

1 : 2

14:30  Błękitni Libidza -  Polonia-Unia Widzów

2 : 1

14:30  Liswarta Popów -  Gmina Kłomnice

2 : 1

 16-10-2011  -  Kolejka nr 10
14:30  Amator Golce -  Liswarta Krzepice

0 : 4

14:30  Grom Cykarzew -  Naprzód Ostrowy

0 : 2

14:30  Sokół Wręczyca Wielka -  Warta Zawada

0 : 3

14:30  Junior Szarlejka -  Płomień Czarny Las

4 : 1

 22-10-2011  -  Kolejka nr 11
14:00  Grom Miedźno -  Grom Cykarzew

2 : 5

14:00  Naprzód Ostrowy -  Liswarta Popów

5 : 2

14:00  Gmina Kłomnice -  Amator Golce

3 : 0

14:00  Liswarta Krzepice -  Junior Szarlejka

4 : 2

14:00  Polonia-Unia Widzów -  Orzeł Kiedrzyn

0 : 5

 23-10-2011  -  Kolejka nr 11
14:00  Płomień Czarny Las -  Sokół Wręczyca Wielka

3 : 0

14:00  Warta Zawada -  Błękitni Libidza

1 : 3

 29-10-2011  -  Kolejka nr 12
13:30  Warta Zawada -  Orzeł Kiedrzyn

0 : 1

13:30  Sokół Wręczyca Wielka -  Błękitni Libidza

4 : 2

13:30  Amator Golce -  Naprzód Ostrowy

0 : 3

 30-10-2011  -  Kolejka nr 12
13:30  Junior Szarlejka -  Gmina Kłomnice

1 : 0

13:30  Liswarta Popów -  Grom Miedźno

4 : 0

13:30  Grom Cykarzew -  Polonia-Unia Widzów

1 : 1

13:30  Płomień Czarny Las -  Liswarta Krzepice

3 : 2

 05-11-2011  -  Kolejka nr 13
13:00  Grom Miedźno -  Amator Golce

8 : 3

13:00  Naprzód Ostrowy -  Junior Szarlejka

0 : 2

13:00  Gmina Kłomnice -  Płomień Czarny Las

1 : 2

13:00  Liswarta Krzepice -  Sokół Wręczyca Wielka

5 : 1

13:00  Warta Zawada -  Grom Cykarzew

1 : 1

13:00  Błękitni Libidza -  Orzeł Kiedrzyn

0 : 1

 06-11-2011  -  Kolejka nr 13
13:00  Polonia-Unia Widzów -  Liswarta Popów

1 : 1

 11-11-2011  -  Kolejka nr 14
13:00  Grom Miedźno -  Junior Szarlejka

1 : 0

13:00  Gmina Kłomnice -  Liswarta Krzepice

2 : 5

 12-11-2011  -  Kolejka nr 14
14:00  Polonia-Unia Widzów -  Amator Golce

0 : 1

14:00  Warta Zawada -  Liswarta Popów

5 : 0

14:00  Błękitni Libidza -  Grom Cykarzew

3 : 2

14:00  Orzeł Kiedrzyn -  Sokół Wręczyca Wielka

1 : 0

14:00  Naprzód Ostrowy -  Płomień Czarny Las

0 : 2

 24-03-2012  -  Kolejka nr 15
16:00  Liswarta Popów -  Błękitni Libidza

3 : 1

16:00  Junior Szarlejka -  Polonia-Unia Widzów

3 : 1

16:00  Płomień Czarny Las -  Grom Miedźno

1 : 3

16:00  Liswarta Krzepice -  Naprzód Ostrowy

2 : 4

16:00  Gmina Kłomnice -  Sokół Wręczyca Wielka

2 : 0

16:00  Grom Cykarzew -  Orzeł Kiedrzyn

0 : 2

 25-03-2012  -  Kolejka nr 15
16:00  Amator Golce -  Warta Zawada

6 : 0

 31-03-2012  -  Kolejka nr 16
16:00  Sokół Wręczyca Wielka -  Grom Cykarzew

4 : 0

16:00  Orzeł Kiedrzyn -  Liswarta Popów

3 : 1

16:00  Błękitni Libidza -  Amator Golce

4 : 3

16:00  Warta Zawada -  Junior Szarlejka

1 : 0

16:00  Polonia-Unia Widzów -  Płomień Czarny Las

0 : 1

16:00  Grom Miedźno -  Liswarta Krzepice

2 : 1

16:00  Naprzód Ostrowy -  Gmina Kłomnice

5 : 4

 07-04-2012  -  Kolejka nr 17
16:00  Naprzód Ostrowy -  Sokół Wręczyca Wielka

3 : 1

16:00  Gmina Kłomnice -  Grom Miedźno

1 : 0

16:00  Liswarta Krzepice -  Polonia-Unia Widzów

3 : 1

16:00  Płomień Czarny Las -  Warta Zawada

1 : 1

16:00  Junior Szarlejka -  Błękitni Libidza

2 : 1

16:00  Amator Golce -  Orzeł Kiedrzyn

0 : 0

11:00  Liswarta Popów -  Grom Cykarzew

2 : 3

 14-04-2012  -  Kolejka nr 18
16:00  Błękitni Libidza -  Płomień Czarny Las

1 : 1

16:00  Orzeł Kiedrzyn -  Junior Szarlejka

1 : 1

16:00  Grom Cykarzew -  Amator Golce

0 : 1

16:00  Sokół Wręczyca Wielka -  Liswarta Popów

1 : 0

16:00  Liswarta Krzepice -  Warta Zawada

0 : 1

16:00  Grom Miedźno -  Naprzód Ostrowy

2 : 2

 15-04-2012  -  Kolejka nr 18
16:00  Polonia-Unia Widzów -  Gmina Kłomnice

0 : 4

 21-04-2012  -  Kolejka nr 19
17:00  Płomień Czarny Las -  Orzeł Kiedrzyn

0 : 5

17:00  Liswarta Krzepice -  Błękitni Libidza

2 : 0

17:00  Gmina Kłomnice -  Warta Zawada

0 : 0

17:00  Naprzód Ostrowy -  Polonia-Unia Widzów

6 : 0

17:00  Grom Miedźno -  Sokół Wręczyca Wielka

0 : 0

17:00  Junior Szarlejka -  Grom Cykarzew

3 : 1

 22-04-2012  -  Kolejka nr 19
17:00  Amator Golce -  Liswarta Popów

1 : 3

 28-04-2012  -  Kolejka nr 20
17:00  Sokół Wręczyca Wielka -  Amator Golce

3 : 1

17:00  Liswarta Popów -  Junior Szarlejka

4 : 3

17:00  Grom Cykarzew -  Płomień Czarny Las

1 : 0

17:00  Orzeł Kiedrzyn -  Liswarta Krzepice

3 : 1

17:00  Błękitni Libidza -  Gmina Kłomnice

3 : 1

17:00  Warta Zawada -  Naprzód Ostrowy

3 : 2

17:00  Polonia-Unia Widzów -  Grom Miedźno

2 : 2

 03-05-2012  -  Kolejka nr 21
17:00  Liswarta Krzepice -  Grom Cykarzew

1 : 1

17:00  Gmina Kłomnice -  Orzeł Kiedrzyn

0 : 2

17:00  Naprzód Ostrowy -  Błękitni Libidza

3 : 1

17:00  Grom Miedźno -  Warta Zawada

2 : 0

17:00  Polonia-Unia Widzów -  Sokół Wręczyca Wielka

1 : 1

17:00  Płomień Czarny Las -  Liswarta Popów

0 : 3

17:00  Junior Szarlejka -  Amator Golce

4 : 2

 05-05-2012  -  Kolejka nr 22
17:00  Orzeł Kiedrzyn -  Naprzód Ostrowy

0 : 3

 06-05-2012  -  Kolejka nr 22
17:00  Błękitni Libidza -  Grom Miedźno

2 : 4

17:00  Grom Cykarzew -  Gmina Kłomnice

0 : 2

17:00  Liswarta Popów -  Liswarta Krzepice

3 : 1

17:00  Amator Golce -  Płomień Czarny Las

7 : 0

17:00  Sokół Wręczyca Wielka -  Junior Szarlejka

0 : 0

17:00  Warta Zawada -  Polonia-Unia Widzów

4 : 1

 12-05-2012  -  Kolejka nr 23
17:00  Gmina Kłomnice -  Liswarta Popów

2 : 1

17:00  Naprzód Ostrowy -  Grom Cykarzew

1 : 2

17:00  Orzeł Kiedrzyn -  Grom Miedźno

2 : 2

17:00  Warta Zawada -  Sokół Wręczyca Wielka

1 : 1

17:00  Liswarta Krzepice -  Amator Golce

2 : 2

17:00  Płomień Czarny Las -  Junior Szarlejka

2 : 1

 13-05-2012  -  Kolejka nr 23
17:00  Polonia-Unia Widzów -  Błękitni Libidza

3 : 6

 19-05-2012  -  Kolejka nr 24
18:00  Grom Cykarzew -  Grom Miedźno

2 : 7

18:00  Liswarta Popów -  Naprzód Ostrowy

4 : 2

18:00  Amator Golce -  Gmina Kłomnice

2 : 0

18:00  Sokół Wręczyca Wielka -  Płomień Czarny Las

4 : 0

18:00  Orzeł Kiedrzyn -  Polonia-Unia Widzów

4 : 0

18:00  Błękitni Libidza -  Warta Zawada

1 : 3

 20-05-2012  -  Kolejka nr 24
18:00  Junior Szarlejka -  Liswarta Krzepice

1 : 0

 26-05-2012  -  Kolejka nr 25
18:00  Naprzód Ostrowy -  Amator Golce

0 : 1

18:00  Grom Miedźno -  Liswarta Popów

1 : 0

18:00  Polonia-Unia Widzów -  Grom Cykarzew

3 : 5

18:00  Orzeł Kiedrzyn -  Warta Zawada

5 : 3

18:00  Błękitni Libidza -  Sokół Wręczyca Wielka

2 : 1

18:00  Gmina Kłomnice -  Junior Szarlejka

0 : 0

18:00  Liswarta Krzepice -  Płomień Czarny Las

2 : 3

 02-06-2012  -  Kolejka nr 26
18:00  Liswarta Popów -  Polonia-Unia Widzów

7 : 1

18:00  Amator Golce -  Grom Miedźno

3 : 5

18:00  Junior Szarlejka -  Naprzód Ostrowy

5 : 4

18:00  Płomień Czarny Las -  Gmina Kłomnice

0 : 1

18:00  Sokół Wręczyca Wielka -  Liswarta Krzepice

3 : 4

18:00  Grom Cykarzew -  Warta Zawada

2 : 3

18:00  Orzeł Kiedrzyn -  Błękitni Libidza

3 : 0



Sezon 2011/2012 - Zobacz również :
| II liga gr. zachodnia | III liga gr. opolsko-śląska | IV liga gr.śląska I | Klasa Okręgowa | Klasa "A" gr. I | Klasa "A" gr. II | Klasa "A" Lubliniec | Juniorzy Młodsi I | Juniorzy Młodsi II | Juniorzy Młodsi III | Juniorzy Młodsi IV | Trampkarze C1 grupa A | Trampkarze C1 grupa B | Trampkarze C1 grupa C | Trampkarze C1 i C2 grupa D | Młodzicy D1 grupa A | Młodzicy D1 grupa B | Młodzicy D2 grupa C | Orlik grupa A | Orlik grupa B | Orlik grupa C | Klasa "B" gr. I | Klasa "B" gr. II | Klasa "B" Lubliniec | Juniorzy Starsi "A" | Juniorzy Starsi "B" | Amatorska Liga Piłki Nożnej - I liga | Juniorzy Młodsi Liga I | Juniorzy Młodsi Liga II | Juniorzy Młodsi Liga III | Trampkarze Liga I | Trampkarze Liga II | Trampkarze Liga III | Trampkarze Liga IV | Młodzicy Liga I | Młodzicy Liga II | Młodzicy Liga III |

Zobacz także inne archiwalne sezony :
| Sezon 2017/2018 | Sezon 2016/2017 | Sezon 2015/2016 | Sezon 2014/2015 | Sezon 2013/2014 | Sezon 2012/2013 | Sezon 2010/2011 | Sezon 2009/2010 | Sezon 2008/2009 | Sezon 2007/2008 | Sezon 2006/2007 | Sezon 2005/2006 |

 




Copyright 2002-2017 astar.czest.pl