logo



Menu Serwisu :
» Strona główna
» Wiadomości
» Wyślij wynik meczu
» Forum piłkarskie
» Galeria zdjęć
Sezon 2016/2017
»

II liga

»

III liga gr. III

»

IV liga gr. I śląska

»

IV liga gr. I - "derby"

»

Klasa "O" gr. mistrzowska

»

Klasa "O" gr.I spadkowa

»

Klasa "O" gr.II spadkowa

»

Klasa Okręgowa gr. I

»

Klasa Okręgowa gr. II

»

Klasa "A" gr.I mistrzowska

»

Klasa "A" gr.I neutralna

»

Klasa "A" gr.I spadkowa

»

Klasa "A" gr.II mistrzowska

»

Klasa "A" gr.II neutralna

»

Klasa "A" gr.II spadkowa

»

Klasa "A" gr. I

»

Klasa "A" gr. II

»

Klasa "B" gr. I

»

Klasa "B" gr. II

»

Klasa "A" Lubliniec

»

Klasa "B" Lubliniec

Amatorska Liga Piłki Nożnej
»

ALPN

Futsal
»

II liga Futsalu

Kącik kibica :
» Archiwum wyników
» Dane klubów


Klasa "B" gr. I - Wyniki i tabela

Archiwum wyników | Terminarz
Tabele u siebie/na wyjeździe
Klasyfikacja strzelców


 25-06-2017 -  Kolejka nr 11
17:00 Warta II Mstów- Dąbrowianka Dąbr. Zielona
17:00 Pogoń II Kamyk- Biała Gwiazda Krasice
17:00 Płomień Lgota Mała- Iskra Mokrzesz


L.p. Nazwa drużyny Mecze Z R P Zd. Str. +/- Pkt
1. Dąbrowianka Dąbr. Zielona1714035925+3442
2. Maraton Waleńczów1812334132+939
3. Ajaks Częstochowa1811345036+1436
4. Metal Rzeki Wielkie186753629+725
5. Polonia-Unia Widzów186574539+623
6. Iskra Mokrzesz176384639+721
7. Warta II Mstów175484046-619
8. (+2)Pogoń II Kamyk173593454-2014
9. (-1)Biała Gwiazda Krasice1741123161-3013
10. (-1)Płomień Lgota Mała1733113152-2112
Aby zobaczyć dokładne statystyki poszczególnych drużyn, kliknij na nazwę zespołu.




   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
1.  Dąbrowia...
4:1
5:1
1:2
6:3
3:2
2:0
4:1
7:1
7:2
2.  Maraton ...
0:4
2:5
2:2
1:0
2:1
3:3
3:2
2:1
4:2
3.  Ajaks Cz...
1:2
0:3
0:0
2:2
5:3
3:0
1:0
8:2
3:2
4.  Metal Rz...
1:2
0:1
1:3
1:0
1:0
2:2
5:1
6:1
5:2
5.  Polonia-...
4:2
0:3
1:3
5:2
3:3
1:2
3:3
4:1
3:5
6.  Iskra Mo...
0:1
3:4
3:4
1:1
2:5
5:1
4:0
8:2
3:1
7.  Warta II...
-:-
2:2
4:1
3:2
1:6
2:3
3:3
5:1
4:0
8.  Pogoń II...
3:2
2:3
2:5
2:2
1:1
2:2
7:6
-:-
2:1
9.  Biała Gw...
3:4
0:2
2:3
1:1
0:3
2:3
2:0
5:2
4:3
10.  Płomień ...
0:3
1:3
2:2
2:2
1:1
-:-
3:2
4:1
0:3


Klasa "B" gr. I - Statystyki

Rozegranych meczy : 87
Łączna liczba strzelonych goli : 413
Liczba goli strzelonych przez gospodarzy: 233
Liczba goli strzelonych przez gości : 180
Średnia liczba goli na mecz : 4.75
Średnia liczba goli gospodarzy na mecz : 2.68
Średnia liczba goli gości na mecz : 2.07
Średnia liczba goli w meczu wygranym przez gospodarzy : 5.36
Średnia liczba goli w meczu remisowym : 3.76
Średnia liczba goli w meczu wygranym przez gości : 4.43
Zwycięstwa gospodarzy : 42
Remisów : 17
Zwycięstwa gości : 28

 




Copyright 2002-2017 astar.czest.pl