logo



Menu Serwisu :
» Strona główna
» Wiadomości
» Wyślij wynik meczu
» Galeria zdjęć
Sezon 2018/2019
»

Fortuna 1 Liga

»

II liga

»

IV liga gr. I śląska

»

IV liga gr. I - "derby"

»

Klasa Okręgowa

»

Klasa "A" gr. I

»

Klasa "A" gr. II

»

Klasa "B" gr. I

»

Klasa "B" gr. II

»

II Liga Futsalu

»

I Liga Kobiet

»

III Liga Kobiet

Kącik kibica :
» Archiwum wyników
» Dane klubów


Klasa "A" gr. II - Wyniki i tabela

Archiwum wyników | Terminarz
Tabele u siebie/na wyjeździe
Klasyfikacja strzelców


 23-03-2019 -  Kolejka nr 15
15:30 KS Złoty Potok- Dąbrowianka Dąbrowa Zielona

1 : 1

15:30 LKS Kamienica Polska- Orkan Rzerzęczyce

0 : 2

15:30 Sokół Olsztyn- Kmicic Kruszyna

0 : 1

15:30 Pilica Koniecpol- Start Soborzyce

1 : 0

15:30 Unia Rędziny- LZS Mrzygłód

7 : 1

15:30 Czarni Starcza- Metal Rzeki Wielkie

8 : 0

 24-03-2019 -  Kolejka nr 15
15:30 Jura Niegowa- Sparta Szczekociny


L.p. Nazwa drużyny Mecze Z R P Zd. Str. +/- Pkt
1. Unia Rędziny151311478+3940
2. Czarni Starcza1512126820+4837
3. LKS Kamienica Polska158344728+1927
4. Start Soborzyce158344028+1227
5. LZS Mrzygłód157444925+2425
6. Kmicic Kruszyna158072228-624
7. (+1)Orkan Rzerzęczyce155552827+120
8. (-1)Sokół Olsztyn155371729-1218
9. (+1)Pilica Koniecpol156092740-1318
10. (-1)Jura Niegowa144553737017
11. (+1)KS Złoty Potok153392243-2112
12. (-1)Sparta Szczekociny143381927-812
13. (+1)Dąbrowianka Dąbrowa Zielona1521121673-577
14. (-1)Metal Rzeki Wielkie1514101749-327
Aby zobaczyć dokładne statystyki poszczególnych drużyn, kliknij na nazwę zespołu.





   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
1.  Unia Ręd...
1:0
-:-
2:1
7:1
3:0
-:-
-:-
3:0
3:0
5:2
2:0
11:0
-:-
2.  Czarni S...
-:-
-:-
-:-
-:-
-:-
-:-
-:-
-:-
-:-
-:-
-:-
9:1
8:0
3.  LKS Kami...
0:1
0:4
9:2
-:-
3:1
0:2
-:-
-:-
5:3
-:-
8:2
5:1
-:-
4.  Start So...
1:1
0:5
-:-
4:1
-:-
-:-
5:0
5:3
1:1
2:1
-:-
7:1
-:-
5.  LZS Mrzy...
0:2
5:0
1:1
-:-
6:0
3:2
1:2
-:-
-:-
-:-
-:-
-:-
6:0
6.  Kmicic K...
-:-
0:5
-:-
0:4
-:-
-:-
3:1
4:0
1:0
2:1
2:0
5:1
-:-
7.  Orkan Rz...
1:3
2:6
1:3
2:2
-:-
1:0
-:-
-:-
-:-
2:2
-:-
4:0
-:-
8.  Sokół Ol...
2:0
2:4
0:0
-:-
1:1
0:1
0:2
-:-
-:-
-:-
2:0
-:-
-:-
9.  Pilica K...
-:-
1:5
1:2
1:0
0:6
-:-
4:2
1:3
-:-
-:-
0:2
-:-
1:3
10.  Jura Nie...
-:-
3:6
4:4
-:-
3:3
-:-
1:1
1:1
3:4
3:2
-:-
7:1
5:3
11.  KS Złoty...
-:-
1:7
4:2
-:-
0:8
-:-
0:3
2:3
0:2
-:-
-:-
1:1
3:3
12.  Sparta S...
-:-
2:3
-:-
1:2
1:1
2:1
1:1
-:-
-:-
2:3
0:1
6:1
0:0
13.  Dąbrowia...
-:-
0:4
-:-
-:-
2:6
-:-
-:-
5:0
0:6
-:-
0:2
-:-
2:0
14.  Metal Rz...
0:3
2:2
1:5
0:4
-:-
1:2
2:2
-:-
2:3
-:-
-:-
-:-
-:-


Klasa "A" gr. II - Statystyki

Rozegranych meczy : 103
Łączna liczba strzelonych goli : 456
Liczba goli strzelonych przez gospodarzy: 250
Liczba goli strzelonych przez gości : 206
Średnia liczba goli na mecz : 4.43
Średnia liczba goli gospodarzy na mecz : 2.43
Średnia liczba goli gości na mecz : 2.00
Średnia liczba goli w meczu wygranym przez gospodarzy : 5.09
Średnia liczba goli w meczu remisowym : 3
Średnia liczba goli w meczu wygranym przez gości : 4.33
Zwycięstwa gospodarzy : 45
Remisów : 18
Zwycięstwa gości : 40

 




Copyright 2002-2017 astar.czest.pl