logo




Menu Serwisu :
» Strona główna
» Wiadomości
» Wyślij wynik meczu
» Forum piłkarskie
» Galeria zdjęć
Sezon 2017/2018
»

Nice I liga

»

III liga gr. III

»

IV liga gr. I śląska

»

IV liga gr. I - "derby"

»

Klasa Okręgowa

»

Klasa "A" gr. I

»

Klasa "A" gr. II

»

Klasa "A" Lubliniec

»

Klasa "B" gr. I

»

Klasa "B" gr. II

»

Klasa "B" Lubliniec

»

II Liga Futsalu

Kącik kibica :
» Archiwum wyników
» Dane klubów


Klasa Okręgowa gr. II - Klasyfikacja strzelców

WERSJA TESTOWA

Wyniki i tabela | Archiwum wyników | Terminarz
Tabele u siebie/na wyjeździe

 24 goli :
  - Kotas Damian (Lotnik Kościelec)

 18 goli :
  - Wróblewski Michał (Amator Golce)
  - Borowiec Bogusław (Sparta Lubliniec)

 16 goli :
  - Noga Grzegorz (Liswarta Krzepice)

 15 goli :
  - Glafik Krzysztof (Orzeł Psary-Babienica)

 12 goli :
  - Kowalczyk Michał (Warta Mstów)

 10 goli :
  - Pidzik Artur (Płomień Kuźnica Mar.)

 9 goli :
  - Rokosa Jacek (Amator Golce)
  - Kuzior Konrad (Płomień Kuźnica Mar.)
  - Baron Dawid (Unia Kalety)

 8 goli :
  - Chalemski Damian (Płomień Kuźnica Mar.)
  - Gadecki Damian (Sparta Lubliniec)
  - Nojman Mateusz (Unia Kalety)

 7 goli :
  - Jarczok Tomasz (Lotnik Kościelec)
  - Żmuda Marcin (Orzeł Psary-Babienica)
  - Wiśniowski Ariel (Pilica Koniecpol)

 6 goli :
  - Czok Tomasz (Liswarta Popów)
  - Idzikowski Szymon (Liswarta Popów)
  - Kiwacz Marcin (Lotnik Kościelec)
  - Biniek Norbert (Piast Przyrów)
  - Skrzypczyk Dawid (Piast Przyrów)
  - Smoleń Kamil (Piast Przyrów)
  - Golec Adrian (Unia Kalety)
  - Imiołczyk Arnold (Unia Kalety)
  - Mazanek Ernest (Warta Mstów)
  - Waszczyk Tomasz (Warta Mstów)

 5 goli :
  - Wojtal Tomasz (Liswarta Krzepice)
  - Kiebdaj Konrad (Lotnik Kościelec)
  - Knapik Piotr (Lotnik Kościelec)
  - Klabis Piotr (Orzeł Psary-Babienica)
  - Skolik Roland (Sparta Lubliniec)
  - Nawizowski Przemysław (Warta Mstów)

 4 gole :
  - Leszczyk Michał (Liswarta Popów)
  - Młynek Adam (Orzeł Psary-Babienica)
  - Korzeniec Kamil (Płomień Kuźnica Mar.)
  - Gliński Bartosz (Skra II Częstochowa)
  - Marek Dominik (Skra II Częstochowa)
  - Obodecki Maciej (Skra II Częstochowa)
  - Kmieć Kajetan (Sparta Lubliniec)
  - Knejski Tomasz (Sparta Lubliniec)
  - Markowski Rafał (Sparta Lubliniec)

 3 gole :
  - Ciapa Kamil (Liswarta Krzepice)
  - Kilan Łukasz (Liswarta Krzepice)
  - Kędzierski Grzegorz (Liswarta Popów)
  - Różański Michał (Liswarta Popów)
  - Chobot Przemysław (Lotnik Kościelec)
  - Perliński Mateusz (Lotnik Kościelec)
  - Burza Damian (Piast Przyrów)
  - Lamch Arkadiusz (Piast Przyrów)
  - Lamch Michał (Piast Przyrów)
  - Smoleń Tomasz (Piast Przyrów)
  - Wiśniewski Bartłomiej (Piast Przyrów)
  - Kurpios Michał (Pilica Koniecpol)
  - Ślusarczyk Kamil (Płomień Kuźnica Mar.)
  - Gładysz Jan (Skra II Częstochowa)
  - Barzak Karol (Sparta Lubliniec)
  - Bogucki Andrzej (Warta Mstów)
  - Mysłek Artur (Warta Mstów)

 2 gole :
  - Chajduś Patryk (Amator Golce)
  - Suchanek Paweł (Amator Golce)
  - Kasprzak Rafał (Liswarta Krzepice)
  - Krakowiak Jakub (Liswarta Krzepice)
  - Nagłowski Kacper (Liswarta Krzepice)
  - Bzdak Norbert (Liswarta Popów)
  - Chyra Tomasz (Liswarta Popów)
  - Gawron Michał (Lotnik Kościelec)
  - Juszczyk Marek (Lotnik Kościelec)
(Lotnik Kościelec)
  - Kaciczak Łukasz (Orzeł Psary-Babienica)
  - Loreńczyk Michał (Orzeł Psary-Babienica)
  - Matyl Marcin (Orzeł Psary-Babienica)
(Orzeł Psary-Babienica)
  - Kyzioł Mateusz (Piast Przyrów)
  - Kyzioł Mateusz (Pilica Koniecpol)
  - Nogal Patryk (Pilica Koniecpol)
  - Pluta Sebastian (Pilica Koniecpol)
  - Dziewoński Mateusz (Płomień Kuźnica Mar.)
  - Kotas Piotr (Płomień Kuźnica Mar.)
(Płomień Kuźnica Mar.)
  - Sikora Przemysław (Płomień Kuźnica Mar.)
  - Błaszkiewicz Adrian (Skra II Częstochowa)
  - Guz Rafał (Skra II Częstochowa)
  - Kusaj Piotr (Skra II Częstochowa)
  - Makowski Piotr (Skra II Częstochowa)
  - Synoradzki Przemysław (Skra II Częstochowa)
  - Sowa Jakub (Sparta Lubliniec)
  - Bambynek Michał (Unia Kalety)
  - Bździon Paweł (Unia Kalety)
  - Gomoluch Tomasz (Unia Kalety)
  - Pilarski Kamil (Unia Kalety)

 1 gol :
  - Błaszczyk Marcin (Amator Golce)
  - Kuziorowicz Grzegorz (Amator Golce)
  - Sajecki Kamil (Amator Golce)
  - Chrzan Jakub (Liswarta Krzepice)
  - Mikołajczyk Tomasz (Liswarta Krzepice)
  - Bąk Wiktor (Liswarta Popów)
  - Bik Szymon (Liswarta Popów)
  - Kawka Arkadiusz (Liswarta Popów)
  - Kos Dawid (Liswarta Popów)
  - Różański Marcin (Liswarta Popów)
  - Wójcik Michał (Liswarta Popów)
  - Gawron Konrad (Lotnik Kościelec)
  - Hoffman Michał (Lotnik Kościelec)
  - Kiebdaj Jacek (Lotnik Kościelec)
  - Kiwacz Michał (Lotnik Kościelec)
  - Wiewióra Damian (Lotnik Kościelec)
  - Kowalczyk Robert (Orzeł Psary-Babienica)
  - Prudło Mateusz (Orzeł Psary-Babienica)
  - Ziaja Marcin (Orzeł Psary-Babienica)
  - Nicewicz Bartosz (Piast Przyrów)
  - Nowacki Mateusz (Piast Przyrów)
(Piast Przyrów)
  - Wiśniewski Michał (Piast Przyrów)
  - Krawczyk Damian (Pilica Koniecpol)
  - Pastorczyk Grzegorz (Pilica Koniecpol)
  - Piech Mateusz (Pilica Koniecpol)
(Pilica Koniecpol)
  - Sobczyk Mateusz (Pilica Koniecpol)
  - Suliga Marcin (Pilica Koniecpol)
  - Tarnowski Marcin (Pilica Koniecpol)
  - Hofman Mateusz (Płomień Kuźnica Mar.)
  - Janas Adrian (Płomień Kuźnica Mar.)
  - Klyta Daniel (Płomień Kuźnica Mar.)
  - Korzeniec Sebastian (Płomień Kuźnica Mar.)
  - Otrębski Michał (Płomień Kuźnica Mar.)
  - Pluta Maciej (Płomień Kuźnica Mar.)
  - Sterczewski Adrian (Płomień Kuźnica Mar.)
  - Janta Wojciech (Skra II Częstochowa)
  - Jędrzejewski Piotr (Skra II Częstochowa)
  - Kwiatkowski Michał (Skra II Częstochowa)
  - Lis Bartłomiej (Skra II Częstochowa)
  - Niedbała Dawid (Skra II Częstochowa)
  - Pietrasiński Łukasz (Skra II Częstochowa)
  - Płaza Dominik (Skra II Częstochowa)
  - Skoczek Jakub (Skra II Częstochowa)
  - Tomczyk Karol (Skra II Częstochowa)
  - Kansy Jerzy (Sparta Lubliniec)
  - Kardas Patryk (Sparta Lubliniec)
  - Klepacz Szymon (Sparta Lubliniec)
  - Maćkowiak Grzegorz (Sparta Lubliniec)
  - Bambynek Nichał (Unia Kalety)
  - Cyl Dawid (Unia Kalety)
  - Painta Adam (Unia Kalety)
(Unia Kalety)
  - Gęsiarz Tomasz (Warta Mstów)
  - Klajnowski Eryk (Warta Mstów)
  - Niezabitowski Maciej (Warta Mstów)
  - Szczepanik Patryk (Warta Mstów)
  - Tyfel Marcin (Warta Mstów)
  - Tyras Kacper (Warta Mstów)

Kopiując dane (lub fragment) z tej strony nie zapomnij podać źródła : www.astar.czest.pl

 




Copyright 2002-2017 astar.czest.pl