logo




Menu Serwisu :
» Strona główna
» Wiadomości
» Wyślij wynik meczu
» Forum piłkarskie
» Galeria zdjęć
Sezon 2017/2018
»

Nice I liga

»

III liga gr. III

»

IV liga gr. I śląska

»

IV liga gr. I - "derby"

»

Klasa Okręgowa

»

Klasa "A" gr. I

»

Klasa "A" gr. II

»

Klasa "A" Lubliniec

»

Klasa "B" gr. I

»

Klasa "B" gr. II

»

Klasa "B" Lubliniec

»

II Liga Futsalu

Kącik kibica :
» Archiwum wyników
» Dane klubów


Klasa Okręgowa - Klasyfikacja strzelców

WERSJA TESTOWA

Wyniki i tabela | Archiwum wyników | Terminarz
Tabele u siebie/na wyjeździe

 52 goli :
  - Prusko Piotr (Polonia Poraj)

 34 goli :
  - Borowiec Bogusław (Sparta Lubliniec)

 23 goli :
  - Pasieka Tomasz (KS Panki)

 22 goli :
  - Rak Bartłomiej (Orkan Rzerzęczyce)

 20 goli :
  - Opeldus Artur (Polonia Poraj)
  - Sowa Jakub (Sparta Lubliniec)

 19 goli :
  - Bujak Mateusz (Liswarta Lisów)

 16 goli :
  - Waszczyk Tomasz (Warta Mstów)

 15 goli :
  - Pawelec Mariusz (Orzeł Kiedrzyn)
  - Skolik Roland (Sparta Lubliniec)

 14 goli :
  - Załęcki Dariusz (KS Panki)
  - Jędrowski Michał (Warta Kamieńskie Młyny)

 13 goli :
  - Lachowski Sebastian (Orzeł Kiedrzyn)

 12 goli :
  - Hyra Arkadiusz (KS Panki)
  - Kotas Damian (Lotnik Kościelec)
  - Kotyla Marcin (Warta Mstów)

 11 goli :
  - Chobot Przemysław (Lotnik Kościelec)
  - Golec Adrian (Unia Kalety)

 10 goli :
  - Rados Tomasz (MKS Myszków)

 9 goli :
  - Kowalikowski Krzysztof (Jedność Boronów)
  - Szczypiór Przemysław (Pogoń Kamyk)
  - Rados Tomasz (Victoria Częstochowa)

 8 goli :
  - Ruciński Daniel (MKS Myszków)
  - Glafik Krzysztof (Orzeł Psary/Babienica)
  - Wojciechowski Mateusz (Pogoń Kamyk)
  - Pilarski Kamil (Unia Kalety)
  - Klyta Mateusz (Warta Kamieńskie Młyny)

 7 goli :
  - Białas Tomasz (Jedność Boronów)
  - Pyka Marcin (Liswarta Lisów)
  - Banaś Daniel (Lotnik Kościelec)
  - Ojczyk Piotr (Lotnik Kościelec)
  - Kotas Łukasz (Orzeł Kiedrzyn)
  - Stefański Tomasz (Pogoń Kamyk)
  - Gadecki Damian (Sparta Lubliniec)
  - Braksator Bartosz (Victoria Częstochowa)
  - Stefański Tomasz (Victoria Częstochowa)
  - Balytskyy Andrij (Warta Kamieńskie Młyny)
  - Zachnik Kamil (Warta Kamieńskie Młyny)
  - Kowalczyk Michał (Warta Mstów)
  - Nawizowski Przemysław (Warta Mstów)

 6 goli :
  - Kożuch Dawid (Jedność Boronów)
  - Operacz Oskar (KS Panki)
  - Kiebdaj Konrad (Lotnik Kościelec)
  - Ściebura Piotr (Pogoń Kamyk)
  - Bździon Paweł (Unia Kalety)
  - Korbela Oskar (Victoria Częstochowa)
  - Paździorek Łukasz (Warta Kamieńskie Młyny)

 5 goli :
  - Majchrzyk Mateusz (Jedność Boronów)
  - Nancka Karol (Jedność Boronów)
  - Wręczycki Paweł (KS Panki)
  - Wiśniewski Tomasz (Liswarta Lisów)
  - Jarczok Tomasz (Lotnik Kościelec)
  - Kiwacz Michał (Lotnik Kościelec)
  - Szczepaniak Robert (MKS Myszków)
  - Szczepankiewicz Sebastian (MKS Myszków)
  - Gatys Marcin (Orzeł Psary/Babienica)
  - Ślęzak Tomasz (Polonia Poraj)
  - Imiołczyk Arnold (Unia Kalety)
  - Nojman Mateusz (Unia Kalety)
  - Golda Sebastian (Warta Kamieńskie Młyny)
  - Bogucki Andrzej (Warta Mstów)
  - Gęsiarz Tomasz (Warta Mstów)
  - Zielonka Przemysław (Znicz Kłobuck)

 4 gole :
  - Dorożyński Artur (Jedność Boronów)
  - Nowotarski Daniel (Liswarta Lisów)
  - Ciecierski Łukasz (Lotnik Kościelec)
  - Gradek Błażej (MKS Myszków)
  - Korbel Kamil (MKS Myszków)
  - Jabłko Mateusz (Orzeł Kiedrzyn)
  - Juszczyk Jakub (Orzeł Kiedrzyn)
  - Marczyk Kamil (Orzeł Kiedrzyn)
  - Rak Adrian (Pogoń Kamyk)
  - Matan Piotr (Polonia Poraj)
  - Psonka Rafał (Polonia Poraj)
  - Jaruszowiec Mateusz (Sparta Lubliniec)

 3 gole :
  - Żuk Łukasz (Jedność Boronów)
  - Chrzęstek Dawid (KS Panki)
  - Chrzęstek Jakub (KS Panki)
  - Labocha Paweł (KS Panki)
  - Palacz Norbert (Lotnik Kościelec)
  - Koza Jakub (Orkan Rzerzęczyce)
  - Sroka Marcin (Orzeł Kiedrzyn)
  - Przystalski Bartłomiej (Orzeł Psary/Babienica)
  - Więcławik Paweł (Orzeł Psary/Babienica)
  - Traczyk Mateusz (Pogoń Kamyk)
  - Kluz Łukasz (Polonia Poraj)
  - Konieczko Paweł (Polonia Poraj)
  - Mzyk Mateusz (Polonia Poraj)
  - Wyrzykowski Oskar (Polonia Poraj)
  - Kansy Jerzy (Sparta Lubliniec)
  - Baron Dawid (Unia Kalety)
  - Starczewski Sebastian (Unia Kalety)
  - Idziak Tomasz (Victoria Częstochowa)
  - Wychowaniec Konrad (Victoria Częstochowa)
  - Bartkiewicz Tomasz (Warta Kamieńskie Młyny)
  - Urbański Mateusz (Warta Kamieńskie Młyny)
  - Adamus Kacper (Znicz Kłobuck)

 2 gole :
  - Bąk Marcin (Jedność Boronów)
  - Brdąkała Marek (Jedność Boronów)
  - Tomziński Cezary (KS Panki)
  - Josek Kamil (Liswarta Lisów)
  - Gawron Michał (Lotnik Kościelec)
  - Krzypkowski Marcin (Lotnik Kościelec)
  - Perliński Mateusz (Lotnik Kościelec)
(Lotnik Kościelec)
  - Dziółka Jakub (MKS Myszków)
  - Krawczyk Marcin (MKS Myszków)
  - Nowakowski Piotr (MKS Myszków)
  - Sroślak Daniel (MKS Myszków)
  - Kubik Łukasz (Orkan Rzerzęczyce)
  - Tasarz Adam (Orkan Rzerzęczyce)
  - Wiewióra Damian (Orkan Rzerzęczyce)
  - Kasprzyk Albert (Orzeł Kiedrzyn)
  - Grotecki Wojciech (Orzeł Psary/Babienica)
  - Klyta Kamil (Orzeł Psary/Babienica)
  - Frąc Piotr (Pogoń Kamyk)
  - Grzybowski Mateusz (Pogoń Kamyk)
  - Piątkiewicz Tomasz (Pogoń Kamyk)
  - Nowak Damian (Polonia Poraj)
  - Załęcki Dariusz (Polonia Poraj)
  - Kmieć Kajetan (Sparta Lubliniec)
  - Knejski Tomasz (Sparta Lubliniec)
  - Szwedziński Michał (Sparta Lubliniec)
  - Świtała Dariusz (Sparta Lubliniec)
  - Bambynek Michał (Unia Kalety)
  - Gomoluch Tomasz (Unia Kalety)
  - Frukacz Łukasz (Victoria Częstochowa)
  - Jasiurski Dawid (Victoria Częstochowa)
  - Kasztelan Kamil (Victoria Częstochowa)
  - Korbel Kamil (Victoria Częstochowa)
  - Król Sebastian (Victoria Częstochowa)
  - Perliński Mateusz (Victoria Częstochowa)
  - Tomczyk Łukasz (Warta Kamieńskie Młyny)
  - Kaźmierski Artur (Warta Mstów)
  - Mysłek Artur (Warta Mstów)
  - Knop Michał (Znicz Kłobuck)
  - Skrok Kamil (Znicz Kłobuck)
  - Sosnowski Arkadiusz (Znicz Kłobuck)
  - Tekieli Tymoteusz (Znicz Kłobuck)

 1 gol :
  - Kucharczyk Mariusz (Jedność Boronów)
(Jedność Boronów)
  - Krawczyk Marcin (KS Panki)
  - Ogłaza Przemysław (KS Panki)
  - samobójcza (dla KS Panki strzelił zaw. Orkana Rz. Swierczyński Marek) (KS Panki)
  - Wietrzniak Dawid (KS Panki)
  - Koźlik Jakub (Liswarta Lisów)
  - Moj Damian (Liswarta Lisów)
  - Wójcik Daniel (Liswarta Lisów)
  - samobójcza (dla Lotnika K. strzelił zawodnik Orła Psary/Babienica) (Lotnik Kościelec)
  - Błaszczyk Wojciech (MKS Myszków)
  - Gawroński Mariusz (MKS Myszków)
  - Gawroński Mateusz (MKS Myszków)
  - Lewicki Kacper (MKS Myszków)
  - Napora Piotr (MKS Myszków)
(MKS Myszków)
  - Ulanicki Damian (MKS Myszków)
  - Wrona Błażej (MKS Myszków)
  - Jamrozik Dawid (Orkan Rzerzęczyce)
  - Kowalik Tobiasz (Orkan Rzerzęczyce)
  - Małolepszy Bartłomiej (Orkan Rzerzęczyce)
  - Mielczarek Mateusz (Orkan Rzerzęczyce)
(Orkan Rzerzęczyce)
  - samobójcza (dla Warty K.M. strzelił zawodnik Orkana Rzerzęczyce (Orkan Rzerzęczyce)
  - Tkaczyk Marek (Orkan Rzerzęczyce)
  - Lechowski Łukasz (Orzeł Kiedrzyn)
  - Wywiał Piotr (Orzeł Kiedrzyn)
  - Cyl Dawid (Orzeł Psary/Babienica)
  - Zboralski Szymon (Orzeł Psary/Babienica)
  - Kasprzyk Paweł (Pogoń Kamyk)
  - Kotyl Sebastian (Pogoń Kamyk)
  - Przerada Mariusz (Pogoń Kamyk)
  - Skrzypczak Łukasz (Pogoń Kamyk)
  - Bereta Łukasz (Polonia Poraj)
  - Gładysz Jan (Polonia Poraj)
  - Jakubiec Michał (Polonia Poraj)
  - Molek Łukasz (Polonia Poraj)
  - Molek Łuksz (Polonia Poraj)
  - Nowak Marcin (Polonia Poraj)
  - samobójcza (Świtała Dariusz) (Polonia Poraj)
  - Sochański Adrian (Polonia Poraj)
  - Białas Piotr (Sparta Lubliniec)
  - Dąbek Bartosz (Sparta Lubliniec)
  - Koza Adam (Sparta Lubliniec)
  - Leszczyński Mateusz (Sparta Lubliniec)
  - Maćkowiak Grzegorz (Sparta Lubliniec)
(Sparta Lubliniec)
  - Sojka Dariusz (Sparta Lubliniec)
  - Suchy Krystian (Sparta Lubliniec)
  - Ślęzak Tomasz (Sparta Lubliniec)
  - Brzenska Dariusz (Unia Kalety)
  - Lebek Konrad (Unia Kalety)
  - Lebek Kordian (Unia Kalety)
  - Painta Adam (Unia Kalety)
  - Dec Hubert (Victoria Częstochowa)
  - Hübner Paweł (Victoria Częstochowa)
  - Mikołajczyk Ariel (Victoria Częstochowa)
  - Niedbała Mateusz (Victoria Częstochowa)
  - samobójcza (Bralich Tomasz) (Victoria Częstochowa)
  - Słowikowski Sebastian (Victoria Częstochowa)
  - Kamiński Janusz (Warta Kamieńskie Młyny)
  - Klyta Karol (Warta Kamieńskie Młyny)
  - Kołodziej Dawid (Warta Kamieńskie Młyny)
  - Kołodziejczyk Dawid (Warta Kamieńskie Młyny)
  - Ozga Dawid (Warta Kamieńskie Młyny)
  - samobójcza (dla Orkana Rzeczęczyce strzelił zawodnik Warty K.M) (Warta Kamieńskie Młyny)
  - Chachulski Dariusz (Warta Mstów)
  - Każmierski Artur (Warta Mstów)
  - Maciejczyk Michał (Warta Mstów)
  - Nawizowski Tomasz (Warta Mstów)
  - Nowakowski Paweł Nowakowski (Warta Mstów)
  - samobójcza (gla warty strzelił zawodnik Orła Psary/Babienica (Warta Mstów)
  - Tyfel Marcin (Warta Mstów)
  - Gorczyca Rafał (Znicz Kłobuck)
  - Smorąg Bartosz (Znicz Kłobuck)

Kopiując dane (lub fragment) z tej strony nie zapomnij podać źródła : www.astar.czest.pl

 




Copyright 2002-2017 astar.czest.pl