logo



Menu Serwisu :
» Strona główna
» Wiadomości
» Wyślij wynik meczu
» Forum piłkarskie
» Galeria zdjęć
Sezon 2017/2018
»

Nice I liga

»

III liga gr. III

»

IV liga gr. I śląska

»

IV liga gr. I - "derby"

»

Klasa Okręgowa

»

Klasa "A" gr. I

»

Klasa "A" gr. II

»

Klasa "A" Lubliniec

»

Klasa "B" gr. I

»

Klasa "B" gr. II

»

Klasa "B" Lubliniec

»

II Liga Futsalu

Kącik kibica :
» Archiwum wyników
» Dane klubów


Klasa Okręgowa gr. II - Archiwum wyników

Wyniki i tabela | Terminarz
Tabele u siebie/na wyjeździe
Klasyfikacja strzelców


 30-04-2016 -  Kolejka nr 22
17:00 Skra II Częstochowa- Warta Mstów

2 : 1

17:00 Orzeł Psary-Babienica- Płomień Kuźnica Mar.

0 : 3

17:00 Liswarta Popów- Amator Golce

0 : 1

17:00 Piast Przyrów- Pilica Koniecpol

3 : 2

17:00 Sparta Lubliniec- Unia Kalety

1 : 2

17:00 Lotnik Kościelec- Liswarta Krzepice

3 : 3

 24-04-2016 -  Kolejka nr 21
17:00 Amator Golce- Orzeł Psary-Babienica

5 : 2

 23-04-2016 -  Kolejka nr 21
11:00 Piast Przyrów- Liswarta Krzepice

0 : 4

17:00 Unia Kalety- Lotnik Kościelec

0 : 2

17:00 Warta Mstów- Sparta Lubliniec

4 : 1

11:00 Płomień Kuźnica Mar.- Skra II Częstochowa

4 : 2

17:00 Pilica Koniecpol- Liswarta Popów

0 : 4

 17-04-2016 -  Kolejka nr 20
13:00 Skra II Częstochowa- Amator Golce

2 : 0

 16-04-2016 -  Kolejka nr 20
11:00 Piast Przyrów- Liswarta Popów

5 : 0

16:00 Orzeł Psary-Babienica- Pilica Koniecpol

3 : 0

16:00 Sparta Lubliniec- Płomień Kuźnica Mar.

1 : 5

16:00 Lotnik Kościelec- Warta Mstów

6 : 0

16:00 Liswarta Krzepice- Unia Kalety

0 : 0

 10-04-2016 -  Kolejka nr 19
16:00 Amator Golce- Sparta Lubliniec

3 : 4

 09-04-2016 -  Kolejka nr 19
11:00 Piast Przyrów- Unia Kalety

3 : 1

16:00 Warta Mstów- Liswarta Krzepice

4 : 1

17:00 Płomień Kuźnica Mar.- Lotnik Kościelec

0 : 1

16:00 Pilica Koniecpol- Skra II Częstochowa

1 : 7

16:00 Liswarta Popów- Orzeł Psary-Babienica

6 : 2

 03-04-2016 -  Kolejka nr 18
13:00 Skra II Częstochowa- Liswarta Popów

2 : 0

 02-04-2016 -  Kolejka nr 18
11:00 Piast Przyrów- Orzeł Psary-Babienica

3 : 1

16:00 Sparta Lubliniec- Pilica Koniecpol

1 : 0

16:00 Lotnik Kościelec- Amator Golce

1 : 1

11:00 Liswarta Krzepice- Płomień Kuźnica Mar.

1 : 2

16:00 Unia Kalety- Warta Mstów

0 : 1

 26-03-2016 -  Kolejka nr 17
11:00 Piast Przyrów- Warta Mstów

3 : 2

16:00 Płomień Kuźnica Mar.- Unia Kalety

1 : 0

16:00 Amator Golce- Liswarta Krzepice

3 : 1

16:00 Pilica Koniecpol- Lotnik Kościelec

1 : 3

14:00 Liswarta Popów- Sparta Lubliniec

1 : 5

10:00 Orzeł Psary-Babienica- Skra II Częstochowa

1 : 2

 19-03-2016 -  Kolejka nr 16
11:00 Piast Przyrów- Skra II Częstochowa

1 : 0

16:00 Sparta Lubliniec- Orzeł Psary-Babienica

5 : 2

16:00 Lotnik Kościelec- Liswarta Popów

5 : 1

16:00 Liswarta Krzepice- Pilica Koniecpol

6 : 0

16:00 Unia Kalety- Amator Golce

2 : 1

16:00 Warta Mstów- Płomień Kuźnica Mar.

3 : 2

 11-11-2015 -  Kolejka nr 7
11:00 Amator Golce- Lotnik Kościelec

0 : 3

 08-11-2015 -  Kolejka nr 15
14:00 Skra II Częstochowa- Sparta Lubliniec

0 : 2

13:30 Pilica Koniecpol- Unia Kalety

0 : 2

13:30 Amator Golce- Warta Mstów

2 : 1

 07-11-2015 -  Kolejka nr 15
13:30 Liswarta Popów- Liswarta Krzepice

2 : 3

13:30 Orzeł Psary-Babienica- Lotnik Kościelec

2 : 5

13:30 Płomień Kuźnica Mar.- Piast Przyrów

3 : 2

 31-10-2015 -  Kolejka nr 14
13:30 Liswarta Krzepice- Orzeł Psary-Babienica

2 : 1

13:30 Unia Kalety- Liswarta Popów

7 : 0

13:30 Warta Mstów- Pilica Koniecpol

3 : 2

13:30 Płomień Kuźnica Mar.- Amator Golce

1 : 0

13:30 Lotnik Kościelec- Skra II Częstochowa

2 : 1

13:30 Piast Przyrów- Sparta Lubliniec

3 : 4

 25-10-2015 -  Kolejka nr 13
14:30 Amator Golce- Piast Przyrów

0 : 4

15:00 Pilica Koniecpol- Płomień Kuźnica Mar.

0 : 1

15:00 Skra II Częstochowa- Liswarta Krzepice

3 : 1

 24-10-2015 -  Kolejka nr 13
15:00 Liswarta Popów- Warta Mstów

3 : 3

15:00 Orzeł Psary-Babienica- Unia Kalety

3 : 2

15:00 Sparta Lubliniec- Lotnik Kościelec

3 : 1

 18-10-2015 -  Kolejka nr 12
15:30 Płomień Kuźnica Mar.- Liswarta Popów

1 : 0

 17-10-2015 -  Kolejka nr 12
15:30 Warta Mstów- Orzeł Psary-Babienica

2 : 2

15:30 Unia Kalety- Skra II Częstochowa

5 : 1

15:30 Liswarta Krzepice- Sparta Lubliniec

1 : 1

15:30 Piast Przyrów- Lotnik Kościelec

3 : 3

15:30 Amator Golce- Pilica Koniecpol

3 : 0

 10-10-2015 -  Kolejka nr 11
16:00 Pilica Koniecpol- Piast Przyrów

0 : 3

16:00 Amator Golce- Liswarta Popów

2 : 2

13:00 Płomień Kuźnica Mar.- Orzeł Psary-Babienica

2 : 2

16:00 Warta Mstów- Skra II Częstochowa

3 : 0

16:00 Unia Kalety- Sparta Lubliniec

2 : 1

16:00 Liswarta Krzepice- Lotnik Kościelec

2 : 2

 04-10-2015 -  Kolejka nr 10
16:00 Skra II Częstochowa- Płomień Kuźnica Mar.

0 : 1

 03-10-2015 -  Kolejka nr 10
16:00 Orzeł Psary-Babienica- Amator Golce

2 : 1

16:00 Sparta Lubliniec- Warta Mstów

1 : 1

16:00 Lotnik Kościelec- Unia Kalety

5 : 0

16:00 Liswarta Krzepice- Piast Przyrów

2 : 0

16:00 Liswarta Popów- Pilica Koniecpol

0 : 2

 27-09-2015 -  Kolejka nr 9
13:00 Liswarta Popów- Piast Przyrów

2 : 1

16:00 Pilica Koniecpol- Orzeł Psary-Babienica

3 : 2

16:00 Amator Golce- Skra II Częstochowa

3 : 3

 26-09-2015 -  Kolejka nr 9
16:00 Warta Mstów- Lotnik Kościelec

1 : 4

16:00 Płomień Kuźnica Mar.- Sparta Lubliniec

2 : 4

16:00 Unia Kalety- Liswarta Krzepice

4 : 1

 20-09-2015 -  Kolejka nr 8
16:30 Skra II Częstochowa- Pilica Koniecpol

4 : 1

 19-09-2015 -  Kolejka nr 8
16:30 Orzeł Psary-Babienica- Liswarta Popów

0 : 1

16:30 Sparta Lubliniec- Amator Golce

2 : 2

11:00 Liswarta Krzepice- Warta Mstów

0 : 1

16:30 Lotnik Kościelec- Płomień Kuźnica Mar.

2 : 0

16:30 Unia Kalety- Piast Przyrów

3 : 0

 16-09-2015 -  Kolejka nr 7
17:00 Warta Mstów- Unia Kalety

0 : 4

17:00 Płomień Kuźnica Mar.- Liswarta Krzepice

5 : 1

17:00 Liswarta Popów- Skra II Częstochowa

3 : 1

17:00 Orzeł Psary-Babienica- Piast Przyrów

6 : 2

17:00 Pilica Koniecpol- Sparta Lubliniec

0 : 3

 13-09-2015 -  Kolejka nr 6
17:00 Skra II Częstochowa- Orzeł Psary-Babienica

2 : 1

 12-09-2015 -  Kolejka nr 6
17:00 Lotnik Kościelec- Pilica Koniecpol

0 : 2

17:00 Liswarta Krzepice- Amator Golce

2 : 0

17:00 Unia Kalety- Płomień Kuźnica Mar.

2 : 2

17:00 Warta Mstów- Piast Przyrów

1 : 0

17:00 Sparta Lubliniec- Liswarta Popów

1 : 1

 06-09-2015 -  Kolejka nr 5
17:00 Amator Golce- Unia Kalety

1 : 0

17:00 Skra II Częstochowa- Piast Przyrów

0 : 0

 05-09-2015 -  Kolejka nr 5
17:00 Pilica Koniecpol- Liswarta Krzepice

0 : 3

17:00 Liswarta Popów- Lotnik Kościelec

2 : 2

17:00 Orzeł Psary-Babienica- Sparta Lubliniec

1 : 4

17:00 Płomień Kuźnica Mar.- Warta Mstów

4 : 1

 02-09-2015 -  Kolejka nr 1
17:30 Liswarta Popów- Płomień Kuźnica Mar.

1 : 1

17:30 Orzeł Psary-Babienica- Warta Mstów

3 : 0

17:30 Skra II Częstochowa- Unia Kalety

0 : 0

17:30 Sparta Lubliniec- Liswarta Krzepice

3 : 0

17:30 Lotnik Kościelec- Piast Przyrów

3 : 2

17:30 Pilica Koniecpol- Amator Golce

3 : 1

 30-08-2015 -  Kolejka nr 4
17:00 Warta Mstów- Amator Golce

3 : 3

 29-08-2015 -  Kolejka nr 4
13:00 Piast Przyrów- Płomień Kuźnica Mar.

0 : 0

17:00 Unia Kalety- Pilica Koniecpol

2 : 2

17:00 Liswarta Krzepice- Liswarta Popów

0 : 0

17:00 Lotnik Kościelec- Orzeł Psary-Babienica

4 : 0

17:00 Sparta Lubliniec- Skra II Częstochowa

4 : 1

 23-08-2015 -  Kolejka nr 3
17:00 Skra II Częstochowa- Lotnik Kościelec

0 : 4

11:00 Pilica Koniecpol- Warta Mstów

4 : 4

17:00 Amator Golce- Płomień Kuźnica Mar.

1 : 6

 22-08-2015 -  Kolejka nr 3
17:00 Orzeł Psary-Babienica- Liswarta Krzepice

5 : 1

17:00 Sparta Lubliniec- Piast Przyrów

0 : 1

17:00 Liswarta Popów- Unia Kalety

3 : 0

 16-08-2015 -  Kolejka nr 2
18:00 Płomień Kuźnica Mar.- Pilica Koniecpol

3 : 0

 15-08-2015 -  Kolejka nr 2
18:00 Warta Mstów- Liswarta Popów

2 : 0

18:00 Unia Kalety- Orzeł Psary-Babienica

3 : 1

18:00 Liswarta Krzepice- Skra II Częstochowa

0 : 1

18:00 Lotnik Kościelec- Sparta Lubliniec

0 : 3

 Walkower dla Sparty Lubliniec. W drużynie Lotnika grał nieuprawniony zawodnik. W meczu na boisku był 3:1

18:00 Piast Przyrów- Amator Golce

0 : 1




Zobacz również :
| Nice I liga | III liga | IV liga | IV liga - "derby" | Klasa Okręgowa | Klasa "A" gr. I | Klasa "A" gr. II | Klasa "A" Lubliniec | Klasa "B" gr. I | Klasa "B" gr. II | Klasa "B" Lubliniec | II Liga Futsalu |

 




Copyright 2002-2017 astar.czest.pl