logo



Menu Serwisu :
» Strona główna
» Wiadomości
» Wyślij wynik meczu
» Galeria zdjęć
Sezon 2018/2019
»

Fortuna 1 Liga

»

II liga

»

IV liga gr. I śląska

»

IV liga gr. I - "derby"

»

Klasa Okręgowa

»

Klasa "A" gr. I

»

Klasa "A" gr. II

»

Klasa "B" gr. I

»

Klasa "B" gr. II

»

II Liga Futsalu

»

I Liga Kobiet

»

III Liga Kobiet

Kącik kibica :
» Archiwum wyników
» Dane klubów


Klasa "B" gr. I - Archiwum wyników

Wyniki i tabela | Terminarz
Tabele u siebie/na wyjeździe
Klasyfikacja strzelców


 28-10-2018 -  Kolejka nr 1
14:00 Olimpia II Truskolasy- Płomień Lgota Mała

3 : 1

 27-10-2018 -  Kolejka nr 1
14:00 Junior Szarlejka- Orły Kusięta

4 : 1

 21-10-2018 -  Kolejka nr 9
11:30 Sparta Nowa Wieś- Pogoń Blachownia

3 : 3

14:30 Biała Gwiazda Krasice- Maraton Waleńczów

4 : 2

14:30 Polonia-Unia Widzów- Junior Szarlejka

0 : 3

 Walkower. Na boisku 2:3. Gra nieuprawnionego zawodnika w zespole Polonia Unia Widzów

 20-10-2018 -  Kolejka nr 9
14:30 Orły Kusięta- Olimpia II Truskolasy

3 : 0

15:30 Płomień Lgota Mała- Gmina II Kłomnice

2 : 1

 14-10-2018 -  Kolejka nr 8
15:00 Pogoń Blachownia- Płomień Lgota Mała

2 : 1

15:00 Gmina II Kłomnice- Orły Kusięta

6 : 0

15:00 Olimpia II Truskolasy- Polonia-Unia Widzów

2 : 1

13:00 Maraton Waleńczów- Sparta Nowa Wieś

0 : 1

 13-10-2018 -  Kolejka nr 8
15:00 Junior Szarlejka- Biała Gwiazda Krasice

2 : 2

 07-10-2018 -  Kolejka nr 7
13:00 Maraton Waleńczów- Pogoń Blachownia

4 : 2

15:30 Sparta Nowa Wieś- Junior Szarlejka

1 : 0

15:30 Biała Gwiazda Krasice- Olimpia II Truskolasy

6 : 2

15:30 Polonia-Unia Widzów- Gmina II Kłomnice

2 : 3

 06-10-2018 -  Kolejka nr 7
15:30 Orły Kusięta- Płomień Lgota Mała

3 : 1

 30-09-2018 -  Kolejka nr 6
16:00 Junior Szarlejka- Maraton Waleńczów

2 : 2

16:00 Pogoń Blachownia- Orły Kusięta

0 : 3

16:00 Płomień Lgota Mała- Polonia-Unia Widzów

3 : 1

16:00 Gmina II Kłomnice- Biała Gwiazda Krasice

0 : 1

16:00 Olimpia II Truskolasy- Sparta Nowa Wieś

1 : 1

 23-09-2018 -  Kolejka nr 5
16:00 Maraton Waleńczów- Olimpia II Truskolasy

3 : 1

16:00 Biała Gwiazda Krasice- Płomień Lgota Mała

2 : 1

16:00 Polonia-Unia Widzów- Orły Kusięta

3 : 0

 22-09-2018 -  Kolejka nr 5
16:00 Junior Szarlejka- Pogoń Blachownia

3 : 1

16:00 Sparta Nowa Wieś- Gmina II Kłomnice

2 : 2

 16-09-2018 -  Kolejka nr 4
16:30 Gmina II Kłomnice- Maraton Waleńczów

4 : 1

16:30 Płomień Lgota Mała- Sparta Nowa Wieś

0 : 3

16:30 Orły Kusięta- Biała Gwiazda Krasice

0 : 0

16:30 Pogoń Blachownia- Polonia-Unia Widzów

2 : 4

16:30 Olimpia II Truskolasy- Junior Szarlejka

1 : 1

 09-09-2018 -  Kolejka nr 3
17:00 Olimpia II Truskolasy- Pogoń Blachownia

8 : 1

17:00 Maraton Waleńczów- Płomień Lgota Mała

3 : 2

17:00 Sparta Nowa Wieś- Orły Kusięta

2 : 0

17:00 Biała Gwiazda Krasice- Polonia-Unia Widzów

4 : 2

 08-09-2018 -  Kolejka nr 3
17:00 Junior Szarlejka- Gmina II Kłomnice

1 : 1

 02-09-2018 -  Kolejka nr 2
17:00 Polonia-Unia Widzów- Sparta Nowa Wieś

1 : 3

17:00 Orły Kusięta- Maraton Waleńczów

2 : 0

17:00 Płomień Lgota Mała- Junior Szarlejka

2 : 1

11:00 Gmina II Kłomnice- Olimpia II Truskolasy

6 : 0

17:30 Pogoń Blachownia- Biała Gwiazda Krasice

0 : 4

 Walkower. Na boisku 3:4. Gra nieuprawnionych zawodników w zespole Pogoń Blachownia

 26-08-2018 -  Kolejka nr 1
17:00 Gmina II Kłomnice- Pogoń Blachownia

9 : 1

17:00 Maraton Waleńczów- Polonia-Unia Widzów

2 : 1

17:00 Sparta Nowa Wieś- Biała Gwiazda Krasice

2 : 1




Zobacz również :
| Fortuna 1 Liga | II liga | IV liga | IV liga - "derby" | Klasa Okręgowa "Football Factory" | Klasa "A" gr. I | Klasa "A" gr. II | Klasa "B" gr. II | II Liga Futsalu | I Liga Kobiet | III Liga Kobiet |

 




Copyright 2002-2017 astar.czest.pl