logo



Menu Serwisu :
» Strona główna
» Wiadomości
» Wyślij wynik meczu
» Forum piłkarskie
» Galeria zdjęć
Sezon 2013/2014
»

II liga gr.zachodnia

»

III liga gr.opolsko-śl. płn

»

IV liga gr. I śląska

»

IV liga gr. I - "derby"

»

Klasa Okręgowa

»

Klasa "A" gr. I

»

Klasa "A" gr. II

»

Klasa "A" Lubliniec

»

Klasa "B" gr. I

»

Klasa "B" gr. II

»

Klasa "B" Lubliniec

Kobieca piłka
»

Ekstraliga kobiet

»

III liga kobiet

Amatorska Liga Piłki Nożnej
»

ALPN

Rozgrywki młodzieżowe
»

Śląska Liga Jun. St.

»

Śląska Liga Jun. Mł.II

»

Juniorzy Starsi gr. I

»

Juniorzy Starsi gr. II

»

Juniorzy Młodsi gr. I

»

Juniorzy Młodsi gr. II

Kącik kibica :
» Archiwum wyników
» Dane klubów


Klasa Okręgowa - Archiwum wyników

Wyniki i tabela | Terminarz
Tabele u siebie/na wyjeździe
Klasyfikacja strzelców

 16-06-2012 -  Kolejka nr 34
11:00 Sparta Lubliniec- Pogoń Blachownia

6 : 0

11:00 Oksza Łobodno- Płomień Kuźnica Marianowa

10 : 1

11:00 Lot Konopiska- Pogoń Kamyk

5 : 0

11:00 Lotnik Kościelec- Jedność Boronów

5 : 2

11:00 Unia Kalety - Sparta Siedlec Duży

3 : 2

11:00 Znicz Kłobuck- MKS Myszków

1 : 3

11:00 Warta Kamieńskie Młyny- MLKS Woźniki

2 : 0

 09-06-2012 -  Kolejka nr 33
11:00 Polonia Poraj- Warta Kamieńskie Młyny

2 : 3

11:00 MLKS Woźniki- KS Panki

5 : 0

15:00 Raków II Częstochowa- Znicz Kłobuck

0 : 4

11:00 MKS Myszków- Sparta Lubliniec

3 : 1

15:30 Pogoń Blachownia- Oksza Łobodno

1 : 2

11:00 Płomień Kuźnica Marianowa- Lot Konopiska

2 : 14

11:00 Pogoń Kamyk- Lotnik Kościelec

3 : 0

11:00 Jedność Boronów- Unia Kalety

2 : 0

 06-06-2012 -  Kolejka nr 34
18:00 KS Panki- Raków II Częstochowa

5 : 1

 03-06-2012 -  Kolejka nr 32
17:00 Znicz Kłobuck- MLKS Woźniki

0 : 0

 02-06-2012 -  Kolejka nr 32
18:00 Lotnik Kościelec- Płomień Kuźnica Marianowa

6 : 3

18:00 Lot Konopiska- Pogoń Blachownia

3 : 0

18:00 Oksza Łobodno- MKS Myszków

3 : 0

18:00 Sparta Lubliniec- Raków II Częstochowa

1 : 1

18:00 KS Panki- Polonia Poraj

1 : 0

18:00 Unia Kalety - Pogoń Kamyk

2 : 0

18:00 Sparta Siedlec Duży- Jedność Boronów

0 : 1

 30-05-2012 -  Kolejka nr 31
18:00 Pogoń Kamyk- Sparta Siedlec Duży

1 : 4

18:00 Płomień Kuźnica Marianowa- Unia Kalety

4 : 3

18:00 Pogoń Blachownia- Lotnik Kościelec

0 : 7

18:00 MKS Myszków- Lot Konopiska

2 : 4

18:00 Raków II Częstochowa- Oksza Łobodno

1 : 2

18:00 MLKS Woźniki- Sparta Lubliniec

1 : 0

17:00 Polonia Poraj- Znicz Kłobuck

1 : 2

18:00 Warta Kamieńskie Młyny- KS Panki

1 : 4

 26-05-2012 -  Kolejka nr 30
18:00 Unia Kalety - Pogoń Blachownia

6 : 0

18:00 Lotnik Kościelec- MKS Myszków

4 : 1

18:00 Lot Konopiska- Raków II Częstochowa

7 : 0

18:00 Oksza Łobodno- MLKS Woźniki

0 : 3

18:00 Sparta Lubliniec- Polonia Poraj

1 : 2

18:00 Znicz Kłobuck- Warta Kamieńskie Młyny

0 : 2

18:00 Sparta Siedlec Duży- Płomień Kuźnica Marianowa

4 : 0

18:00 Jedność Boronów- Pogoń Kamyk

1 : 0

 20-05-2012 -  Kolejka nr 29
11:00 Raków II Częstochowa- Lotnik Kościelec

0 : 3

 19-05-2012 -  Kolejka nr 29
18:00 Polonia Poraj- Oksza Łobodno

2 : 0

18:00 MLKS Woźniki- Lot Konopiska

1 : 0

18:00 MKS Myszków- Unia Kalety

6 : 2

18:00 Pogoń Blachownia- Sparta Siedlec Duży

0 : 5

18:00 Płomień Kuźnica Marianowa- Jedność Boronów

1 : 2

18:00 Warta Kamieńskie Młyny- Sparta Lubliniec

2 : 4

18:00 Znicz Kłobuck- KS Panki

2 : 1

 16-05-2012 -  Kolejka nr 28
18:00 Oksza Łobodno- Warta Kamieńskie Młyny

1 : 4

18:00 Lot Konopiska- Polonia Poraj

1 : 1

18:00 Lotnik Kościelec- MLKS Woźniki

1 : 3

18:00 Unia Kalety - Raków II Częstochowa

2 : 1

18:00 Sparta Siedlec Duży- MKS Myszków

1 : 5

18:00 Jedność Boronów- Pogoń Blachownia

5 : 0

18:00 Pogoń Kamyk- Płomień Kuźnica Marianowa

3 : 3

18:00 Sparta Lubliniec- KS Panki

3 : 2

 13-05-2012 -  Kolejka nr 27
17:00 Raków II Częstochowa- Sparta Siedlec Duży

2 : 4

 12-05-2012 -  Kolejka nr 27
17:00 Warta Kamieńskie Młyny- Lot Konopiska

1 : 1

17:00 Polonia Poraj- Lotnik Kościelec

3 : 1

17:00 MLKS Woźniki- Unia Kalety

1 : 0

17:00 MKS Myszków- Jedność Boronów

2 : 3

17:00 Pogoń Blachownia- Pogoń Kamyk

1 : 4

17:00 KS Panki- Oksza Łobodno

7 : 2

17:00 Znicz Kłobuck- Sparta Lubliniec

0 : 2

 05-05-2012 -  Kolejka nr 26
17:00 Oksza Łobodno- Znicz Kłobuck

0 : 1

17:00 Lot Konopiska- KS Panki

3 : 0

17:00 Lotnik Kościelec- Warta Kamieńskie Młyny

7 : 1

17:00 Unia Kalety - Polonia Poraj

3 : 0

17:00 Sparta Siedlec Duży- MLKS Woźniki

1 : 2

13:00 Jedność Boronów- Raków II Częstochowa

2 : 2

12:00 Pogoń Kamyk- MKS Myszków

1 : 4

17:00 Płomień Kuźnica Marianowa- Pogoń Blachownia

1 : 1

 28-04-2012 -  Kolejka nr 25
17:00 KS Panki- Lotnik Kościelec

0 : 2

17:00 Warta Kamieńskie Młyny- Unia Kalety

3 : 0

17:00 Polonia Poraj- Sparta Siedlec Duży

1 : 0

17:00 MLKS Woźniki- Jedność Boronów

3 : 2

17:00 Raków II Częstochowa- Pogoń Kamyk

1 : 1

17:00 MKS Myszków- Płomień Kuźnica Marianowa

6 : 1

17:00 Znicz Kłobuck- Lot Konopiska

0 : 1

17:00 Sparta Lubliniec- Oksza Łobodno

5 : 0

 25-04-2012 -  Kolejka nr 24
17:00 Pogoń Kamyk- MLKS Woźniki

1 : 3

17:00 Jedność Boronów- Polonia Poraj

2 : 2

17:00 Sparta Siedlec Duży- Warta Kamieńskie Młyny

1 : 4

17:00 Unia Kalety - KS Panki

3 : 3

17:00 Lotnik Kościelec- Znicz Kłobuck

2 : 2

17:00 Lot Konopiska- Sparta Lubliniec

4 : 1

17:00 Płomień Kuźnica Marianowa- Raków II Częstochowa

1 : 1

17:00 Pogoń Blachownia- MKS Myszków

0 : 3

 22-04-2012 -  Kolejka nr 23
11:00 Raków II Częstochowa- Pogoń Blachownia

0 : 0

 21-04-2012 -  Kolejka nr 23
17:00 Znicz Kłobuck- Unia Kalety

0 : 1

17:00 KS Panki- Sparta Siedlec Duży

3 : 0

17:00 Warta Kamieńskie Młyny- Jedność Boronów

3 : 3

17:00 Polonia Poraj- Pogoń Kamyk

2 : 0

17:00 MLKS Woźniki- Płomień Kuźnica Marianowa

4 : 0

17:00 Sparta Lubliniec- Lotnik Kościelec

2 : 2

17:00 Oksza Łobodno- Lot Konopiska

0 : 5

 15-04-2012 -  Kolejka nr 22
17:00 Jedność Boronów- KS Panki

2 : 0

 Mecz na boisku w Psarach/Babienicy

 14-04-2012 -  Kolejka nr 22
17:00 Lotnik Kościelec- Oksza Łobodno

4 : 1

17:00 Unia Kalety - Sparta Lubliniec

1 : 5

17:00 Sparta Siedlec Duży- Znicz Kłobuck

3 : 1

17:00 Pogoń Kamyk- Warta Kamieńskie Młyny

2 : 1

17:00 Płomień Kuźnica Marianowa- Polonia Poraj

1 : 2

17:00 Pogoń Blachownia- MLKS Woźniki

2 : 1

17:00 MKS Myszków- Raków II Częstochowa

3 : 2

 07-04-2012 -  Kolejka nr 21
11:00 MLKS Woźniki- MKS Myszków

4 : 0

12:00 Polonia Poraj- Pogoń Blachownia

3 : 0

11:00 Warta Kamieńskie Młyny- Płomień Kuźnica Marianowa

4 : 1

15:00 Znicz Kłobuck- Jedność Boronów

1 : 1

17:00 Sparta Lubliniec- Sparta Siedlec Duży

4 : 0

17:00 Oksza Łobodno- Unia Kalety

1 : 1

13:00 Lot Konopiska- Lotnik Kościelec

2 : 1

 04-04-2012 -  Kolejka nr 21
16:30 KS Panki- Pogoń Kamyk

2 : 0

 01-04-2012 -  Kolejka nr 20
16:00 Raków II Częstochowa- MLKS Woźniki

0 : 0

 31-03-2012 -  Kolejka nr 20
16:00 Unia Kalety - Lot Konopiska

2 : 1

16:00 Sparta Siedlec Duży- Oksza Łobodno

6 : 2

13:00 Jedność Boronów- Sparta Lubliniec

2 : 4

 Mecz na boisku w Psarach/Babienicy

16:00 Pogoń Kamyk- Znicz Kłobuck

0 : 2

16:00 Płomień Kuźnica Marianowa- KS Panki

2 : 7

16:00 Pogoń Blachownia- Warta Kamieńskie Młyny

0 : 1

16:00 MKS Myszków- Polonia Poraj

1 : 1

 24-03-2012 -  Kolejka nr 19
16:00 Polonia Poraj- Raków II Częstochowa

3 : 0

16:00 Lotnik Kościelec- Unia Kalety

4 : 0

16:00 Sparta Siedlec Duży- Lot Konopiska

1 : 3

16:00 Oksza Łobodno- Jedność Boronów

1 : 1

16:00 Sparta Lubliniec- Pogoń Kamyk

4 : 2

16:00 Znicz Kłobuck- Płomień Kuźnica Marianowa

2 : 1

16:00 KS Panki- Pogoń Blachownia

3 : 0

16:00 Warta Kamieńskie Młyny- MKS Myszków

1 : 1

 13-11-2011 -  Kolejka nr 18
12:00 Płomień Kuźnica Marianowa- Sparta Lubliniec

1 : 2

12:00 Pogoń Blachownia- Znicz Kłobuck

1 : 3

 12-11-2011 -  Kolejka nr 18
14:00 Jedność Boronów- Lot Konopiska

0 : 2

14:00 Raków II Częstochowa- Warta Kamieńskie Młyny

3 : 2

 11-11-2011 -  Kolejka nr 18
12:00 Sparta Siedlec Duży- Lotnik Kościelec

4 : 4

13:00 Pogoń Kamyk- Oksza Łobodno

2 : 0

12:00 MKS Myszków- KS Panki

0 : 0

13:00 MLKS Woźniki- Polonia Poraj

0 : 2

 05-11-2011 -  Kolejka nr 17
14:00 Jedność Boronów- Lotnik Kościelec

1 : 1

14:00 MLKS Woźniki- Warta Kamieńskie Młyny

1 : 1

14:00 Raków II Częstochowa- KS Panki

1 : 2

14:00 MKS Myszków- Znicz Kłobuck

2 : 0

14:00 Pogoń Blachownia- Sparta Lubliniec

0 : 1

14:00 Sparta Siedlec Duży- Unia Kalety

4 : 1

14:00 Płomień Kuźnica Marianowa- Oksza Łobodno

2 : 1

14:00 Pogoń Kamyk- Lot Konopiska

0 : 2

 29-10-2011 -  Kolejka nr 16
15:00 Znicz Kłobuck- Raków II Częstochowa

1 : 2

15:00 Sparta Lubliniec- MKS Myszków

8 : 0

15:00 Oksza Łobodno- Pogoń Blachownia

1 : 4

15:00 Lot Konopiska- Płomień Kuźnica Marianowa

2 : 0

15:00 Lotnik Kościelec- Pogoń Kamyk

2 : 0

15:00 Unia Kalety - Jedność Boronów

1 : 1

15:00 KS Panki- MLKS Woźniki

0 : 2

15:00 Warta Kamieńskie Młyny- Polonia Poraj

1 : 3

 23-10-2011 -  Kolejka nr 15
15:00 Raków II Częstochowa- Sparta Lubliniec

3 : 2

 22-10-2011 -  Kolejka nr 15
15:00 Płomień Kuźnica Marianowa- Lotnik Kościelec

1 : 0

15:00 Pogoń Blachownia- Lot Konopiska

0 : 3

15:00 MKS Myszków- Oksza Łobodno

4 : 0

15:00 MLKS Woźniki- Znicz Kłobuck

1 : 1

15:00 Polonia Poraj- KS Panki

3 : 1

15:00 Pogoń Kamyk- Unia Kalety

0 : 1

15:00 Jedność Boronów- Sparta Siedlec Duży

0 : 1

 15-10-2011 -  Kolejka nr 14
15:30 Sparta Lubliniec- MLKS Woźniki

2 : 1

15:30 Oksza Łobodno- Raków II Częstochowa

1 : 2

15:30 Lot Konopiska- MKS Myszków

3 : 0

15:30 Lotnik Kościelec- Pogoń Blachownia

3 : 2

15:30 Unia Kalety - Płomień Kuźnica Marianowa

0 : 0

15:30 Sparta Siedlec Duży- Pogoń Kamyk

3 : 1

15:30 Znicz Kłobuck- Polonia Poraj

1 : 0

15:30 KS Panki- Warta Kamieńskie Młyny

4 : 2

 08-10-2011 -  Kolejka nr 13
16:00 Pogoń Blachownia- Unia Kalety

1 : 0

16:00 MKS Myszków- Lotnik Kościelec

2 : 4

16:00 Raków II Częstochowa- Lot Konopiska

0 : 1

16:00 MLKS Woźniki- Oksza Łobodno

7 : 0

16:00 Polonia Poraj- Sparta Lubliniec

1 : 2

16:00 Warta Kamieńskie Młyny- Znicz Kłobuck

4 : 0

16:00 Płomień Kuźnica Marianowa- Sparta Siedlec Duży

5 : 6

16:00 Pogoń Kamyk- Jedność Boronów

2 : 1

 01-10-2011 -  Kolejka nr 12
16:00 Oksza Łobodno- Polonia Poraj

1 : 3

16:00 Lot Konopiska- MLKS Woźniki

3 : 2

16:00 Lotnik Kościelec- Raków II Częstochowa

1 : 2

16:00 Unia Kalety - MKS Myszków

2 : 2

16:00 Sparta Siedlec Duży- Pogoń Blachownia

7 : 1

16:00 Jedność Boronów- Płomień Kuźnica Marianowa

4 : 1

16:00 Sparta Lubliniec- Warta Kamieńskie Młyny

4 : 1

16:00 KS Panki- Znicz Kłobuck

3 : 0

 28-09-2011 -  Kolejka nr 11
16:00 MKS Myszków- Sparta Siedlec Duży

0 : 8

16:00 Raków II Częstochowa- Unia Kalety

4 : 0

16:00 MLKS Woźniki- Lotnik Kościelec

3 : 0

16:00 Polonia Poraj- Lot Konopiska

1 : 2

16:00 Warta Kamieńskie Młyny- Oksza Łobodno

4 : 2

16:00 KS Panki- Sparta Lubliniec

1 : 6

16:00 Pogoń Blachownia- Jedność Boronów

0 : 1

16:00 Płomień Kuźnica Marianowa- Pogoń Kamyk

0 : 1

 24-09-2011 -  Kolejka nr 10
16:00 Oksza Łobodno- KS Panki

2 : 2

16:00 Lot Konopiska- Warta Kamieńskie Młyny

3 : 1

16:00 Lotnik Kościelec- Polonia Poraj

0 : 4

16:00 Unia Kalety - MLKS Woźniki

1 : 0

16:00 Sparta Siedlec Duży- Raków II Częstochowa

3 : 1

16:00 Jedność Boronów- MKS Myszków

3 : 0

16:00 Pogoń Kamyk- Pogoń Blachownia

2 : 1

16:00 Sparta Lubliniec- Znicz Kłobuck

2 : 3

 17-09-2011 -  Kolejka nr 9
16:30 Raków II Częstochowa- Jedność Boronów

1 : 1

16:30 MLKS Woźniki- Sparta Siedlec Duży

1 : 0

16:30 Polonia Poraj- Unia Kalety

2 : 0

16:30 Warta Kamieńskie Młyny- Lotnik Kościelec

4 : 3

16:30 KS Panki- Lot Konopiska

1 : 4

16:30 Znicz Kłobuck- Oksza Łobodno

2 : 0

16:30 MKS Myszków- Pogoń Kamyk

1 : 2

16:30 Pogoń Blachownia- Płomień Kuźnica Marianowa

1 : 2

 14-09-2011 -  Kolejka nr 8
16:30 Lotnik Kościelec- KS Panki

4 : 0

16:30 Unia Kalety - Warta Kamieńskie Młyny

1 : 2

16:30 Sparta Siedlec Duży- Polonia Poraj

2 : 1

16:30 Jedność Boronów- MLKS Woźniki

0 : 4

16:30 Pogoń Kamyk- Raków II Częstochowa

2 : 3

16:30 Płomień Kuźnica Marianowa- MKS Myszków

4 : 3

16:30 Lot Konopiska- Znicz Kłobuck

4 : 0

16:30 Oksza Łobodno- Sparta Lubliniec

1 : 0

 10-09-2011 -  Kolejka nr 7
16:30 MLKS Woźniki- Pogoń Kamyk

1 : 1

16:30 Polonia Poraj- Jedność Boronów

3 : 1

16:30 Warta Kamieńskie Młyny- Sparta Siedlec Duży

2 : 4

16:30 KS Panki- Unia Kalety

5 : 0

16:30 Znicz Kłobuck- Lotnik Kościelec

3 : 0

16:30 Sparta Lubliniec- Lot Konopiska

0 : 3

16:30 Raków II Częstochowa- Płomień Kuźnica Marianowa

0 : 1

16:30 MKS Myszków- Pogoń Blachownia

0 : 1

 03-09-2011 -  Kolejka nr 6
17:00 Unia Kalety - Znicz Kłobuck

2 : 1

17:00 Sparta Siedlec Duży- KS Panki

5 : 0

17:00 Jedność Boronów- Warta Kamieńskie Młyny

2 : 0

17:00 Pogoń Kamyk- Polonia Poraj

1 : 0

17:00 Płomień Kuźnica Marianowa- MLKS Woźniki

0 : 0

17:00 Pogoń Blachownia- Raków II Częstochowa

0 : 1

17:00 Lotnik Kościelec- Sparta Lubliniec

3 : 3

17:00 Lot Konopiska- Oksza Łobodno

5 : 0

 31-08-2011 -  Kolejka nr 5
17:00 Warta Kamieńskie Młyny- Pogoń Kamyk

6 : 4

17:00 KS Panki- Jedność Boronów

7 : 0

17:00 Znicz Kłobuck- Sparta Siedlec Duży

1 : 1

17:00 Sparta Lubliniec- Unia Kalety

1 : 0

17:00 Oksza Łobodno- Lotnik Kościelec

0 : 3

17:00 Polonia Poraj- Płomień Kuźnica Marianowa

0 : 0

17:00 MLKS Woźniki- Pogoń Blachownia

1 : 1

 30-08-2011 -  Kolejka nr 5
17:00 Raków II Częstochowa- MKS Myszków

5 : 1

 27-08-2011 -  Kolejka nr 4
17:00 Sparta Siedlec Duży- Sparta Lubliniec

1 : 3

17:00 Jedność Boronów- Znicz Kłobuck

0 : 5

17:00 Pogoń Kamyk- KS Panki

2 : 2

17:00 Płomień Kuźnica Marianowa- Warta Kamieńskie Młyny

4 : 2

17:00 Pogoń Blachownia- Polonia Poraj

0 : 3

17:00 MKS Myszków- MLKS Woźniki

0 : 1

17:00 Unia Kalety - Oksza Łobodno

4 : 2

17:00 Lotnik Kościelec- Lot Konopiska

0 : 3

 24-08-2011 -  Kolejka nr 3
17:00 Polonia Poraj- MKS Myszków

4 : 0

17:00 Lot Konopiska- Unia Kalety

2 : 1

17:00 Oksza Łobodno- Sparta Siedlec Duży

2 : 4

17:00 Sparta Lubliniec- Jedność Boronów

1 : 0

17:00 Znicz Kłobuck- Pogoń Kamyk

0 : 2

17:00 KS Panki- Płomień Kuźnica Marianowa

2 : 1

17:00 Warta Kamieńskie Młyny- Pogoń Blachownia

0 : 2

17:00 MLKS Woźniki- Raków II Częstochowa

0 : 4

 21-08-2011 -  Kolejka nr 2
11:00 Raków II Częstochowa- Polonia Poraj

3 : 2

 20-08-2011 -  Kolejka nr 2
17:00 Sparta Siedlec Duży- Lot Konopiska

1 : 1

17:00 Unia Kalety - Lotnik Kościelec

2 : 1

17:00 Jedność Boronów- Oksza Łobodno

1 : 2

17:00 Pogoń Kamyk- Sparta Lubliniec

2 : 5

17:00 Płomień Kuźnica Marianowa- Znicz Kłobuck

1 : 1

17:00 Pogoń Blachownia- KS Panki

1 : 3

17:00 MKS Myszków- Warta Kamieńskie Młyny

1 : 6

 13-08-2011 -  Kolejka nr 1
17:00 Lotnik Kościelec- Sparta Siedlec Duży

1 : 1

17:00 Lot Konopiska- Jedność Boronów

3 : 0

17:00 Oksza Łobodno- Pogoń Kamyk

0 : 4

17:00 Sparta Lubliniec- Płomień Kuźnica Marianowa

11 : 0

17:00 Znicz Kłobuck- Pogoń Blachownia

3 : 0

17:00 KS Panki- MKS Myszków

4 : 2

17:00 Warta Kamieńskie Młyny- Raków II Częstochowa

3 : 4

17:00 Polonia Poraj- MLKS Woźniki

2 : 2




Zobacz również :
| II liga | III liga | IV liga | IV liga - "derby" | Ekstraliga Kobiet | III Liga Kobiet | Klasa Okręgowa | Klasa "A" gr. I | Klasa "A" gr. II | Klasa "A" Lubliniec | Klasa "B" gr. I | Klasa "B" gr. II | Klasa "B" Lubliniec | Śląska Liga Juniorów Starszych | Juniorzy Starsi gr. I | Juniorzy Starsi gr. II | Śląska Liga Juniorów Młodszych II | Juniorzy Młodsi gr. I | Juniorzy Młodsi gr. II | Amatorska Liga Piłki Nożnej |

 





Copyright 2002-2011 astar.czest.pl