logo



Menu Serwisu :
» Strona główna
» Wiadomości
» Wyślij wynik meczu
» Forum piłkarskie
» Galeria zdjęć
Sezon 2016/2017
»

II liga

»

III liga gr. III

»

IV liga gr. I śląska

»

IV liga gr. I - "derby"

»

Klasa Okręgowa gr. I

»

Klasa Okręgowa gr. II

»

Klasa "A" gr. I

»

Klasa "A" gr. II

»

Klasa "B" gr. I

»

Klasa "B" gr. II

»

Klasa "A" Lubliniec

»

Klasa "B" Lubliniec

Amatorska Liga Piłki Nożnej
»

ALPN

Futsal
»

II liga Futsalu

Kącik kibica :
» Archiwum wyników
» Dane klubów


Mecze sparingowe z udziałem drużyn z regionu częstochowskiego


 25.03.2017
15:00Grom Poczesna-Błękitni Herby1 : 0



 12.03.2017
15:00Śląsk Koszęcin-Sparta II Lubliniec3 : 2
14:00Unia Masłońskie-Polonia Poraj (jun.)5 : 1  (1 : 1)
12:00Jedność Boronów-MLKS Woźniki3 : 2  (2 : 1)
Liswarta Popów-Słowian Dworszowice4 : 1
Naprzód Ostrowy-Polonia/Unia Widzów3 : 2
Pokój Sadów-Orzeł Pawonków2 : 3  (1 : 3)
Małapanew Kuczów-Orzeł Miedary3 : 1  (1 : 1)
Zieloni Zborowskie-Jedność Boronów (jun.)1 : 2  (0 : 0)
LZS Droniowice-Błękitni Herby3 : 7  (1 : 4)

 11.03.2017
17:00Iskra Mokrzesz-Grom Poczesna3 : 2
16:00Płomień Kuźnica Mar.-Sparta Siedlec Duży8 : 1  (3 : 1)
15:30Grom Miedźno-Amator Golce3 : 4  (2 : 3)
15:30Lotnik Kościelec-KS Złoty Potok3 : 3
15:00KS Kotowice-Mała Panew Cynków2 : 7  (1 : 4)
15:00Unia II Kalety-Tajfun Harbułtowice1 : 5  (0 : 3)
15:00Zieloni Żarki-Przemsza Klucze3 : 2
15:00Maraton Waleńczow-Sparta Nowa Wieś3 : 4  (3 : 1)
15:00Alkas Aleksandria-Ruch Kochanowice11 : 1  (4 : 0)
15:00Metal Rzeki Wielkie-Gmina Kłomnice1 : 6
14:00Sparta Lubliniec-Górnik II Zabrze1 : 2
13:30Sokół Olsztyn-Orlik-Pogoń Blachownia1 : 2
13:00Unia Kalety-Drama Zbrosławice1 : 3  (0 : 1)
13:00Znicz Kłobuck-Skra Cz-wa (jun.)3 : 1  (2 : 0)
11:00KS Stradom-AJD Częstochowa-Gerlach Drzewica3 : 2  (1 : 2)
11:00Piast Przyrów-Łazowianka Łazy1 : 0  (0 : 0)
11:00Hetman Włoszczowa (jun.)-Pilica Koniecpol1 : 2
11:00Unia Rędziny-Sokół Wręczyca2 : 2
Liswarta Krzepice-LZS Kościeliska6 : 1  (3 : 0)
Grom Cykarzew-Warta Zawada3 : 1  (0 : 0)
Ajaks Częstochowa-Kmicic Kruszyna1 : 10  (0 : 5)
Orkan Rzerzęczyce-Start Soborzyce4 : 8
Huragan Jezioro-Olimpia Truskolasy2 : 5  (1 : 2)
Nitron Krupski Młyn-Promień Glinica2 : 6  (1 : 2)

 10.03.2017
18:00Pogoń Kamyk-Błękitni Libidza1 : 1

 09.03.2017
18:00Warta Kam.Młyny-Czarni Starcza3 : 8

 05.03.2017
17:00Orzeł Pawonków-LKS Sieraków Śląski1 : 3
14:30Liswarta Lisów-Mechanik Kochcice5 : 0
12:00Orzeł Miedary-Jedność Boronów2 : 2  (0 : 2)
12:00GKS Kluczewsko-Pilica Koniecpol0 : 1
11:00Raków II Częstochowa-KS Stradom-AJD Cz-wa7 : 4
Metal Rzeki Wielkie-Sparta Nowa Wieś4 : 3

 04.03.2017
19:00Grom Miedźno-Warta Zawada3 : 1  (1 : 0)
19:00Unia Rędziny-Oksza Łobodno3 : 0
16:00Orzeł Kiedrzyn-Amator Golce3 : 3
15:30Start Soborzyce-Victoria Żytno3 : 1
15:00Czarni Starcza-Warta Mstów9 : 3
15:00KS Panki-Warta Dzialoszyn0 : 4  (0 : 2)
15:00Lotnik Kościelec-Kmicic Kruszyna5 : 1  (2 : 1)
15:00Pogoń Kamyk-Olimpia Huta Stara2 : 5
15:00Liswarta Popów-Warta II Działoszyn2 : 2
14:30Unia Kalety-LKS Żyglin2 : 0  (0 : 0)
14:00Polonia Łaziska G.-Skra Częstochowa1 : 0  (1 : 0)
13:00Skra Częstochowa (jun.)-Płomień Kuźnica Mar.2 : 2
13:00LKS Kamienica Polska-Alias Aleksandria4 : 3  (2 : 1)
13:00Olimpia Truskolasy-Orlik-Pogoń Blachownia3 : 0
13:00Znicz Kłobuck-Victoria Częstochowa2 : 1  (1 : 1)
12:00Piast Przyrów-Sparta Szczekociny3 : 2
MKS Myszków-Iskra Pszczyna1 : 1
Liswarta Krzepice-Naprzód Ostrowy2 : 0
Start Dobrodzień-Unia Lisowice6 : 2  (5 : 2)
Ajaks Częstochowa-Grom Poczesna3 : 1  (1 : 1)
Junior Szarlejka-Huragan Jezioro5 : 3  (4 : 1)

 03.03.2017
19:00Gmina Kłomnice-Dąbrowianka D.Z.9 : 2

 26.02.2017
18:00Orzeł Pawonków-Liswarta Lisów3 : 6
17:00Unia II Kalety-LKS Wierzbie3 : 3  (3 : 2)
15:00LKS Sieraków Śl.-Płomień Przystajń5 : 0  (1 : 0)
15:00Promień Glinica-Unia Rędziny1 : 2  (0 : 1)
15:00KS Złoty Potok-Sparta Szczekociny2 : 2
15:00Andaluzja brzozowice-Orzeł Psary/Babienica2 : 2  (1 : 0)
13:00Mała Panew Cynków-Unia Masłońskie 3 : 1  (0 : 0)
12:00Jedność Boronów-Orzeł Nakło Śl.2 : 2  (1 : 1)
12:00Czarni Starcza-Sparta Siedlec Duży6 : 2

 25.02.2017
19:00Pogoń Kamyk-Płomień Kuźnica Mar.1 : 3
18:30Grom Miedźno-Maraton Waleńczów6 : 0  (3 : 0)
17:00Unia Kalety-Sokół Orzech2 : 1  (1 : 1)
17:00Jura Niegowa-Grom Poczesna7 : 3  (2 : 3)
17:00Pilica Koniecpol-Zieleń Żelisławice3 : 1
16:00Raków Częstochowa-Skra Częstochowa1 : 0  (1 : 0)
16:00Gmina Kłomnice-Oksza Łobodno6 : 3
16:00Liswarta Krzepice-Kmicic Kruszyna4 : 2  (1 : 2)
16:00Mała Panew Cynków-Warta Kamieńskie Mł.1 : 4  (1 : 1)
16:00Piast Ożarowice-Małapanew Kuczów2 : 1  (0 : 1)
15:00Slavia Ruda Śląska-KS Stradom AJD Częstochowa3 : 1  (2 : 1)
13:30Orzeł Kiedrzyn-Olimpia Huta Stara3 : 5
13:00LKS Kamienica Polska-Czarni Starcza3 : 5  (2 : 2)
11:00Podbeskidzie Bielsko-Biała -Raków Częstochowa2 : 2  (1 : 0)
11:00Skra Częstochowa-MKS Myszków4 : 0  (3 : 0)
11:00Zieloni Żarki-Łazowianka Łazy4 : 2
11:00Omega Kleszczów-Polonia Poraj0 : 2  (0 : 1)

 24.02.2017
19:00Górnik Zabrze (CL.Jun.)-KS Panki2 : 1  (2 : 0)

 19.02.2017
18:00Orlik-Pogoń Blachownia -Iskra Mokrzesz6 : 0
17:00LZS Groniowice-Liswarta Lisów2 : 0  (0 : 0)
15:00Maraton Walenczów-Liswarta Popów3 : 4
15:00Kmicic Kruszyna-Promień Glinica2 : 2  (2 : 1)
14:00Unia Masłońskie-KS Kotowice4 : 1  (1 : 1)
12:00Pogoń Kamyk-Jedność Boronów0 : 4  (0 : 1)
11:00Start Dobrodzień-Orzeł Pawonków3 : 4  (3 : 1)

 18.02.2017
19:00Orlik-Pogoń Blachownia -Unia Rędziny1 : 2
18:00Sieraków Śląski-Budowlani Strojec2 : 2
17:00Victoria Częstochowa-Warta Kamieńskie Mł.2 : 3
16:00Orzeł Kiedrzyn-Lotnik Kościelec7 : 0
15:45Urania Ruda Śląska-Unia Kalety4 : 1  (2 : 0)
15:00KS Stradom Częstochowa-Mechanik Radomsko4 : 6  (0 : 4)
15:00Polonia Poraj-Przemsza Klucze5 : 1  (2 : 0)
15:00Śląsk Świętochłowice-MLKS Woźniki 3 : 0
13:00Grom Cykarzew-Błękitni Libidza1 : 3
12:00Concordia Knurów-KS Panki 2 : 2  (1 : 1)
11:30Unia II Kalety-Silesia II Miechowice1 : 4  (1 : 2)
11:00Skra Częstochowa-Piast II Gliwice4 : 0  (2 : 0)
10:00Raków II Częstochowa-Warta Działoszyn2 : 3  (0 : 2)
10:00Unia Dąbrowa Górnicza-MKS Myszków1 : 6  (1 : 2)

 17.02.2017
20:00Piast Przyrów-Piliczanka Pilica2 : 2
19:00Gmina Kłomnice-Znicz Kłobuck6 : 3  (2 : 1)
18:00LZS Mrzygłód -Łazowianka Łazy3 : 2

 15.02.2017
19:00Olimpia Huta Stara-Orlik-Pogoń Blachownia1 : 1  (1 : 0)
16:30Widzew Łódź-Raków Częstochowa0 : 0

 14.02.2017
19:15Polonia Poraj-KS Stradom AJD Częstochowa4 : 1

 13.02.2017
18:00Kmicic Kruszyna-Sokół Wręczyca7 : 3  (5 : 1)

 12.02.2017
18:00Orlik-Pogoń Blachownia -Sieraków Śląski2 : 2  (0 : 2)
17:00Orzeł Pawonków-Mechanik Kochcice5 : 4  (1 : 3)
16:00Liswarta Popów-Promień Glinica0 : 6  (0 : 2)
15:00Grom Miedźno-Warta II Działoszyn2 : 1  (0 : 0)
13:00Victoria Częstochowa-Pilica Przedbórz2 : 5  (1 : 4)
12:00Jedność Boronów-LKS Żyglin3 : 2  (1 : 1)
12:00Unia Świerklaniec-Unia Kalety2 : 2  (1 : 0)
11:00Sparta Szczekociny-Unia Sędziszów3 : 7

 11.02.2017
19:00Unia Rędziny-Liswarta Lisów4 : 3  (2 : 1)
17:00LZS Mrzygłód -Odra Miasteczko Śl.3 : 10
17:00Płomień Czarny Las-Warta Mstów3 : 1
17:00Olimpia Huta Stara-Amator Golce5 : 1
16:00Płomień Kuźnica Mar. -Lotnik Kościelec1 : 5  (1 : 3)
15:00Mała Panew Cynków-Piast Przyrów2 : 3
15:00Przemsza Klucze-MKS Myszków1 : 7
14:00Polonia Poraj-Zawisza Pajęczno 0 : 1  (0 : 1)
13:30Orzeł Kiedrzyn-Pogoń Kamyk4 : 1
12:00Raków II Częstochowa-Łazowianka Łazy3 : 1
11:00GKS Katowice-Raków Częstochowa0 : 0
11:00Skra Częstochowa-Warta Zawiercie 5 : 0  (3 : 0)
11:00Zieloni Żarki-Znicz Kłobuck 0 : 1
11:00Tęcza Wielowieś-KS Panki0 : 4  (0 : 2)
09:00KS Złoty Potok-Jura Niegowa3 : 6  (2 : 2)

 10.02.2017
19:00Gmina Kłomnice-Mechanik Radomsko4 : 4  (3 : 1)
19:00Ajaks Częstochowa-Naprzód Ostrowy2 : 4  (0 : 3)

 08.02.2017
13:00Raków Częstochowa-Stomil Olsztyn1 : 1  (1 : 0)

 07.02.2017
19:00Orzeł Kiedrzyn-KS Stradom-AJD Cz-wa4 : 4

 05.02.2017
18:00Kmicic Kruszyna-VIS Gidle9 : 2
15:00Grom Miedźno-Sieraków Śląski0 : 3
15:00KS Złoty Potok-Sokół Olsztyn0 : 2  (0 : 1)
12:00Jedność Boronów-Unia Rędziny5 : 1  (0 : 1)

 04.02.2017
19:00Orlik-Pogoń Blachownia-Płomień Kuź.Marianowa0 : 2  (0 : 0)
17:30Olimpia Huta Stara-Sokół Olsztyn5 : 0  (3 : 0)
16:00Płomień Czarny Las-Lotnik Kościelec1 : 6
15:00Liswarta Popów-Znicz Kłobuck 1 : 4
15:00Unia Strzybnica-Unia Kalety7 : 4  (2 : 3)
14:45Łazowianka Łazy-Sparta Szczekociny4 : 1  (1 : 0)
14:00Czarni Starcza-Junior Szarlejka12 : 0  (4 : 0)
13:30Orzeł Kiedrzyn-Piast Przyrów3 : 3
13:00LKS Kamienica Polska-Unia Masłońskie 3 : 6  (3 : 1)
12:00Raków II Częstochowa-Victoria Częstochowa0 : 3  (0 : 2)
11:00Piliczanka Pilica-LZS Mrzygłód0 : 3
11:00Skra Częstochowa-MKS Lędziny3 : 1  (1 : 0)
11:00Zagłębie II Sosnowiec-MKS Myszków 4 : 4
10:00MKS Kluczbork-Raków Częstochowa2 : 3  (1 : 1)

 03.02.2017
19:00Gmina Kłomnice-Polonia Poraj0 : 7
18:00OKS Olesno-KS Panki3 : 1  (2 : 0)

 02.02.2017
18:00LZS Groniowice-KS Stradom-AJD Cz-wa2 : 5  (2 : 3)

 01.02.2017
18:00Concordia Knurów -Polonia Poraj1 : 6  (1 : 3)
18:00Huragan Jezioro-Błękitni Libidza3 : 11

 29.01.2017
15:00Huragan Jezioro-Sieraków Śląski0 : 7
12:00Grom Cykarzew-Kmicic Kruszyna1 : 4  (0 : 2)

 28.01.2017
19:00Orlik Blachownia -Pogoń Kamyk2 : 3  (1 : 2)
17:30Olimpia Huta Stara-LKS Kamienica Polska8 : 0  (2 : 0)
16:00Orzel Kiedrzyn-Sokol Olsztyn2 : 0
15:00WKS Wieluń-KS Panki0 : 1  (0 : 1)
15:00Odra Miasteczko Sl.-MLKS Wozniki7 : 1
15:00Liswarta Popów-Oksza Łobodno0 : 4
12:30Raków II Częstochowa-MKS Myszków1 : 4
12:00Chrobry Głogów-Raków Częstochowa1 : 0  (1 : 0)
11:00Skra Częstochowa-KS Decor Bełk6 : 1
11:00Sparta Szczekociny-Piliczanka Pilica2 : 7

 27.01.2017
19:00Naprzód Ostrowy-LZS Rudniki3 : 3  (1 : 1)
18:00KS Stradom-AJD Cz-wa-Ajaks Częstochowa9 : 0  (3 : 0)
17:30Victoria Częstochowa-Piast Przyrów2 : 1

 23.01.2017
18:00Znicz Kłobuck-KS Stradom-AJD Cz-wa3 : 3

 21.01.2017
19:00Polonia Poraj-Warta Działoszyn3 : 1  (2 : 0)
17:30Olimpia Huta Stara-Lotnik Kościelec5 : 1
16:00Huragan Jezioro-LKS Kamienica Polska2 : 1  (1 : 1)
15:00Raków II Częstochowa-Zjednoczeni Bełchatów0 : 3  (0 : 1)
13:00Kmicic Kruszyna-Olimpia Truskolasy4 : 3  (1 : 1)
13:00MKS Myszków-Gwarek Ornontowice2 : 1
11:00Skra Częstochowa-Ruch Radzionków3 : 1  (1 : 0)

 19.01.2017
12:00Wisła Kraków-Raków Częstochowa0 : 2  (0 : 1)

 14.01.2017
14:00Odra Opole-Skra Częstochowa4 : 0  (0 : 0)

 20.09.2016
19:00LKS Kamienica Polska-Unia Masłońskie 2 : 2

 17.08.2016
18:30KS Kotowice-Unia Masłońskie1 : 3  (0 : 2)
18:00Junior Szarlejka-Grom Poczesna4 : 0  (2 : 0)

 13.08.2016
16:30Błękitni Libidza-Górnik Bobrowniki Śl.3 : 3

 11.08.2016
18:30Maraton Walenczów-Płomień Przystajń6 : 3  (2 : 1)
18:30KS Warta Myszków-ULKS Będusz Myszków0 : 4

 10.08.2016
19:00LKS Kamienica Polska-Alkas Aleksandria4 : 1  (2 : 1)
18:30KS Panki (jun.)-Płomień Borowe2 : 3  (0 : 2)

 09.08.2016
18:30Olimpia Truskolasy-Orlik Blachownia3 : 4  (3 : 1)

 06.08.2016
17:00Unia II Kalety-Iskra Połomia7 : 0  (3 : 0)
17:00LKS Sieraków Śląski -Start Dobrodzień2 : 1  (2 : 1)
17:00Pilica Koniecpol-Piast Przyrów3 : 2
16:00Kmicic Kruszyna-Warta Kam. Młyny1 : 6  (0 : 2)
15:30LKS Kamienica Polska-Olimpia Huta Stara2 : 4  (0 : 1)
15:00Jedność Boronów-Sokół Wręczyca3 : 0  (2 : 0)
13:00Victoria Częstochowa-KS Panki1 : 2  (0 : 0)
11:00Polonia Warszawa (CLJ)-Zieloni Żarki 2 : 5  (1 : 2)
11:00MKS Myszków-Cyklon Rogoźnik 4 : 1  (2 : 0)
11:00Raków II Częstochowa-Orzeł Kiedrzyn1 : 3
11:00Ajaks Częstochowa-Grom Poczesna2 : 2

 05.08.2016
18:30Grom Cykarzew-Grom Miedźno 1 : 2  (0 : 1)
18:00KS Złoty Potok-Unia Masłońskie2 : 0  (2 : 0)

 04.08.2016
18:45Mała Panew Cynków-ULKS Będusz1 : 2  (0 : 1)

 02.08.2016
19:00LKS Kamienica Polska-Czarni Starcza1 : 1  (0 : 1)

 01.08.2016
18:30Pogoń Kamyk-KS Panki1 : 5  (1 : 2)

 31.07.2016
16:30Orlik Blachownia -Jedność Boronów0 : 1  (0 : 0)
11:00Unia Masłońskie-Orły Kusięta 4 : 1

 30.07.2016
18:00Liswarta Krzepice-Naprzód Ostrowy2 : 0  (1 : 0)
17:00Huragan Jezioro-LKS Kamienica Polska2 : 7  (1 : 2)
17:00Grom Miedźno-Znicz Kłobuck 0 : 0
17:00Mała Panew Cynków-Warta Kamieńskie Mł.1 : 3  (1 : 2)
17:00Zieloni Żarki-Warta Mstów4 : 3  (3 : 0)
17:00Unia Kalety-Odra Miasteczko Śl.0 : 2  (0 : 2)
17:00Warta Zawada-VIS Gidle3 : 2  (1 : 1)
14:00Unia II Kalety-Victoria Strzebiń4 : 2  (1 : 1)
11:00MKS Myszków-Iskra Pszczyna1 : 1
11:00KS Panki-Warta Działoszyn1 : 1  (0 : 1)

 29.07.2016
19:30Lelovia Lelów-Start Soborzyce2 : 3  (0 : 1)

 27.07.2016
18:30Pogoń Kamyk-Olimpia Truskolasy4 : 0  (1 : 0)
17:00LKS Kamienica Polska-Płomień Kuźnica Mar.2 : 2  (1 : 2)

 26.07.2016
18:30Jura Niegowa-Mała Panew Cynków2 : 3  (0 : 2)

 24.07.2016
16:00LKS Sieraków Śl.-Liswarta Lisów5 : 3  (1 : 2)
11:00Unia II Kalety-Odra II Miasteczko Śl.4 : 1  (2 : 1)

 23.07.2016
17:00Górnik Bobrowniki Śl.-Warta Kamieńskie Mł.4 : 10  (1 : 1)
17:00LKS Kamienica Polska-Orlik Blachownia1 : 1  (0 : 1)
17:00Sparta Nowa Wieś-Warta Zawada9 : 3  (5 : 0)
17:00Kryształ Stronie Śl.-Jedność Boronów3 : 3  (1 : 1)
17:00Unia Masłońskie-Olimpia Włodowice1 : 4
16:30Znicz Kłobuck-Gmina Kłomnice2 : 5
16:00Grom Miedźno-Błękitni Libidza3 : 6  (2 : 3)
15:30LKS Żyglin-Unia Kalety1 : 4  (0 : 2)
15:30Victoria Częstochowa-Lotnik Kościelec5 : 2  (3 : 0)
13:00Raków Częstochowa-Lechia Tomaszów Maz.2 : 1  (0 : 1)
13:00Mechanik Radomsko-KS Stradom-AJD Cz-wa2 : 2
12:00Płomień Kuźnica Mar. -Czarni Starcza6 : 8
11:30Skra Częstochowa-Warta Działoszyn1 : 0  (0 : 0)
11:00Zieloni Żarki-Odra Miasteczko Śl.3 : 1  (1 : 1)
11:00KS Panki-WKS Wieluń 2 : 2
11:00Nitron Krupski Młyn-Sparta Lubliniec1 : 2  (1 : 1)

 21.07.2016
18:30Liswarta Lisów-Warta Kamieńskie Mł.1 : 6  (1 : 1)

 20.07.2016
18:30Skra Częstochowa-Victoria Częstochowa4 : 1  (1 : 1)

 19.07.2016
19:00Zieloni Żarki-KS Panki1 : 4

 17.07.2016
17:00Mała Panew Cynków-Unia II Kalety5 : 1  (2 : 0)

 16.07.2016
18:00Unia Kalety-Urania Ruda Śląska 0 : 1  (0 : 0)
17:00Liswarta Popów-Warta Osjaków4 : 3
15:30Lotnik Kościelec-Sokół Olsztyn2 : 1
14:00Pogoń Kamyk-Gmina Kłomnice5 : 0  (2 : 0)
11:00Raków Częstochowa-MKS Myszków0 : 1  (0 : 1)
11:00Skra Częstochowa-RKS Grodziec1 : 1  (1 : 1)
10:00Polonia Poraj-Rozwój Katowice0 : 1  (0 : 1)

 13.07.2016
18:30Lotnik Kościelec-Orzeł Kiedrzyn1 : 1

 10.07.2016
15:00Lotnik Kościelec-Ruch Chorzów0 : 9  (0 : 4)

 09.07.2016
17:00Raków Częstochowa-Berliner AK 074 : 1  (3 : 1)
11:00Skra Częstochowa-Rozwój Katowice3 : 4  (3 : 0)

 05.07.2016
11:00Raków Częstochowa-Chrobry Głogów0 : 1  (0 : 1)

 02.07.2016
10:30Piast Gliwice-Raków Częstochowa1 : 1  (1 : 1)

 29.06.2016
11:00Raków Częstochowa-Ruch Chorzów0 : 1  (0 : 1)

 25.06.2016
11:00Podbeskidzie Bielsko-Biała -Raków Częstochowa0 : 3  (0 : 1)

 03.04.2016
17:00Polonia/Unia Widzów-Dąbrowianka Dąbr. Ziel.0 : 2

 29.03.2016
18:15Zieloni Żarki-Mała Panew Cynków3 : 5

 20.03.2016
15:30Polonia/Unia Widzów-Grom Poczesna2 : 1  (0 : 0)

 13.03.2016
13:00Orły Kusięta-Grom Poczesna2 : 4  (0 : 3)
11:00Hetman Włoszczowa-Pilica Koniecpol3 : 1  (0 : 0)

 12.03.2016
16:00Orzeł Kiedrzyn-Orlik Blachownia4 : 3  (1 : 3)
15:45Junior Szarlejka-Maraton Waleńczów4 : 2  (0 : 2)
15:30Liswarta Krzepice-Olimpia Truskolasy5 : 1
15:15Grom Miedźno-Kmicic Kruszyna4 : 4  (2 : 2)
15:00Czarni Starcza-Znicz Kłobuck 2 : 1
15:00Płomień Czarny Las-Warta Mstów2 : 5  (1 : 2)
15:00Oksza Łobodno-Naprzód Ostrowy5 : 2  (5 : 1)
15:00Błękitni Libidza-Sparta Siedlec Duży2 : 1  (1 : 1)
14:00KS Panki-Sokół Olsztyn7 : 2
13:00MKS Myszków-Zawisza Pajęczno1 : 1  (0 : 1)
13:00Płomień Kuźnica Mar. -Jedność Boronów3 : 2  (1 : 0)
12:00Amator Golce-Skra II Częstochowa1 : 7  (0 : 3)
11:30KS Stradom-AJD Cz-wa-Polonia Poraj1 : 2
11:00Sarmacja Będzin-Sparta Lubliniec4 : 1
11:00Skalniak Kroczyce-Sparta Szczekociny3 : 4
10:00Sokół Wręczyca-Victoria Częstochowa0 : 3  (0 : 0)

 10.03.2016
19:30LKS Kamienica Polska-Orzeł Pawonków4 : 0  (2 : 0)

 08.03.2016
16:30Olimpia Truskolasy-KS Panki4 : 2  (2 : 1)

 06.03.2016
18:00Grom Miedźno-Jedność Boronów1 : 5  (0 : 2)
12:00Pogoń Blachownia-Piast Przyrów2 : 4  (0 : 1)
10:00Drama Zbrosławice-Sparta Lubliniec5 : 6

 05.03.2016
18:00Lot Konopiska-Mechanik Radomsko1 : 1
15:45Maraton Walenczów-Sparta Nowa Wieś3 : 1  (1 : 0)
15:30Liswarta Krzepice-Naprzód Ostrowy3 : 3
15:00Skra Częstochowa-Polonia Poraj1 : 1  (1 : 0)
15:00Unia II Kalety-Śląsk Koszęcin2 : 3  (2 : 0)
15:00Sparta Tworóg-Liswarta Lisów3 : 3  (1 : 2)
14:00Pogoń Kamyk-Unia Rędziny10 : 1  (6 : 0)
14:00Lotnik Kościelec-Victoria Częstochowa2 : 4  (0 : 1)
13:00Raków II Częstochowa-Zawisza Pajęczno6 : 0
13:00Odra Miasteczko Śl.-Unia Kalety2 : 1  (2 : 1)
13:00MKS Myszków-MKS Poręba3 : 1
12:00Huragan Jezioro-Błękitni Libidza2 : 5  (1 : 2)
11:00LKS Kamienica Polska-Sokół Wręczyca1 : 2  (0 : 1)
11:00Sparta Szczekociny-Partyzant Wodzisław1 : 0
11:00Warta Zawiercie-Pilica Koniecpol8 : 0

 03.03.2016
19:00Amator Golce-Olimpia Truskolasy4 : 0  (2 : 0)
18:30Piast Przyrów-Unia Sędziszów4 : 1

 29.02.2016
17:30KS Stradom-AJD Cz-wa-Płomień Kuźnica Mar.5 : 6

 28.02.2016
18:00Płomień Niegowonice-Mała Panew Cynków1 : 8
17:30Unia Rędziny-Grom Poczesna3 : 3  (0 : 2)
15:00Sokół Wręczyca-Jedność Boronów4 : 1  (1 : 0)
12:00Pogoń Blachownia-Sparta Nowa Wieś1 : 1
12:00Lelovia Lelów-Sparta Szczekociny3 : 6

 27.02.2016
17:30Skra II Częstochowa-Czarni Starcza5 : 6
17:00Polonia Poraj-Orlik Blachownia14 : 0  (5 : 0)
16:00Kmicic Kruszyna-Ruch Kochanowice2 : 1  (0 : 0)
15:30Podlesianka Katowice-MKS Myszków1 : 1  (0 : 0)
15:00LZS Mrzygłód -Płomień Czarny Las4 : 1
15:00Lotnik Kościelec-Grom Cykarzew3 : 0
15:00LZS Rudniki-Liswarta Krzepice5 : 3  (2 : 3)
14:30Orzeł Psary/Babienica-Lot Konopiska3 : 4  (1 : 1)
14:00Raków II Częstochowa-Lechia Tomaszów Maz.1 : 3  (1 : 0)
14:00Sparta Lubliniec -Orzeł Źlinice3 : 3  (2 : 1)
13:00Unia Kalety-Drama Zbrosławice1 : 1  (0 : 1)
13:00Mała Panew Cynków-Unia II Kalety7 : 5  (2 : 4)
13:00Liswarta Popów-Pogoń Kamyk2 : 3
12:00Raków Częstochowa-ŁKS Łódź2 : 0  (1 : 0)
11:00LKS Kamienica Polska-Warta Kamieńskie Mł.1 : 1  (0 : 1)
11:00Skra Częstochowa-Gwarek Tarnowskie Góry0 : 1  (0 : 1)
09:00Zieloni Żarki-Warta Zawiercie1 : 4

 26.02.2016
19:30Piast Przyrów-Znicz Kłobuck 4 : 3
19:00Gmina Kłomnice-Lotnik Kościelec5 : 2  (2 : 1)
17:30Grom Miedźno-Oksza Łobodno2 : 3  (2 : 1)

 25.02.2016
17:30Płomień Czarny Las-Czarni Starcza2 : 1

 21.02.2016
15:00Orlik Blachownia -Liswarta Lisów1 : 1  (0 : 0)
13:00Sokół Wręczyca-Grom Miedźno6 : 3  (2 : 2)
11:00Grom Poczesna-Orkan Rzerzęczyce 7 : 4  (4 : 2)

 20.02.2016
17:00Polonia Poraj-Gwarek Ornontowice2 : 2  (1 : 0)
16:00Orzeł Kiedrzyn -Lot Konopiska2 : 3  (1 : 2)
15:00Naprzód Ostrowy-Warta Zawada4 : 1  (1 : 0)
15:00LZS Mrzygłód -Łazowianka Łazy1 : 1
15:00Liswarta Krzepice -Huragan Jezioro6 : 1
15:00LKS Sieraków Śląski-Sparta Lubliniec1 : 8
14:30Victoria Częstochowa-Sparta Siedlec Duży5 : 1
14:00Orzeł Psary/Babienica -Jedność Boronów1 : 3
13:00LKS Kamienica Polska-Błękitni Herby 8 : 1  (3 : 0)
13:00Liswarta Popów-Zawisza Pajęczno0 : 7  (0 : 5)
13:00Unia Kalety-Sokół Orzech2 : 1
12:30Raków II Czéstochowa-Hetman Włoszczowa 7 : 1
12:00MKS Kluczbork-Raków Częstochowa 1 : 1  (1 : 1)
11:00Zieloni Żarki-LZS Piotrówka2 : 2  (1 : 0)
11:00Skra Częstochowa-Wilki Wilcza6 : 0  (3 : 0)
10:30Warta Zawiercie-MKS Myszków5 : 4

 19.02.2016
19:30KS Złoty Potok-Czarni Starcza3 : 12

 17.02.2016
18:15Lot Konopiska-Polonia Poraj2 : 3  (1 : 1)

 16.02.2016
19:00Zieloni Żarki-Piast Przyrów2 : 2

 14.02.2016
17:00Słowian Dworszowice-Oksza Łobodno2 : 3  (0 : 0)
16:00Kmicic Kruszyna-Start Soborzyce3 : 2  (0 : 2)
14:30Sokół Olsztyn-Jedność Boronów0 : 0
14:00Czarni Starcza-Polonia/Unia Widzów5 : 1
14:00Unia Kalety-Unia Świerklaniec1 : 2
11:00Pogoń Blachownia-Lot Konopiska4 : 3  (2 : 0)
10:00Sparta Szczekociny-Start Słupia4 : 5

 13.02.2016
17:00KS Panki-Liswarta Popów5 : 2  (1 : 0)
17:00KS Stradom-AJD Cz-wa-Mechanik Radomsko1 : 3  (1 : 3)
16:00Grom Miedźno-Warta Mstów8 : 2  (2 : 2)
14:00LZS Mrzygłód -Piliczanka Pilica2 : 3  (2 : 0)
14:00Grom Cykarzew-Sparta Nowa Wieś3 : 3  (1 : 1)
14:00Ruch Kochanowice-LKS Kamienica Polska0 : 6  (0 : 3)
14:00Victoria Częstochowa-Płomień Czarny Las4 : 2  (1 : 2)
13:30Kolejarz 24 Katowice-Warta Kamieńskie Młyny3 : 3  (1 : 2)
13:00Zieloni Żarki-Lotnik Kościelec5 : 1  (2 : 0)
12:00GKS Katowice-Raków Częstochowa2 : 1  (1 : 0)
12:00Soła Oświęcim-MKS Myszków5 : 2
11:00Skra Częstochowa-Ruch Radzionków2 : 0  (1 : 0)
11:00Start Dobrodzień -Sparta Lubliniec3 : 10  (3 : 3)
11:00Znicz Kłobuck-Amator Golce3 : 1  (3 : 1)
10:00Raków II Częstochowa-Polonia Poraj4 : 4  (1 : 1)

 12.02.2016
19:45Piast Przyrów-Zieleń Żelisławice5 : 1

 11.02.2016
17:30Raków Cz-wa (jun.)-Grom Poczesna1 : 1  (0 : 0)

 10.02.2016
19:00Warta Zawiercie-Polonia Poraj3 : 3
18:00Orzeł Kiedrzyn-Olimpia Huta Stara3 : 3  (1 : 3)
17:30Raków Cz-wa (jun.)-KS Stradom-AJD Cz-wa4 : 3
12:00Raków Częstochowa-Miedź Legnica4 : 4  (1 : 2)

 09.02.2016
17:30Lot Konopiska-KS Panki5 : 1

 07.02.2016
14:30Jedność Boronów-Oksza Łobodno1 : 1  (0 : 0)
13:00Grom Poczesna-Naprzód Ostrowy1 : 5  (1 : 4)
11:00Orkan Rzerzęczyce-Grom Miedźno1 : 1  (0 : 0)

 06.02.2016
19:30Liswarta Lisów-Unia Rędziny4 : 2
17:00Lot Konopiska-Gmina Kłomnice4 : 3
17:00Warta Kamieńskie Mł.-Alkas Aleksandria4 : 1  (2 : 0)
16:00Płomień Czarny Las-Kmicic Kruszyna5 : 3  (3 : 2)
15:30Orzeł Miedary-Sparta Lubliniec2 : 2
15:00Junior Szarlejka-Sokół Wręczyca4 : 3
15:00Maraton Walenczów-Huragan Jezioro3 : 3
14:00AKS Niwka Sosnowiec-MKS Myszków0 : 6
14:00Liswarta Popów-KS Stradom-AJD Cz-wa1 : 4  (0 : 1)
14:00Unia Kalety-Unia II Kalety12 : 1  (5 : 0)
14:00Olimpia Truskolasy-Sparta Tworóg9 : 0  (2 : 0)
13:00LKS Kamienica Polska-KS Złoty Potok7 : 2
12:00Raków Częstochowa-Chrobry Głogów3 : 1  (2 : 0)
12:00Polonia Poraj-Victoria Częstochowa1 : 0  (0 : 0)
11:00Skra Częstochowa-Warta Działoszyn0 : 1  (0 : 1)
11:00Zieloni Żarki-MLKS Woźniki1 : 0
11:00Orzeł Kiedrzyn-Lotnik Kościelec6 : 4

 04.02.2016
20:00Pogoń Kamyk-Znicz Kłobuck 3 : 0
19:00LZS Mrzygłód -Piast Przyrów7 : 1
18:00Olimpia Huta Stara -Warta Mstów2 : 2

 03.02.2016
18:00Polonia Poraj-Gmina Kłomnice7 : 1

 31.01.2016
16:00Olimpia Huta Stara-KS Panki8 : 3
13:00Warta Mstów-Kmicic Kruszyna4 : 4
11:30Płomień Kuźnica Mar. -Czarni Starcza0 : 7
10:00Orlik Blachownia-Orzeł Pawonków3 : 2

 30.01.2016
19:30Unia Rędziny-Gmina Kłomnice1 : 6
16:00Sokół Olsztyn-Grom Cykarzew3 : 2  (2 : 2)
15:00LZS Mrzygłód -Odra Miasteczko Śl.3 : 0
14:15Victoria Częstochowa-Warta Zawada14 : 1
14:00Unia Kalety-Górnik Bobrowniki Śl.5 : 0  (3 : 0)
14:00Ruch Kochanowice-Start Dobrodzień5 : 6  (1 : 0)
13:00Raków Częstochowa-Puszcza Niepołomice1 : 1  (1 : 1)
13:00Zieloni Żarki-Mała Panew Cynków11 : 0  (4 : 0)
11:00Raków Częstochowa-Skra Częstochowa4 : 2  (1 : 2)
11:00Lot Konopiska-Lotnik Kościelec3 : 2
11:00MKS Myszków-Niwy Brudzowice2 : 0
10:00Pilica Koniecpol-Partyzant Radoszyce0 : 6  (0 : 4)

 29.01.2016
16:30Warta Mstów-Olimpia Truskolasy1 : 6

 28.01.2016
18:00Gmina Kłomnice-Znicz Kłobuck 5 : 0

 27.01.2016
18:00Polonia Poraj-Lotnik Kościelec4 : 5
17:30Raków Częstochowa-Zjednoczeni Bełchatów3 : 2  (1 : 2)

 26.01.2016
19:00Maraton Walenczów-Alkas Aleksandria2 : 1

 24.01.2016
13:00Naprzód Ostrowy-GLKS Strzelce Wielkie1 : 2

 23.01.2016
16:00KS Panki-Start Dobrodzień6 : 3
15:00LZS Mrzygłód -Unia Kalety0 : 2
14:30Soła Oświęcim-Skra Częstochowa3 : 1
14:00KS Stradom-AJD Cz-wa-Victoria Częstochowa2 : 4  (0 : 3)
14:00Olimpia Huta Stara-Lotnik Kościelec4 : 7
12:00Raków Częstochowa-Odra Opole2 : 1  (1 : 1)
11:00Polonia Poraj-Warta Działoszyn2 : 3  (2 : 2)
11:00MKS Myszków-Piast Przyrów6 : 3
10:00Raków Częstochowa-Rekord Bielsko-Biała1 : 1  (0 : 1)

 22.01.2016
19:00Gmina Kłomnice-Unia Sulmierzyce4 : 3

 21.01.2016
19:00Maraton Walenczów-Warta Mstów1 : 10

 20.01.2016
18:00Pogoń Kamyk-Polonia Poraj3 : 5
17:30Raków Częstochowa-Warta Działoszyn4 : 1  (3 : 1)

 16.01.2016
13:30Sokół Aleksandrów Łodzki-Skra Częstochowa2 : 0  (1 : 0)
13:00Zieloni Żarki-GKS II TYchy1 : 2  (1 : 1)
12:00Raków Częstochowa-BKS Stal Bielsko-Biała3 : 2  (3 : 2)
11:00KS Złoty Potok-Piast Przyrów 0 : 17

 12.12.2015
11:00Raków Częstochowa-Górnik II Zabrze0 : 1  (0 : 1)

 05.12.2015
11:00Raków Częstochowa-Skra Częstochowa0 : 0

 23.08.2015
12:00Mała Panew Cynków-Grom Poczesna2 : 4  (1 : 0)

 19.08.2015
18:00Sparta Siedlec Duży-Mała Panew Cynków2 : 8

 09.08.2015
18:00Warta Myszków-Unia Masłońskie 2 : 2  (2 : 0)

 08.08.2015
18:30Unia Rędziny-Warta Zawada11 : 1
18:00Lotnik Kościelec-KS Stradom-AJD Cz-wa5 : 5  (1 : 3)

 05.08.2015
19:00Błękitni Herby-Orlik Blachownia4 : 1  (0 : 0)
18:30LKS Kamienica Polska-Grom Poczesna4 : 1  (1 : 1)
18:00Orzeł Koty-Liswarta Lisów4 : 2

 04.08.2015
18:30KS Panki-KS Stradom-AJD Cz-wa6 : 5  (2 : 1)
18:30Grom Miedźno-Kmicic Kruszyna0 : 2  (0 : 1)
18:00Unia Masłońskie-ULKS Będusz Myszków3 : 2  (1 : 1)

 02.08.2015
18:30Dragon Rusinowice-Pokój Sadów1 : 2  (0 : 2)
14:30Piliczanka Pilica-KS Stradom AJD Częstochowa 0 : 7  (0 : 3)
12:00Sparta Siedlec Duży-Grom Poczesna2 : 7  (2 : 3)
11:00Raków II Częstochowa-Lechia Tomaszów Maz.0 : 3  (0 : 1)

 01.08.2015
17:30Unia Rędziny-Liswarta Lisów6 : 2
17:15Sparta Nowa Wieś-Orzeł Kiedrzyn3 : 2
17:00Liswarta Popów-Sokół Olsztyn 3 : 1
17:00LZS Rudniki -Naprzód Ostrowy8 : 2
17:00Polonia Poraj-Skra Częstochowa1 : 1  (0 : 0)
11:00Mechanik Radomsko-Lot Konopiska6 : 3

 30.07.2015
18:30Jura Niegowa-Mała Panew Cynków2 : 3  (1 : 3)
18:00ULKS Będusz Myszków-Unia Masłońskie 0 : 5

 29.07.2015
19:00Skra Częstochowa-Wilki Wilcza1 : 2  (0 : 0)
18:30Czarni Starcza-KS Stradom-AJD Cz-wa3 : 5
18:30Piast Ożarowice-Liswarta Lisów2 : 4
18:30Piast Przyrów-Lot Konopiska3 : 1  (3 : 0)
18:30Zieloni II Żarki-MKS Poręba2 : 11
18:30Liswarta Krzepice-Znicz Kłobuck 4 : 1
18:00Warta Działoszyn -Polonia Poraj2 : 1  (2 : 0)
18:00Lotnik Kościelec-Zawisza Pajęczno3 : 6  (2 : 3)
17:00Raków Cz-wa (jun.)-Wierna Małogoszcz0 : 5  (0 : 3)

 28.07.2015
18:30Olimpia Truskolasy-KS Panki3 : 2
18:30Grom Miedźno-Grom Cykarzew1 : 0

 27.07.2015
19:00Orlik Blachownia -Jedność Boronów1 : 2

 26.07.2015
12:00Orkan Rzerzęczyce-Grom Poczesna 1 : 1

 25.07.2015
18:00LKS Kamienica Polska-Jedność Boronów2 : 3  (2 : 1)
18:00Orlik Blachownia -Liswarta Lisów1 : 4
18:00Oksza Łobodno-Huragan Jezioro7 : 4
17:00Lotnik Kościelec-Liswarta Popów4 : 0
17:00Orzeł Miedary-Sparta Lubliniec7 : 5
17:00Unia Kalety-Unia II Kalety4 : 0
17:00Lot Konopiska-Amator Golce1 : 2
17:00Warta Mstów-Naprzód Ostrowy11 : 0
14:30Gmina Kłomnice -KS Stradom-AJD Cz-wa2 : 6
14:00Raków II Częstochowa-Zieloni Żarki7 : 1
11:30Ruch Radzionków-Skra Częstochowa2 : 3  (1 : 0)
11:00Raków Częstochowa-MKS Kluczbork3 : 1  (1 : 0)
11:00MKS Myszków-Warta Zawiercie 3 : 0

 23.07.2015
18:30Grom Miedźno-Znicz Kłobuck 4 : 3

 22.07.2015
18:30Skra Częstochowa-Unia Ząbkowice1 : 0
18:30Ruch Kochanowice-Liswarta Lisów1 : 5
18:30Liswarta Krzepice-Olimpia Truskolasy5 : 3  (2 : 0)
18:30Pogoń Blachownia-KS Stradom-AJD Cz-wa3 : 3
18:00Lotnik Kościelec-Pilica Przedbórz8 : 2

 21.07.2015
18:00Podhale Nowy Targ-Polonia Poraj1 : 2  (0 : 1)
18:00Grom Cykarzew-Płomień Czarny Las3 : 4  (1 : 3)

 19.07.2015
17:00Orlik Blachownia -Huragan Jezioro3 : 4
17:00Zryw Radonia-Amator Golce4 : 1

 18.07.2015
17:00Zieloni II Żarki-KS Złoty Potok5 : 2
17:00LKS Kamienica Polska-Liswarta Lisów2 : 4  (0 : 2)
17:00Sparta Lubliniec -Unia Kalety3 : 1
17:00Liswarta Popów-Liswarta Krzepice3 : 3
17:00KS Zakopane-Polonia Poraj1 : 3
14:00GKS II Bełchatów-Pogoń Kamyk4 : 1  (2 : 1)
11:00Skra Częstochowa-Raków II Częstochowa2 : 5  (1 : 1)
11:00Zieloni Żarki-Lot Konopiska4 : 1

 15.07.2015
18:30Lotnik Kościelec-Polonia Poraj5 : 6
11:00Raków Częstochowa-Puszcza Niepołomice2 : 1  (2 : 1)
11:00GKS Tychy-Skra Częstochowa2 : 0  (0 : 0)

 11.07.2015
11:30Chrobry Głogów-Raków Częstochowa1 : 1  (1 : 0)
11:00Grunwald Ruda Śl.-Raków II Częstochowa1 : 2  (1 : 0)
10:00Polonia Poraj -Warta Zawiercie 6 : 0

 10.07.2015
17:00Ślęza Wrocław-Raków Częstochowa0 : 1  (0 : 1)

 08.07.2015
17:00Górnik Wałbrzych-Raków Częstochowa1 : 2  (0 : 0)

 15.03.2015
15:00Kmicic Kruszyna-Stradom Cz-wa (jun.)4 : 1  (1 : 0)
11:00Liswarta Lisów-Ruch Kochanowice3 : 1
11:00Unia II Kalety-LKS Kamienica Polska0 : 5  (0 : 3)

 14.03.2015
17:00Olimpia Huta Stara-Lot Konopiska2 : 3
15:30Grom Miedźno-Raków Czwa (jun.)1 : 3
15:30Promień Strzemieszyce M.-LZS Mrzygłód1 : 1
15:00Unia Rędziny-Biała Gwiazda Krasice4 : 0  (2 : 0)
15:00Liswarta Popów-Gmina Kłomnice4 : 4
15:00Liswarta Krzepice-Pogoń Kamyk1 : 0
15:00Znicz Kłobuck-Amator Golce0 : 2
15:00Warta Kamieńskie Mł.-Orzeł Psary/Babienica4 : 2  (1 : 0)
14:00Orzeł Kiedrzyn-Polonia Poraj0 : 10
14:00Piast Przyrów-Płomień Czarny Las1 : 1
11:00Raków II Częstochowa-Lotnik Kościelec2 : 2  (1 : 1)
11:00Warta Zawiercie-Skra II Częstochowa4 : 2

 11.03.2015
19:00Polonia Poraj-Sparta Lubliniec4 : 2  (2 : 0)

 10.03.2015
19:00Piast Przyrów-Zieleń Żelisławice4 : 0

 08.03.2015
15:00Polonia/Unia Widzów-Orły Kusięta 0 : 0
15:00Sparta Tworóg-Iskra Lasowice2 : 3  (1 : 3)
14:00Unia II Kalety-Pokój Sadów2 : 2
12:30Raków Cz-wa (jun.)-Błękitni Libidza6 : 0  (1 : 0)
11:00Junior Szarlejka-KS Stradom Cz-wa (jun.)3 : 3
11:00Rozwój Olszyna-Żwirex Hadra5 : 3  (0 : 3)
10:00Liswarta Lisów-Pogoń Blachownia2 : 4

 07.03.2015
17:00Sparta Lubliniec -Unia Sulmierzyce5 : 3
15:00Czarni Starcza-Jedność Boronów 4 : 4
15:00Unia Rędziny-Świt Borowno3 : 0
15:00Płomień Czarny Las-Grom Cykarzew5 : 1  (2 : 0)
15:00Lot Konopiska-Mechanik Radomsko1 : 1  (0 : 1)
15:00Grom Miedźno-Huragan Jezioro1 : 2  (1 : 0)
15:00KS Panki-KS Stradom-AJD Cz-wa5 : 2  (4 : 0)
15:00LZS Rudniki-Liswarta Krzepice3 : 3
14:30Pogoń Kamyk-Maraton Waleńczów8 : 0
14:30Lotnik Kościelec-Warta Mstów 3 : 3
14:00Gmina Kłomnice II-Dąbrowianka Dąbr. Ziel.6 : 0
12:00Unia Kalety-Piast Ożarowice0 : 0
12:00Polonia Poraj-Warta Działoszyn4 : 1  (0 : 0)
11:00Skra Częstochowa-Zieloni Żarki1 : 1
11:00MKS Myszków-LZS Mrzygłód2 : 1

 06.03.2015
19:00Gmina Kłomnice-Pilica Koniecpol5 : 1  (3 : 0)

 05.03.2015
19:30Start Dobrodzień-Płomień Kuźnica Mar.2 : 5  (1 : 2)

 04.03.2015
19:15Grom Miedźno-Kmicic Kruszyna1 : 1  (0 : 1)
19:00Skra Częstochowa-Polonia Poraj1 : 1  (1 : 1)
19:00Stradom Cz-wa (jun.)-Piast Przyrów0 : 2
18:00Omega Kleszczów-KS Stradom-AJD Cz-wa0 : 3  (0 : 2)
16:00Unia Kalety-Odra Miasteczko Śl.2 : 3  (2 : 1)

 01.03.2015
17:00Górnik Bobrowniki Śl.-Orzeł Psary/Babienica5 : 2
15:00Start Dobrodzień-Sparta Lubliniec2 : 1  (0 : 0)
12:00Polonia/Unia Widzów-Błękitni Herby3 : 4
11:30Łazowianka Łazy-MKS Myszków1 : 3
11:00Żwirex Hadra-Płomień Czarny Las1 : 4  (1 : 2)

 28.02.2015
19:00Olimpia Huta Stara-Liswarta Popów6 : 1
16:00Tęcza Błędów-Polonia Poraj4 : 2
15:30Grom Cykarzew-Kmicic Kruszyna3 : 4
15:30Warta Zawada-Piast Przyrów1 : 8
15:00LKS Sieraków Śl.-Liswarta Lisów0 : 3  (0 : 0)
15:00Liswarta Krzepice-Huragan Jezioro4 : 3
15:00Śląsk Koszęcin-Pokój Sadów8 : 0
15:00Naprzód Ostrowy-Oksza Łobodno1 : 2  (1 : 2)
14:30Lotnik Kościelec-Sokół Olsztyn1 : 2
14:00Wyzwolenie Chorzów-Jedność Boronów5 : 3  (4 : 2)
14:00Victoria Żytno-Warta Mstów3 : 4
14:00Unia Rędziny-KS Stradom Cz-wa (jun.)4 : 2
13:30Raków II Częstochowa-Zieloni Żarki 3 : 2
13:00Pogoń Kamyk-OKS Olesno2 : 4  (2 : 1)
13:00Skra II Częstochowa-Orlik Blachownia5 : 3  (2 : 1)
13:00Pilica Koniecpol-Warta Kamieńskie Mł.4 : 2  (0 : 2)
12:00Unia Kalety-LKS Żyglin2 : 0  (0 : 0)
12:00Grom Poczesna-Orły Kusięta 3 : 1  (2 : 0)
11:30Źródło Kromołów-LZS Mrzygłód1 : 1
11:00Raków Częstochowa-Polonia Bytom1 : 0  (0 : 0)

 27.02.2015
19:00KS Panki-Gmina Kłomnice5 : 1
18:00Grom Miedźno-Płomień Kuźnica Mar.2 : 2  (0 : 0)

 26.02.2015
20:00KS Stradom-AJD Cz-wa-GLKS Strzelce Wielkie5 : 0  (3 : 0)
19:00Olimpia Huta Stara -Orlik Blachownia3 : 9

 25.02.2015
19:00Skra II Częstochowa-Mechanik Radomsko0 : 4  (0 : 2)
19:00Pogoń Kamyk-Zawisza Pajęczno1 : 0  (1 : 0)
18:00Polonia Poraj-Warta Zawiercie 5 : 1  (3 : 1)
16:30Nadwiślan Góra-Skra Częstochowa2 : 1  (0 : 0)

 22.02.2015
17:00LKS Kobierzycko-Płomień Kuźnica Mar.3 : 1  (2 : 1)
15:00Liswarta Lisów-Sparta Lubliniec3 : 6
15:00LKS Sieraków Śl.-Ruch Kochanowice3 : 2
15:00Kmicic Kruszyna-Dąbrowianka Dąbrowa Ziel.14 : 1
12:00Mechanik Kochcice-Sparta Lubliniec (jun.)2 : 3
11:00Śląsk Koszęcin-Iskra Połomia1 : 1

 21.02.2015
19:00Orzeł Kiedrzyn-Sokół Olsztyn1 : 2
17:00Liswarta Popów-KS Panki1 : 4
16:00Pogoń Kamyk-Start Dobrodzień5 : 2
16:00Jedność Boronów-Lot Konopiska1 : 4
15:00Grom Miedźno-Warta Mstów1 : 4  (1 : 1)
15:00Znicz Kłobuck-Junior Szarlejka5 : 4
14:30Lotnik Kościelec-Płomień Czarny Las5 : 3
14:00Ruch II Chorzów-Skra Częstochowa3 : 0  (1 : 0)
14:00Victoria Częstochowa-Polonia Poraj3 : 3
14:00Sokół Wręczyca-Płomień Kuź. Mar. (jun.)7 : 0  (3 : 0)
13:00Urania Ruda Śląska-Unia Kalety4 : 4  (3 : 1)
13:00Energetyk ROW Rybnik-Raków Częstochowa1 : 1  (0 : 0)
12:00Orlik Blachownia -Błękitni Herby4 : 2
10:00Skra Częstochowa-Lechia Tomaszów Maz.1 : 4  (1 : 2)
09:00Przemsza Siewierz-Warta Kamieńskie Mł.2 : 1  (0 : 0)

 20.02.2015
19:00Olimpia Huta Stara-Amator Golce2 : 2
19:00Gmina Kłomnice-Unia Rędziny4 : 2
18:00Piast Przyrów-MKS Myszków3 : 3

 18.02.2015
19:00Lotnik Kościelec-Zawisza Pajęczno1 : 3  (1 : 1)
19:00Polonia Poraj-Warta Działoszyn1 : 3  (0 : 1)
19:00Skra II Częstochowa-GLKS Strzelce Wielkie4 : 1  (0 : 1)
17:30Victoria Częstochowa-Płomień Czarny Las3 : 2

 17.02.2015
18:00KS Panki-Olimpia Truskolasy5 : 2  (2 : 1)

 15.02.2015
18Płomień Czarny Las-Sparta Nowa Wieś8 : 0
14:30Zieloni Zborowskie-Pokój Sadów2 : 16
14:00Mechanik Kochcice-Promień Glinica5 : 1
14:00Olimpia Huta Stara-KS Stradom-AJD Cz-wa2 : 4  (0 : 2)
12:00Orlik Blachownia -LKS Sieraków Śląski3 : 4
12:00Odra Miasteczko Śl.-Sparta Lubliniec3 : 1  (1 : 1)
11:00Raków Cz-wa (jun.)-Kmicic Kruszyna2 : 3  (1 : 0)
09:15UKS Raków Cz-wa (jun.)-Orły Kusięta 3 : 0

 14.02.2015
19:00Orzeł Kiedrzyn-Hetman Włoszczowa1 : 1
18:00Czarni Sucha Góra-Unia Kalety0 : 1
17:30Jedność Boronów-Start Dobrodzień4 : 0  (0 : 0)
17:00Polonia Poraj-Lotnik Kościelec1 : 0
16:00Liswarta Popów-Victoria Częstochowa1 : 4
15:00Liswarta Lisów-Huragan Jezioro5 : 2  (2 : 1)
14:00Raków Częstochowa-Znicz Pruszków0 : 0
14:00Pogoń Kamyk-Lot Konopiska3 : 0  (0 : 0)
14:00Górnik Wesoła-Zieloni Żarki3 : 1  (0 : 1)
13:00Orzeł Koty-Unia II Kalety1 : 1  (0 : 0)
13:00Piast Przyrów-Maraton Waleńczów12 : 2
12:00Zagłębie Sosnowiec-Skra Częstochowa5 : 2
12:00Płomień Kuźnica Mar. -Sokół Olsztyn9 : 1  (3 : 0)
11:45Raków Częstochowa-Omega Kleszczów1 : 2  (1 : 1)
11:30Warta Zawiercie-MKS Myszków5 : 0
11:00Unia Rędziny-Grom Poczesna3 : 3  (3 : 1)
11:00Skra II Częstochowa-Orzeł Nakło Śl.7 : 0  (3 : 0)
11:00Podlesianka Katowice-Warta Kamieńskie Mł.2 : 1

 13.02.2015
19:00Gmina Kłomnice-Świt Kamieńsk3 : 6  (2 : 2)

 12.02.2015
19:00Olimpia Huta Stara-Sokół Wręczyca8 : 2

 11.02.2015
19:00Polonia Poraj-Pogoń Kamyk5 : 0
18:00Skra Częstochowa-MKS Myszków5 : 0  (1 : 0)
17:30Victoria Częstochowa-Grom Miedźno4 : 1  (2 : 1)
11:00Raków Częstochowa-Lechia Tomaszów Maz.3 : 3  (0 : 2)

 07.02.2015
19:15Orzeł Kiedrzyn-MKS Myszków 2 : 4
19:00Płomień Czarny Las-Kmicic Kruszyna3 : 5
17:00Grom Poczesna-Liswarta Lisów2 : 3
17:00Lot Konopiska-Liswarta Popów3 : 1
15:00Olimpia Huta Stara-Grom Cykarzew9 : 3
14:30Liswarta Krzepice -Maraton Waleńczów4 : 1
14:30Świt Borowno-Unia Rędziny1 : 5
14:00Jedność Boronów-Pogoń Kamyk3 : 2
13:00Skra Częstochowa-Legia II Warszawa2 : 2
13:00SKS Łagisza-Warta Kamieńskie Młyny1 : 0
11:00Polonia Poraj -KS Stradom Cz-wa2 : 3
10:30GKS II Bełchatów-Raków Częstochowa0 : 3  (0 : 1)
10:30Skra Częstochowa-Ruch Radzionków1 : 0  (0 : 0)

 06.02.2015
19:00Gmina Kłomnice-Lotnik Kościelec4 : 3
18:00Amator Golce -Huragan Jezioro7 : 0  (5 : 0)

 05.02.2015
18:00Olimpia Huta Stara-Lotnik Kościelec5 : 2

 04.02.2015
20:00KS Stradom AJD Cz-wa-Sokół Wręczyca4 : 1  (2 : 0)
18:00Polonia Poraj-KS Panki7 : 2
17:30Raków II Częstochowa -MKS Myszków 3 : 0
17:15Grunwald Ruda Śl.-Skra Częstochowa3 : 0  (1 : 0)
16:00Raków Częstochowa-Zagłębie Lubin4 : 1  (1 : 0)

 01.02.2015
15:00Unia Kalety-Odra Miasteczko Śl.2 : 1  (2 : 1)

 31.01.2015
17:00Olimpia Huta Stara-Warta Mstów4 : 1
14:30Liswarta Lisów-Orlik Blachownia7 : 2
14:30Świt Borowno-Orły Kusięta 6 : 2  (3 : 1)
14:30Sokół Wręczyca-Huragan Jezioro2 : 2
14:00Liswarta Popów-Pogoń Kamyk3 : 5
13:00KS Panki -Zieloni Żarki0 : 3  (0 : 1)
13:00Lotnik Kościelec-Lot Konopiska6 : 5  (4 : 4)
13:00Unia Ząbkowice-MKS Myszków0 : 0
12:00Raków Częstochowa-Skra Częstochowa1 : 0  (0 : 0)
11:00Polonia Poraj-Warta Działoszyn1 : 1  (0 : 0)
11:00Skra II Częstochowa-Mechanik Radomsko5 : 3  (2 : 3)

 30.01.2015
19:00Gmina Kłomnice-Płomień Kuźnica Mar.8 : 1  (2 : 1)
18:00Jedność Boronów-Oksza Łobodno7 : 1  (1 : 0)

 29.01.2015
18:00Grom Miedźno-Olimpia Huta Stara1 : 6  (1 : 2)

 28.01.2015
18:00Skra Częstochowa-Omega Kleszczów3 : 0  (0 : 0)
18:00Raków Cz-wa (Śl.L.Jun.)-KS Panki2 : 0  (0 : 0)
18:00Polonia Poraj-MKS Myszków3 : 0
11:00GKS Katowice-Raków Częstochowa2 : 0  (1 : 0)

 25.01.2015
15:00Liswarta Lisów-Grom Miedźno1 : 3  (0 : 1)
14:00KS Stradom-AJD Cz-wa-Płomień Kuźnica Mar.3 : 7  (2 : 5)
12:00Orlik Blachownia -Kmicic Kruszyna5 : 4

 24.01.2015
17:30KS Panki-Sokół Wręczyca8 : 1
14:00Olimpia Huta Stara-Pogoń Blachownia5 : 3
12:00Raków Częstochowa-Odra Opole4 : 1  (2 : 1)
11:00GKS Tychy-Skra Częstochowa5 : 1  (2 : 0)
11:00Lotnik Kościelec-Piast Przyrów5 : 1
11:00Polonia Poraj-Lot Konopiska4 : 2
11:00Skra II Częstochowa-Zawisza Pajęczno0 : 3  (0 : 1)
11:00Polonia Bytom-Zieloni Żarki2 : 0  (0 : 0)

 23.01.2015
19:00Płomień Czarny Las-Orzeł Kiedrzyn4 : 3  (2 : 1)
19:00Gmina Kłomnice-Amator Golce3 : 1

 22.01.2015
18:00Olimpia Truskolasy-Huragan Jezioro7 : 3

 21.01.2015
18:00Skra Częstochowa-Tęcza Błędów3 : 1

 18.01.2015
14:00KS Złoty Potok -Piast Przyrów2 : 4  (1 : 2)

 17.01.2015
14:00Kmicic Kruszyna-Unia Rędziny1 : 2
13:00Skra II Częstochowa-KS Stradom-AJD Cz-wa5 : 1  (0 : 1)
12:30Raków II Częstochowa-Polonia Poraj2 : 4  (0 : 3)
10:00Skra Częstochowa-Gwarek Ornontowice5 : 2  (2 : 1)

 24.09.2014
16:30Zagłębie Sosnowiec-Skra Częstochowa3 : 0  (1 : 0)

 02.08.2014
17:30Warta Zawada-Unia Rędziny 2 : 5  (1 : 2)
17:00Sparta Lubliniec-Wisła Warszawa1 : 2
17:00Liswarta Lisów-Orlik Blachownia3 : 3
11:00Warta Działoszyn -LKS Kamienica Polska0 : 0
11:00Lot Konopiska-Sokół Olsztyn6 : 3
11:00Liswarta Lisów-Orzeł Kiedrzyn5 : 1

 01.08.2014
18:30Lotnik Kościelec-Pilica Koniecpol1 : 2
18:00Kmicic Kruszyna-Gmina II Kłomnice5 : 0  (1 : 0)

 31.07.2014
19:00Lot Konopiska-Jedność Boronów2 : 1  (1 : 1)
18:30Warta Kamieńskie Młyny-Czarni Starcza7 : 3  (1 : 2)

 30.07.2014
19:00Piast Przyrów-Znicz Kłobuck7 : 1
19:00LKS Kamienica Polska-Amator Golce 2 : 4
19:00Śląsk Koszęcin-Orzeł Pawonków3 : 1
18:30Sokół Orzech-Unia Kalety3 : 1  (1 : 1)
18:30Gmina Kłomnice -Świt Kamieńsk3 : 4  (3 : 0)
18:30Olimpia Huta Stara-Junior Szarlejka2 : 1
18:00Lotnik Kościelec-Skra II Częstochowa2 : 1
18:00Liswarta Popów-KS Panki0 : 5
18:00MKS Myszków-Łazowianka Łazy1 : 1
18:00Warta Zawiercie-Zieloni Żarki0 : 4
18:00Iskra Mokrzesz-Błękitni Libidza3 : 3

 29.07.2014
19:00Rozwój Olszyna-Unia II Kalety4 : 3  (3 : 1)
18:30Lot Konopiska-Grom Miedźno2 : 1  (0 : 0)
18:00Warta Kamieńskie Młyny-MLKS Woźniki2 : 1  (1 : 0)

 28.07.2014
19:00KS Panki-Pogoń Kamyk5 : 2  (2 : 0)

 27.07.2014
17:00Grom Poczesna-Orły Kusięta1 : 6  (1 : 2)
17:00Huragan Jezioro-Liswarta Lisów0 : 8
16:00Będusz Myszków-Unia Masłońskie1 : 1  (1 : 0)

 26.07.2014
18:00LKS Żyglin-Unia Kalety2 : 1  (1 : 0)
18:00Start Dobrodzień-Jedność Boronów0 : 6  (0 : 2)
18:00Polonia/Unia Widzów-Unia Rędziny1 : 1
18:00Orzeł Koty-Mechanik Kochcice1 : 1
17:00Odra Miasteczko Śl.-Sparta Lubliniec4 : 4  (2 : 2)
17:00Liswarta Lisów-Żwirex Hadra9 : 2
16:00Olimpia Huta Stara-Warta Mstów4 : 3
16:00Sokół Wręczyca-Płomień Kuźnica Mar.1 : 2  (1 : 0)
15:30Oksza Łobodno-GLKS Strzelce Wielkie4 : 3  (0 : 1)
15:00Grom Cykarzew-Sokół Olsztyn2 : 3  (0 : 0)
11:00Piliczanka Pilica-MKS Myszków1 : 3
11:00Warta Zawiercie-Skra II Częstochowa 2 : 1
11:00Lotnik Kościelec-Zieloni Żarki1 : 0  (0 : 0)
10:30Lot Konopiska-GLKS Siedlec Duży-Gniazdów6 : 2
10:00Górnik Zabrze (CL.Jun.)-LKS Kamienica Polska4 : 2
10:00Przyszłość Ciochowice-MLKS Woźniki 6 : 4  (2 : 1)

 25.07.2014
19:00Grom Miedźno-Piast Przyrów0 : 5  (0 : 2)
19:00Śląsk Koszęcin -Rozwój Olszyna 1 : 3

 24.07.2014
18:00Unia Rędziny-Grom Poczesna7 : 1  (2 : 0)

 23.07.2014
19:00Olimpia Truskolasy-KS Panki0 : 2
19:00Skalniak Kroczyce-Piast Przyrów2 : 4  (2 : 1)
19:00GLKS Strzelce Wielkie-KS Stradom-AJD Cz-wa7 : 0  (3 : 0)
18:30KS Zakopane-Polonia Poraj1 : 2  (1 : 1)
18:30Warta Mstów-Orły Kusięta 7 : 1  (3 : 0)
18:30Kmicic Kruszyna-Sokół Olsztyn0 : 5  (0 : 1)
18:00Unia Kalety-Urania Ruda Śląska 2 : 0  (0 : 0)
18:00Grom Cykarzew-Olimpia Huta Stara0 : 5  (0 : 2)
18:00Oksza Łobodno-Znicz Kłobuck 2 : 2  (1 : 0)
17:00Raków Częstochowa-WKS Wieluń 0 : 0

 22.07.2014
19:00Lot Konopiska-KS Stradom-AJD Cz-wa0 : 2  (0 : 0)
18:15Pogoń Kamyk-LKS Kamienica Polska2 : 3  (2 : 0)
09:30Zagłębie Sosnowiec-Skra Częstochowa2 : 1

 21.07.2014
19:00Orły Kusięta-KS Stradom-AJD Cz-wa2 : 3

 20.07.2014
19:00Olimpia Truskolasy-Orzeł Pawonków4 : 0

 19.07.2014
18:00Piast Ożarowice-Unia Kalety3 : 2  (0 : 1)
17:30Skra II Częstochowa-Błękitni Libidza10 : 0
17:00Sparta Lubliniec-MLKS Woźniki 2 : 4  (2 : 3)
17:00Liswarta Lisów-Błękitni Herby18 : 1  (8 : 0)
16:00Gmina Kłomnice-Warta Mstów2 : 0  (0 : 0)
14:00GLKS Strzelce Wielkie-Lot Konopiska3 : 3
14:00KS Panki-Raków II Częstochowa0 : 6  (0 : 2)
10:00LKS Kamienica Polska-MKS Myszków3 : 0

 18.07.2014
18:30Płomień Kuźnica Mar.-Olimpia Huta Stara0 : 4  (0 : 3)
18:00Liswarta Krzepice-Maraton Waleńczów6 : 2  (2 : 1)
18:00LKS Kamienica Polska-KS Stradom Cz-wa7 : 0  (3 : 0)
18:00Energetyk ROW Rybnik-Skra Częstochowa 1 : 0  (0 : 0)
18:00Oksza Łobodno-Sokół Olsztyn2 : 4  (1 : 1)

 17.07.2014
18:30Liswarta Popów-Polonia Poraj0 : 8  (0 : 0)

 16.07.2014
18:30Lotnik Kościelec-Olimpia Huta Stara5 : 5  (2 : 0)
18:30Lot Konopiska-Orły Kusięta6 : 1  (3 : 1)
18:00Skra Częstochowa-MLKS Woźniki1 : 1
18:00KS Kotowice-MKS Myszków0 : 6  (0 : 2)

 15.07.2014
18:00KS Panki-KS Stradom-AJD Cz-wa7 : 2
18:00Nitron Krupski Młyn-Sparta Lubliniec 1 : 3
18:00Pogoń Blachownia-Płomień Kuźnica Mar.1 : 1

 14.07.2014
11:00Górnik Zabrze-Raków Częstochowa1 : 1  (1 : 1)

 13.07.2014
17:00Orły Kusięta-Biała Gwiazda Krasice4 : 4  (2 : 1)

 12.07.2014
18:30Pogoń Blachownia-Olimpia Huta Stara0 : 2  (0 : 1)
17:30Liswarta Lisów-MLKS Woźniki 3 : 3
17:00Liswarta Krzepice-LZS Rudniki3 : 3  (0 : 3)
16:00Unia Rędziny-Warta Mstów1 : 2
11:00Odra Opole-Raków Częstochowa1 : 2  (1 : 0)
11:00Polonia Bytom-Skra Częstochowa 1 : 1  (1 : 0)
10:00MKS Myszków-Zieloni Żarki1 : 0  (0 : 0)

 11.07.2014
19:00Amator Golce -Huragan Jezioro3 : 6

 09.07.2014
18:30Orły Kusięta-Olimpia Huta Stara0 : 10  (0 : 5)
17:00Omega Kleszczów-Skra Częstochowa1 : 2

 08.07.2014
10:30GKS Bełchatów-Raków Częstochowa2 : 2  (0 : 1)

 05.07.2014
15:00Gmina Kłomnice-Lotnik Kościelec0 : 2  (0 : 1)
11:00Raków Częstochowa-Omega Kleszczów4 : 1  (3 : 0)

 02.07.2014
18:00Raków Częstochowa-Jagiellonia Białystok2 : 2  (2 : 0)

 28.06.2014
12:00Korona Kielce-Raków Częstochowa2 : 1  (1 : 0)

 29.03.2014
16:30Orzeł Pawonków-Dragon Rusinowice5 : 1  (2 : 1)

 27.03.2014
15:00GKS Bełchatów-Raków Częstochowa5 : 1  (2 : 0)

 23.03.2014
14:00Orzeł Pawonków-Ruch Kochanowice4 : 2  (2 : 1)

 16.03.2014
15:00Dragon Rusinowice-Ruch Kochanowice2 : 2  (0 : 0)
14:00LZS Borki Wielkie-Orzeł Pawonków1 : 3  (0 : 0)
12:00Unia Kalety-Sparta II Lubliniec1 : 4  (1 : 2)

 15.03.2014
18:00Sokół Olsztyn-Lotnik Kościelec1 : 2
16:00Orzeł Kiedrzyn-Płomień Czarny Las3 : 2
16:00Stradom-AJD Częstochowa-Skra II Częstochowa 1 : 2
16:00LZS Mrzygłód-Polonia II Poraj 1 : 0
15:30Sparta Nowa Wieś-Grom Miedźno2 : 7  (0 : 6)
15:30Znicz Kłobuck-LZS Rudniki2 : 3  (1 : 2)
15:30Oksza Łobodno-Liswarta Lisów3 : 0
15:30Zagłębie Lipnik-Liswarta Popów2 : 9
15:00Lot Konopiska-Jedność Boronów1 : 1  (0 : 0)
15:00Ospel Wierbka-Sparta Szczekociny1 : 1
15:00Warta Kamieńskie Młyny-Pilica Koniecpol1 : 2  (0 : 1)
15:00Pogoń Kamyk-Amator Golce3 : 5
11:00Skra Częstochowa-Zieloni Żarki3 : 0  (2 : 0)

 09.03.2014
14:00Orzeł Pawonków-Błękitni Herby3 : 1  (2 : 0)

 08.03.2014
17:00Sokół Olsztyn-Liswarta Popów3 : 2  (3 : 1)
15:30Naprzód Ostrowy-Huragan Jezioro4 : 3  (2 : 0)
15:30Orzeł Koty-Ruch Kochanowice5 : 3  (1 : 1)
15:00Jedność Boronów-Oksza Łobodno3 : 0
15:00Grom Miedźno-Olimpia Huta Stara3 : 4  (1 : 3)
15:00Unia Świerklaniec-Unia Kalety1 : 4  (1 : 3)
15:00Sparta Nowa Wieś-Grom Cykarzew2 : 3
15:00Znicz Kłobuck-Maraton Waleńczów1 : 2  (1 : 1)
14:00Gmina Kłomnice-Warta Mstów5 : 1  (2 : 0)
14:00Pogoń Kamyk-LZS Mrzyglód1 : 1
14:00Pogoń Blachownia-Grom Poczesna2 : 1  (1 : 1)
14:00Lot Konopiska-Sparta Lubliniec1 : 2  (1 : 1)
13:30Drama Zbrosławice -Warta Kamieńskie Młyny1 : 3  (0 : 1)
11:00KS Panki-Raków II Częstochowa2 : 8  (0 : 6)
11:00LKS Kamienica Polska-Warta Działoszyn2 : 1
11:00Polonia Poraj-Zagłębiak Dąbrowa G.5 : 1
11:00Amator Golce-Orzeł Kiedrzyn2 : 0

 05.03.2014
18:00Skra Częstochowa-Pilica Koniecpol5 : 0  (2 : 0)

 02.03.2014
14:00Płomień Przystajń-Start Dobrodzień (jun.)7 : 2  (3 : 1)

 01.03.2014
16:00KS Panki-Olimpia Huta Stara4 : 2
16:00Orlik Blachownia-Liswarta Lisów1 : 2
15:30Liswarta Lisów-Płomień Kuźnica Mar.7 : 1
15:30GKS II Katowice-LKS Kamienica Polska0 : 5
15:30Pogoń Kamyk-Liswarta Popów3 : 2
15:00Jedność Boronów-Orzeł Miedary3 : 1
15:00Unia Kalety-LKS Żyglin2 : 1  (2 : 0)
15:00Orzeł Kiedrzyn-KS Olkusz2 : 1
15:00Orkan Rzerzęczyce-Naprzód Ostrowy4 : 5  (3 : 1)
15:00Sokół Orzech-Sparta Lubliniec1 : 1  (0 : 0)
15:00Amator Golce-Skra II Częstochowa 5 : 0  (3 : 0)
14:30Piast Przyrów-Warta Mstów2 : 3  (1 : 1)
14:00Warta Kamieńskie Młyny-Warta Zawiercie1 : 2  (1 : 1)
14:00Lot Konopiska-Gmina Kłomnice5 : 2
12:00KS Stradom-AJD Cz-wa-Polonia Poraj 1 : 2  (0 : 1)
12:00Sparta Szczekociny-Start Soborzyce3 : 1
11:00Energetyk ROW Rybnik-Raków Częstochowa3 : 2  (2 : 0)
11:00Pilica Koniecpol-Zawisza Pajęczno1 : 1  (0 : 0)
11:00Unia Kosztowy-MLKS Woźniki 0 : 0

 28.02.2014
19:15Płomień Kuźnica Mar.-GLKS Siedlec Duży-Gniazdów1 : 5  (1 : 1)
17:30Skra Częstochowa-Górnik II Zabrze2 : 0  (1 : 0)
17:00Grom Miedźno-Sokół Olsztyn2 : 6  (1 : 3)

 27.02.2014
19:00Raków II Częstochowa-MLKS Woźniki 1 : 1  (0 : 0)

 26.02.2014
19:00Polonia Poraj-LKS Kamienica Polska0 : 1  (0 : 1)
19:00KS Panki-Liswarta Popów5 : 1
16:30Skra Częstochowa-GKS Katowice1 : 3  (1 : 2)

 24.02.2014
19:00Junior Szarlejka-Liswarta Lisów1 : 5

 23.02.2014
15:00Start Soborzyce-Polonia/Unia Widzów4 : 3
14:00Płomień Przystajń-Tajfun Harbułtowice1 : 1  (1 : 1)
14:00Grom Poczesna-Polonia II Poraj2 : 3  (0 : 1)
14:00Orzeł Pawonków-Rybak Ciasna4 : 3  (2 : 2)
14:00Jedność Boronów-Start Dobrodzień3 : 4
11:00Skra II Częstochowa-KS Panki3 : 1  (1 : 1)
11:00Piast Krzywanice-Kmicic Kruszyna6 : 4  (2 : 3)

 22.02.2014
17:30Warta Mstów (jun.)-Oksza Łobodno4 : 3  (2 : 2)
16:00Grom Miedźno-Sparta Siedlec Duży1 : 2  (1 : 1)
15:00Piast Przyrów-Maraton Waleńczów1 : 1  (0 : 1)
15:00Sparta Lubliniec -Amator Golce3 : 0  (1 : 0)
15:00Orzeł Nakło Śl.-Warta Kamieńskie Młyny6 : 1  (2 : 1)
15:00Orzeł Kiedrzyn-Lotnik Kościelec1 : 2
13:00Unia Kalety-Mała Panew Cynków2 : 0  (0 : 0)
13:00Polonia Poraj-Zieloni Żarki1 : 0
12:00GKS Katowice-Raków Częstochowa0 : 0
11:00Skra Częstochowa-Górnik Piaski5 : 1

 21.02.2014
19:00Pogoń Kamyk-Gmina Kłomnice4 : 5  (2 : 2)

 19.02.2014
14:00Garbarnia Kraków-Skra Częstochowa3 : 1  (2 : 0)

 18.02.2014
19:00LKS Kamienica Polska-Liswarta Lisów7 : 0

 16.02.2014
12:00Płomień Czarny Las-Orkan Rzerzęczyce 1 : 0
11:00Orlik Blachownia -Ruch Kochanowice6 : 1

 15.02.2014
16:00LKS Kamienica Polska-Zawisza Pajęczno4 : 1
15:00Warta Kamieńskie Młyny-Czarni Starcza4 : 3  (4 : 0)
14:30Płomień Przystajń-OKS Olesno (jun.)3 : 2  (0 : 1)
14:00Unia Kalety-Orzeł Koty1 : 3  (1 : 2)
14:00KS Panki-OKS Olesno 0 : 1
13:30Lot Konopiska-Orzeł Kiedrzyn2 : 1
12:00Raków Częstochowa-Garbarnia Kraków2 : 1  (1 : 1)
12:00Piast Przyrów-Znicz Kłobuck 2 : 2  (2 : 1)
11:00Skra Częstochowa-Lechia Tomaszów Maz.0 : 1  (0 : 1)

 14.02.2014
19:00MLKS II Woźniki -Liswarta Lisów2 : 3

 13.02.2014
19:00Polonia Poraj-Amator Golce4 : 0

 12.02.2014
17:30Skra Częstochowa-Sarmacja Będzin0 : 1  (0 : 1)

 10.02.2014
19:00Junior Szarlejka-Grom Poczesna2 : 3  (2 : 1)

 09.02.2014
16:00GLKS Siedlec D./Gniazdów-Piast Przyrów2 : 6  (1 : 3)
15:00Zieloni Zborowskie-Ruch Kochanowice1 : 1  (0 : 1)
13:00Płomień Kuźnica Mar.-Jedność Boronów2 : 2  (1 : 0)
12:00Świt Borowno-Orły Kusięta 1 : 2  (0 : 1)
12:00Alkas Aleksandria-Błękitni Herby4 : 5
11:00Skra II Częstochowa-Sparta Lubliniec3 : 10  (1 : 3)
11:00Orlik Blachownia -MLKS II Woźniki3 : 1  (1 : 1)
11:00Wawel Wirek-MLKS Woźniki2 : 5  (1 : 2)

 08.02.2014
18:00Sokół Olsztyn-Naprzód Ostrowy2 : 3  (0 : 2)
14:00Pogoń Kamyk-Grom Miedźno8 : 4  (2 : 2)
13:00Skra Częstochowa-Polonia Bytom2 : 0  (0 : 0)
12:00Orzeł Kiedrzyn-Start Dobrodzień1 : 0
12:00Raków Częstochowa-Omega Kleszczów4 : 0  (0 : 0)
12:00WKS II Wieluń-Liswarta Popów3 : 7  (2 : 2)
11:00Urania II Ruda Śląska-Unia Kalety2 : 1  (2 : 0)
11:00Polonia Poraj-Lot Konopiska2 : 0
11:00Polonia/Unia Widzów-Orkan Rzerzęczyce3 : 3  (2 : 3)
11:00Sarmacja Będzin-MKS Myszków1 : 2  (1 : 2)
10:00Raków Częstochowa-LKS Kamienica Polska2 : 1  (1 : 1)
09:00KS Stradom-AJD Cz-wa-KS Panki1 : 2

 07.02.2014
19:00Sokół Wręczyca Wlk.-Liswarta Lisów3 : 5
18:30Warta Kamieńskie Młyny-Sokół Orzech3 : 4  (0 : 2)

 06.02.2014
18:30Warta Kamieńskie Młyny-Mała Panew Cynków5 : 0  (3 : 0)

 05.02.2014
19:00Orzeł Kiedrzyn-KS Stradom-AJD Cz-wa1 : 1

 02.02.2014
17:00Oksza Łobodno-Liswarta Lisów2 : 4
16:00Odra Miasteczko Śl.-Warta Kamieńskie Mł.4 : 3
14:00Sokół Olsztyn-KS Stradom-AJD Cz-wa1 : 3  (1 : 1)
13:00Liswarta Popów-LZS Trębaczew7 : 1  (2 : 1)
13:00Grom Miedźno-Płomień Kuźnica mar.3 : 3  (1 : 1)
13:00Świt Borowno-Grom Poczesna2 : 5  (0 : 2)
12:00Raków Cz-wa (jun.)-Piast Przyrów2 : 3  (2 : 2)
11:00Sparta Lubliniec -MLKS Woźniki4 : 2  (3 : 1)
11:00Skra II Częstochowa-Lotnik Kościelec3 : 1

 01.02.2014
18:00Sokół Wręczyca Wielka-GLKS Siedlec Duży-Gniazdów2 : 4  (1 : 3)
16:00Olimpia Huta Stara-Orkan Rzerzęczyce2 : 6
14:30Liswarta Krzepice-Ruch Kochanowice7 : 0  (5 : 0)
14:00Polonia/Unia Widzów-VIS Gidle3 : 2  (2 : 0)
14:00Raków II Częstochowa-Małapanew Ozimek2 : 1  (1 : 1)
14:00Unia Kalety-Piast Ożarowice3 : 2  (2 : 0)
12:00MKS Kluczbork-Skra Częstochowa 2 : 1  (1 : 1)
12:00GKS Bełchatów-Raków Częstochowa1 : 2  (0 : 1)
12:00Orzeł Kiedrzyn-OKS Olesno 0 : 5
11:00Polonia Poraj-LKS Kamienica Polska7 : 1
11:00Orzeł Psary/Babienica-Orzeł Nakło Śląskie0 : 4

 31.01.2014
19:00Gmina Klomnice-KS Panki1 : 4

 29.01.2014
18:00Odra Opole-Skra Częstochowa5 : 0  (2 : 0)
17:30Raków II Częstochowa-Zieloni Żarki3 : 0  (0 : 0)
11:30GKS Tychy-Raków Częstochowa4 : 0  (1 : 0)

 26.01.2014
13:00Olimpia Huta Stara-Płomień Kuźnica Mar.3 : 0  (2 : 0)
12:00Alkas Aleksandria-Grom Poczesna4 : 2  (4 : 0)
11:00Skra II Częstochowa-Liswarta Lisów3 : 0  (1 : 0)

 25.01.2014
11;20LZS Piotrówka-Raków Częstochowa0 : 1
11:00Górnik Wesoła-Warta Kamieńskie Młyny8 : 2  (3 : 2)
10:00MKS Oława-Raków Częstochowa0 : 0

 18.01.2014
13:00Skra II Częstochowa-Warta Kamieńskie Młyny2 : 0  (1 : 0)
11:00Korona Kielce-Raków Częstochowa4 : 1  (2 : 1)
11:00Skra Cz-wa (jun.)-Olimpia Truskolasy (jun.)6 : 0  (1 : 0)
11:00Victoria Częstochowa-LKS Kamienica Polska0 : 5

 30.11.2013
14:00Skra II Częstochowa-Liswarta Lisów4 : 3

 29.11.2013
11:00GKS Bełchatów-Skra Częstochowa5 : 1  (2 : 0)

 23.11.2013
14:00Sokół Wręczyca-Sparta Nowa Wieś9 : 1
13:00Skra II Częstochowa-Grom Miedźno7 : 2
11:00Skra Częstochowa-OKS Olesno2 : 0
11:00MKS Myszków-Zieloni Żarki2 : 3

 25.08.2013
17:00ULKS Będusz-KS Kotowice3 : 3  (3 : 2)

 18.08.2013
17:00KS Kotowice-Dąbrowianka Dąbr.Ziel.2 : 0  (2 : 0)
17:00Świt Borowno-Płomień Lgota Mała5 : 2  (1 : 1)
11:00GKS Jura Niegowa-ULKS Będusz5 : 1

 13.08.2013
18:30Liswarta Popów-Olimpia Huta Stara9 : 4  (2 : 3)

 11.08.2013
17:00LKS Wierzbie-Ruch Kochanowice2 : 2  (1 : 2)
17:00KS Kotowice-Ostoja Żelisławice1 : 3  (0 : 2)

 07.08.2013
19:00Junior Szarlejka-Polonia II Poraj1 : 0  (0 : 0)
18:00KS Stradom Częstochowa-Orkan Rzerzęczyce3 : 4  (1 : 1)

 06.08.2013
19:00Polonia/Unia Widzów-Orkan Rzerzęczyce4 : 6  (1 : 2)
18:00Ruch Radzionków-MKS Myszków0 : 2  (0 : 0)

 05.08.2013
18:00Warta Kamieńskie Młyny-Pilica Koniecpol3 : 5  (1 : 3)

 04.08.2013
18:00Sparta Tworóg-Unia Kalety1 : 4  (0 : 1)
18:00Jedność Boronów-Ruch Kochanowice 17 : 0
18:00Skalniak Kroczyce-KS Kotowice0 : 2  (0 : 0)
18:00Sparta Szczekociny-ULKS Będusz11 : 3

 03.08.2013
18:00Junior Szarlejka-Grom Poczesna2 : 3  (1 : 2)
18:00Naprzód Ostrowy-Orzeł Kiedrzyn0 : 5
18:00Oksza Łobodno-KS Panki 2 : 8
18:00Sparta Lubliniec-OKS Olesno0 : 1
18:00Grom Miedźno-Warta Pławno4 : 1  (4 : 1)
17:30Warta Mstów-MKS Myszków0 : 3
17:00Sparta Nowa Wieś-Koral Kłobuck1 : 5  (0 : 3)
15:00Iskra Mokrzesz-Orkan Rzerzęczyce1 : 4  (1 : 1)
15:00Alkas Aleksandria-Kmicic Kruszyna1 : 0
11:00Omega Kleszczów-Skra Częstochowa2 : 1  (2 : 1)
11:00Warta Zawiercie-Polonia Poraj0 : 2
11:00Zawisza Pajęczno-LKS Kamienica Polska3 : 5
11:00Zieloni Żarki-Strażak Mikołów7 : 0  (4 : 0)

 31.07.2013
19:00Orkan Rzerzęczyce-Warta Zawada6 : 0  (0 : 0)
18:30Warta Zawiercie-Zieloni Żarki0 : 1
18:30LZS Mrzygłód-MKS Poręba2 : 2
18:00Unia Kalety-Jedność Boronów2 : 2  (1 : 1)
18:00MKS Myszków-Ostoja Żelisławice1 : 1
18:00Warta Kamieńskie Młyny-Pilica Koniecpol2 : 3  (1 : 1)
18:00Warta Mstów-Skra II Częstochowa5 : 3
18:00KS Panki-LKS Kamienica Polska3 : 6  (1 : 5)

 30.07.2013
18:30Liswarta Lisów-MLKS Woźniki3 : 8

 28.07.2013
16:30Liswarta Krzepice-Sparta II Lubliniec8 : 1
10:00KS Panki-Raków II Częstochowa1 : 8  (1 : 3)

 27.07.2013
18:00Junior Szarlejka-Salos Częstochowa6 : 2
18:00Orkan Rzerzęczyce-Metal Rzeki Wielkie 8 : 0
18:00Unia Kalety-LKS Żyglin2 : 4
18:00Unia Rędziny-Warta Mstów1 : 8
17:30Liswarta Lisów-Ruch Kochanowice9 : 1  (3 : 0)
17:30Jedność Boronów-Czarni Kozłowa Góra3 : 3
17:30Oksza Łobodno-Huragan Jezioro11 : 3  (4 : 2)
17:00Odra Miasteczko Śl.-Warta Kam.Młyny1 : 0  (1 : 0)
17:00Grom Miedźno-Pogoń Kamyk1 : 1  (0 : 0)
17:00Sparta Lubliniec-Małapanew Ozimek3 : 2  (0 : 1)
17:00Orły Kusięta-Grom Poczesna0 : 2  (0 : 2)
17:00GKS II Katowice-MKS Myszków5 : 1
17:00Orzeł Psary/Babienica-Śląsk Koszęcin2 : 1
17:00Piliczanka Pilica-Zieloni Żarki1 : 0  (1 : 0)
17:00LZS Mrzygłód-Płomień Niegowowice8 : 1
17:00Polonia/Unia Widzów-KS Kotowice3 : 3
16:00Sparta Szczekociny-Dąb Nagłowice7 : 2
16:00Mała Panew Cynków-Łazowianka Łazy2 : 7
14:30LKS Kamienica Polska-Mechanik Radomsko6 : 3
11:00Warta Zawiercie-Victoria Częstochowa1 : 2  (1 : 0)
10:30Orzeł Nakło Śl.-MLKS Woźniki0 : 1  (0 : 0)
10:00Odra Wodzisław Śl.-Skra Częstochowa0 : 1  (0 : 0)

 26.07.2013
17:00Pilica Koniecpol-Unia Sędziszów4 : 4  (2 : 1)

 25.07.2013
19:15Sparta Tworóg-Jedność Boronów1 : 1
18:30Warta Kamieńskie Młyny-Górnik Zabrze (Śl.L.Jun St.)0 : 4  (0 : 2)
17:00Zieloni Żarki-Skra Częstochowa3 : 1

 24.07.2013
18:30Warta Mstów-Pilica Koniecpol3 : 4  (2 : 3)
18:00LKS Kamienica Polska-Pogoń Kamyk1 : 1  (0 : 0)
18:00Stal Zawadzkie -Sparta Lubliniec0 : 10
18:00MKS Myszków-Ostoja Żelisławice0 : 0
18:00KS Panki-Stradom Częstochowa 7 : 2
17:00Sarmacja Będzin-Raków Częstochowa0 : 5  (0 : 2)
17:00KS Zakopane-Polonia Poraj2 : 3  (1 : 1)
17:00Olimpia Huta Stara-Grom Poczesna6 : 1

 21.07.2013
18:00Liswarta Lisów-Alkas Aleksandria5 : 3
17:00Dąbrowianka Dąbrowa Z.-KS Kotowice1 : 4
10:30Zryw Skroniów-Sparta Szczekociny3 : 2  (0 : 1)

 20.07.2013
18:00Orkan Rzerzęczyce-Unia Rędziny6 : 1
17:30LKS Sieraków Śląski-Jedność Boronów0 : 5
17:00Liswarta Krzepice-Motor Praszka4 : 1  (2 : 1)
17:00Sparta Lubliniec-LKS Kamienica Polska1 : 0  (1 : 0)
17:00Pilica Koniecpol-Warta Działoszyn4 : 3  (3 : 1)
16:00Junior Szarlejka-KS Panki3 : 2  (2 : 0)
15:00Podlesianka Katowice-Warta Kam.Młyny1 : 0  (0 : 0)
15:00Victoria Cz-wa (jun.)-Lotnik Kościelec1 : 2
11:00Zieloni Żarki-Raków II Częstochowa3 : 3  (3 : 2)
11:00MLKS Woźniki-Gwarek Tarnowskie Góry3 : 1  (2 : 0)
10:00Janina Libiąż-Skra Częstochowa0 : 0

 19.07.2013
17:00GLKS Gmina Kłomnice-Pogoń Kamyk6 : 3  (4 : 0)
10:30Wisła Płock-Raków Częstochowa3 : 0  (2 : 0)

 17.07.2013
19:00Warta Zawiercie-Pilica Koniecpol1 : 0  (1 : 0)
18:00Sparta Lubliniec-Naprzód Jemielnica11 : 0  (3 : 0)

 14.07.2013
18:00Sparta Szczekociny-MKS Poręba5 : 3

 13.07.2013
18:00Junior Szarlejka-Olimpia Huta Stara2 : 2
14:00Gmina Kłomnice-Warta Zawiercie2 : 2  (0 : 2)
11:00Skra Częstochowa-Pilica Koniecpol1 : 0

 07.04.2013
18:00Liswarta Lisów -Unia Kalety1 : 2  (0 : 0)
17:00Lotnik Kościelec-Warta Mstów6 : 0  (2 : 0)
12:00Orły Kusięta-Liswarta Popów0 : 3  (0 : 1)
09:00Amator Golce-Oksza Łobodno1 : 3

 06.04.2013
18:00Pilica Koniecpol-Warta Kam.Młyny4 : 2  (3 : 1)
17:00GKS Katowice-Raków Częstochowa4 : 2  (4 : 0)
17:00Grom Miedźno-Orzeł Kiedrzyn0 : 2  (0 : 0)
11:00Raków Częstochowa-Lot Konopiska5 : 1  (3 : 0)

 05.04.2013
20:00Gwarek Tarn. Góry-MLKS Woźniki2 : 2  (0 : 2)
19:00Sokół Olsztyn-Płomioeń Czarny Las2 : 1  (0 : 1)
18:00Skra Częstochowa-Górnik Wesoła0 : 0

 02.03.2013
15:00Unia Rędziny-Salos Częstochowa1 : 1  (1 : 0)
14:00Świt Borowno-Grom Poczesna0 : 5  (0 : 3)
13:00Victoria Częstochowa-Szczakowianka Jaworzno1 : 4  (0 : 1)
12:00ŁKS Łódź-Raków Częstochowa5 : 1  (3 : 1)
11:00Polonia Bytom -Skra Częstochowa2 : 0  (1 : 0)

 01.03.2013
19:00Skra II Częstochowa-Junior Szarlejka3 : 0  (0 : 0)

 27.02.2013
17:00Sarmacja Będzin-Skra Częstochowa0 : 1  (0 : 0)

 26.02.2013
19:00Amator Golce-LZS Rudniki Wieluńskie 2 : 1  (1 : 1)
17:30Zieloni Żarki-Polonia Poraj2 : 5

 23.02.2013
17:00Unia Rędziny-Oksza Łobodno2 : 3
15:00LKS Kamienica Polska-Raków II Częstochowa4 : 5
15:00Lot Konopiska-MKS Gogolin 2 : 1
14:00Zieloni Żarki-Przemsza Klucze 2 : 0
13:00Victoria Częstochowa-OKS Olesno2 : 3
12:00GKS Katowice-Raków Częstochowa3 : 1
09:00Skra II Częstochowa-Orzeł Kiedrzyn3 : 1

 22.02.2013
17:30Skra Częstochowa-Odea Wodzisław4 : 1

 27.01.2013
15:00Zieloni Zborowskie-Orzeł Pawonków0 : 2  (0 : 0)
11:00Płomień Kuź. Mar.-Unia Kalety1 : 6  (1 : 3)

 26.01.2013
14:00Raków II Częstochowa-MKS Myszków8 : 1  (2 : 1)
14:00Liswarta Krzepice-Znicz Kłobuck0 : 3
12:00Raków Częstochowa-Polonia Bytom3 : 0  (1 : 0)
11:00JDB Skra Częstochowa-Wyzwolenie Chorzów2 : 1
09:00Skra II Częstochowa-Sokół Wręczyca5 : 0  (1 : 0)

 19.01.2013
13:00Lot Konopiska-Sparta Lubliniec3 : 2  (1 : 1)
12:00Raków Częstochowa-GKS Bełchatów (ME)4 : 0  (2 : 0)
11:00JDB Skra Częstochowa-Górnik Wesoła2 : 2  (1 : 2)
10:00Rozwój Katowice-Victoria Częstochowa5 : 0  (2 : 0)

 28.11.2012
11:00GKS Katowice-JDB Skra Częstochowa1 : 2  (0 : 2)

 23.11.2012
18:00JDB Skra Częstochowa-Hetman Włoszczowa6 : 0  (4 : 0)

 16.11.2012
17:30JDB Skra Częstochowa-Lot Konopiska2 : 1  (2 : 0)

 04.08.2012
18:00Oksza Łobodno-Liswarta Lisów2 : 7  (0 : 5)
18:00Junior Szarlejka-Skalnaik Kroczyce11 : 3
18:00Płomień Czarny Las-Pogoń Blachownia3 : 2
17:30Orlik Blachownia-Warta Mstów3 : 3
17:00Lot Konopiska-MKS Gogolin2 : 0
17:00Grom Cykarzew-Orły Kusięta3 : 5
17:00Pilica Koniecpol-MLKS Woźniki1 : 0
17:00Znicz Kłobuck-Małapanew Ozimek2 : 0
17:00Sokół Olsztyn-Warta Zawada4 : 3
17:00Liswarta Krzepice-Skra II Częstochowa1 : 1
17:00Sparta Lubliniec-Piast Stzrelce Op.1 : 4
11:00Victoria Częstochowa-Lotnik Kościelec2 : 2  (1 : 0)
11:00Zieloni Żarki-Zawisza Pajęczno1 : 3
10:30Warta Zawiercie-MKS Myszków5 : 2
10:00Pogoń Kamyk-Unia Rędziny2 : 0

 03.08.2012
20:00JDB Skra Częstochowa-LKS Kamienica Polska3 : 0  (1 : 0)

 01.08.2012
17:00Zieloni Żarki-JDB Skra Częstochowa2 : 2
17:00Płomień Kuź.Marianowa-Grom Poczesna4 : 3  (1 : 1)

 28.07.2012
18:00Błękitni Aniołów-Czarni Starcza2 : 2
18:00Chemik Kędzierzyn-Raków Częstochowa3 : 0
17:00Olimpia Huta Stara-Junior Szarlejka0 : 3  (0 : 2)
17:00Victoria Częstochowa-Górnik zabrze (MESA)1 : 1  (0 : 1)
17:00Mechanik Radomsko-Pilica Koniecpol3 : 2  (2 : 1)
11:00Skra II Częstochowa-Małapanew Ozimek3 : 5  (3 : 2)
11:00Zieloni Żarki-Rozwój II Katowice1 : 1
11:00MKS Myszków-Źródło Kromołów5 : 3  (3 : 0)
11:00Lot Konopiska-Polonia Poraj3 : 1  (2 : 0)
10:30ŁKS Łodź-Raków Częstochowa3 : 3  (0 : 2)
10:30Polonia Bytom-JDB Skra Częstochowa1 : 2  (0 : 2)

 25.07.2012
19:00Skra II Częstochowa-Znicz Kłobuck2 : 1
19:00LKS Kamienica Polska-Orkan Rzerzęczyce4 : 1  (2 : 0)
18:30Sokół Wręczyca-Orzeł Kiedrzyn4 : 3  (1 : 1)
18:30Warta Mstów-Salos Częstochowa7 : 2
18:00Junior Szarlejka-Płomień Kuź.Mar.7 : 1  (4 : 0)
17:30Pilica Koniecpol-Raków Częstochowa1 : 1  (1 : 0)
17:30MKS Myszków-Zieloni Żarki0 : 1
17:00Lot Konopiska-Rozwój II Katowice5 : 0  (1 : 0)

 21.07.2012
18:00Orzeł Psary/Babienica-Mechanik Kochcice3 : 3
18:00Znicz Kłobuck-Liswarta Popów4 : 1
18:00Junior Szarlejka-Orkan Rzerzęczyce4 : 1  (2 : 0)
18:00Dąbrowianka D.Z.-Piast Przyrów2 : 1  (1 : 0)
17:30MKS II Kluczbork-Sparta Lubliniec3 : 6  (0 : 3)
17:30Unia Kalety-Sokół Olsztyn3 : 2
17:00Warta Mstów-Warta Zawada4 : 2
17:00Mała Panew Cynków-KS Kotowice3 : 4
17:00Lotnik Kościelec-Grom Miedźno3 : 2  (1 : 1)
16:00Pilica Koniecpol-Pilica Przedbórz4 : 2  (1 : 1)
15:00Sokół Rzeki Wielkie-Biała Gwiazda Krasice6 : 2
11:30Ruch Chorzów (MESA)-JDB Skra Częstochowa1 : 2
11:00Gmina Klomnice-Unia Rędziny1 : 3  (0 : 2)
11:00Pogoń Kamyk-Oksza Łobodno2 : 1  (1 : 1)
11:00MKS Myszków-Ostoja Żelisławice0 : 0
11:00Lot Konopiska-Raków II Częstochowa5 : 2  (2 : 1)
11:00Zieloni Żarki-Piliczanka Pilica3 : 2
10:30Polonia Bytom-Raków Częstochowa2 : 1  (0 : 0)
10:00Orzeł Kiedrzyn-LKS Kamienica Polska1 : 3

 18.07.2012
18:30Mechanik Kochcice-LKS Wierzbie8 : 6
18:00Pilica Koniecpol-JDB Skra Częstochowa1 : 2  (1 : 0)
18:00KS Panki-Victoria Częstochowa1 : 3
18:00Znicz Kłobuck-LKS Kamienica Polska1 : 4
18:00Warta Działoszyn-Orzeł Kiedrzyn3 : 2
18:00Zieloni Żarki-Warta Zawiercie3 : 1
18:00Junior Szarlejka -Oksza Łobodno2 : 0
18:00Liswarta Lisów-Unia Kalety2 : 7
18:00Orzeł Nakło Śl.-MLKS Woźniki4 : 1
18:00LKS Sieraków Śl.-Start Dobrodzień2 : 1
17:30Grom Cykarzew-Warta Mstów1 : 6

 16.07.2012
18:00Victoria Częstochowa-Orkan Rzerzęczyce2 : 0  (1 : 0)

 15.07.2012
17:00Pilica Koniecpol-Partyzant Radoszyce4 : 2  (1 : 1)
11:00Grom II Miedźno-Świt Borowno5 : 2  (3 : 1)

 14.07.2012
18:00GLKS Gmina Kłomnice-Warta Mstow1 : 8
18:00Junior Szarlejka-Sokól Olsztyn2 : 3  (1 : 3)
17:00Lot Konopiska-Sparta Lubliniec6 : 0
17:00Lotnik Kościelec-Grom Cykarzew7 : 2
17:00Naprzód Ostrowy-Orzel Kiedrzyn0 : 5
17:00Sokól Wręczyca-Sparta Nowa Wieś6 : 3
17:00Alkas Aleksandria-Warta Zawada1 : 4
16:00Victoria Częstochowa-Piast Przyrów3 : 1  (1 : 1)
16:00Pilica Koniecpol-Warta Dzialoszyn3 : 0  (0 : 0)
16:00Oksza Łobodno-Unia Rędziny0 : 6
11:00Raków Częstochowa-GKS Tychy1 : 2  (1 : 1)
11:00WKS Wieluń-JDB Skra Częstochowa1 : 3  (0 : 2)
11:00Pogon Kamyk-Raków II Częstochowa1 : 4  (0 : 3)
11:00Przemsza Siewierz-MLKS Woźniki2 : 1  (2 : 1)
11:00KS Zakopane-Polonia Poraj1 : 2

 13.07.2012
18:30Grom Miedźno-GLKS Strzelce Wielkie0 : 2
18:00Skalniak Kroczyce-Zieloni Żarki0 : 3

 11.07.2012
18:30Warta Mstów-Orzeł Kiedrzyn2 : 1
18:00Raków Częstochowa-Odra Wodzisław Śl.0 : 0
10:30Widzew Łódź-Raków Częstochowa0 : 0

 30.06.2012
11:00Raków Częstochowa-GKS Katowice1 : 3  (0 : 1)

 17.03.2012
16:00Sparta Szczekociny-Dąb Naglowice3 : 1
15:30Victoria Częstochowa-Zieloni Żarki4 : 2  (1 : 0)
15:30MKS Myszków-Plomień Kuźnica Mar.2 : 0
15:00Unia Kalety-Liswarta Lisów2 : 2  (1 : 0)
15:00Grom Cykarzew-Blękitni Libidza5 : 0
15:00Jedność Boronów-Mechanik Kochcice3 : 1
14:00Warta Zawada-Błękitni Aniołów2 : 0
12:00Piast Przyrów-Dąbrowianka Dąbr.Ziel.2 : 0
12:00Olimpia Huta Stara-Iskra Mokrzesz3 : 1  (1 : 1)
12:00Polonia Poraj-LKS Kamienica Polska4 : 2  (2 : 0)
11:00Skra Częstochowa-Unia Rędziny9 : 0

 10.03.2012
16:00Płomień Kuźnica Mar.-Orzeł Kiedrzyn3 : 2  (1 : 2)
15:30Grom Miedźno-Huragan Jezioro11 : 0
15:00Grom Cykarzew-Świt Borowno5 : 1  (2 : 1)
15:00Liswarta Popów-Warta II Działoszyn1 : 3
15:00Orkan Rzerzęczyce-Lotnik Kościelec3 : 3
15:00Warta Kamieńskie Młyny-Liswarta Lisów4 : 2  (1 : 0)
15:00Sparta Szczekociny-Start Soborzyce1 : 5
14:00Warta Zawada-Orły Kusięta 4 : 0
14:00Unia Kalety-Orzeł Psary/Babienica1 : 1  (1 : 1)
13:00Skra II Częstochowa-Jedność Boronów1 : 1  (0 : 1)
12:00Raków Częstochowa-Ruch Radzionków1 : 2  (1 : 2)
12:00Pilica Koniecpol-Victoria Częstochowa3 : 2  (0 : 1)
11:00Skra Kocela Częstochowa-Zieloni Żarki1 : 0  (1 : 0)
11:00MKS Myszków-Pogoń Blachownia3 : 0
11:00Lot Konopiska-LKS Kamienica Polska0 : 0
10:00Raków II Częstochowa-Unia Rędziny0 : 5

 09.03.2012
18:30Płomień Kuźnica Mar.-Liswarta Popów 4 : 2

 03.03.2012
15:00LKS Kamienica Polska-Warta Działoszyn2 : 4  (1 : 1)
15:00Grom Cykarzew-Grom Poczesna4 : 4  (1 : 2)
14:30Victoria Częstochowa-Hetman Włoszczowa2 : 0
14:00Jedność Boronów-Piast Ożarowice3 : 1
13:00Raków Częstochowa-Piast Gliwice1 : 3  (1 : 3)
11:00Skra Kocela Częstochowa-Rozwój Katowice3 : 1  (1 : 1)

 02.03.2012
18:30KS Panki-OKS Olesno4 : 4

 29.02.2012
19:30Zieloni Żarki-Skalniak Kroczyce5 : 1
17:00Rozwój Katowice-Victoria Częstochowa2 : 0
16:30Lot Konopiska-Jedność Boronów1 : 2

 28.02.2012
18:30Sokół Olsztyn-Sparta Siedlec Duży3 : 0  (2 : 0)
17:00Skra Kocela Częstochowa-Raków Częstochowa1 : 1  (1 : 1)

 26.02.2012
15:45Pilica Koniecpol-Mechanik Radomsko3 : 1
15:00Liswarta Popów-Słowian Dworszowice4 : 1
14:00Blękitni Aniołów-Amator Golce1 : 6
14:00Unia Kalety-Tęcza Wielowieś2 : 1
14:00LKS Sieraków Śląski-LKS Wierzbie2 : 1
13:15Małapanew Kuczów-Zgoda Repty Śląskie5 : 4
11:30Oksza Łobodno-Sparta Lubliniec2 : 4
11:00Skra II Częstochowa-Lotnik Kościelec 2 : 3
11:00Sparta Szczekociny-MKS Poręba7 : 2
08:00Sląsk Koszęcin-Liswarta Lisów 2 : 3

 25.02.2012
20:00MKS Myszków-Mała Panew Cynków6 : 1  (3 : 1)
18:30Orzeł Kiedrzyn-Znicz Kłobuck1 : 2
17:00Gmina Kłomnice-LUKS Gomunice1 : 4
17:00KS Panki-Pogoń Kamyk4 : 1
16:30Sparta Lubliniec-Piast Strzelce Opolskie2 : 3  (1 : 1)
15:00Raków II Częstochowa-Warta Zawiercie1 : 2
14:30Grom Cykarzew-Sokol Olsztyn2 : 3  (2 : 0)
14:00Orzeł Pawonków-Orzeł Mokre Łany2 : 1  (0 : 1)
14:00Zieloni Żarki-Polonia Poraj2 : 1
13:00Raków Częstochowa-LZS Leśnica2 : 0  (0 : 0)
13:00LKS Kamienica Polska-Gwarek Tarnowskie Góry5 : 1  (2 : 0)
12:00Grom Poczesna-Olimpia Huta Stara0 : 6
11;00Skra Kocela Częstochowa-Ruch Chorzów (ME)4 : 1  (2 : 0)
11:00Wyzwolenie Chorzów-Victoria Częstochowa2 : 0
09:00Unia Rędziny-Warta Dzialoszyn1 : 3

 24.02.2012
19:00Sokoł Wręczyca-Warta Kamieńskie Młyny0 : 5

 23.02.2012
19:00Liswarta Lisów-Jedność Boronów3 : 3

 22.02.2012
15:00Olimpia Grudziądz-Raków Częstochowa1 : 1  (0 : 1)

 18.02.2012
18:00Jedność Boronów-Orzeł Psary/Babienica1 : 1
16:00Pogoń Blachownia-Unia Kalety2 : 2
14:00Sokół Olsztyn-Iskra Mokrzesz0 : 1
13:30Rozwój Katowice-Zieloni Żarki2 : 0  (0 : 0)
13:00Unia Rędziny-KS Panki6 : 1
13:00Raków II Częstochowa-Pogoń Zduńska Wola1 : 3
12:30Orzeł Kiedrzyn-Olimpia Huta Stara2 : 0  (0 : 0)
12:00Pilica Koniecpol-Granat Skarżysko2 : 1
11:00Raków Częstochowa-LZS Piotrówka2 : 0  (2 : 0)
11:00Gmina Kłomnice-Warta Zawada5 : 2
11:00Lot Konopiska-Piast Strzelce Opolskie2 : 0
10:00LKS Kamienica Polska-Orkan Rzerzęczyce7 : 4

 14.02.2012
15:00Skra Kocela Częstochowa-LZS Piotrówka1 : 1  (0 : 0)

 12.02.2012
15:00Orzeł Kiedrzyn-Polonia Poraj1 : 3
12:30Jedność Boronów-Unia Kalety7 : 2  (2 : 1)
11:00Skra II Częstochowa-Płomień Kuźnica Mar.5 : 4  (4 : 0)

 11.02.2012
15:00KS Panki-OKS Olesno4 : 1
15:00LZS Sieraków Śląski-Amator Golce6 : 11
14:30Grom Miedźno-Maraton Walenczów6 : 0  (2 : 0)
14:30Liswarta Krzepice-Śląsk Koszęcin2 : 1
13:00Unia Rędziny-Orkan Rzerzęczyce2 : 1  (0 : 0)
13:00Raków II Częstochowa-Zieloni Żarki2 : 0  (1 : 0)
11:00Raków Częstochowa-Victoria Częstochowa7 : 1  (5 : 1)
11:00Skra Częstochowa-Wyzwolenie Chorzów3 : 1  (1 : 0)
11:00Pilica Koniecpol-Pogoń Kamyk6 : 2  (1 : 0)
11:00Błękitni Aniołów-Gmina Klomnice1 : 3  (0 : 1)
10:30LKS Kamienica Polska-Zawisza Pajęczno3 : 0  (1 : 0)

 10.02.2012
12:00Raków Częstochowa-Polonia Bytom1 : 0  (1 : 0)

 08.02.2012
18:00Unia Ząbkowice-Unia Rędziny2 : 0  (0 : 0)
17:30AKS Niwka Sosnowiec-Zieloni Żarki3 : 0
17:00Victoria Częstochowa-LKS Kamienica Polska1 : 2  (0 : 2)
17:00Raków II Częstochowa-Sparta Siedlec Duży7 : 3
16:00Zagłębie Sosnowiec-Skra Częstochowa3 : 1  (3 : 0)

 05.02.2012
16:00Orzeł Kiedrzyn-Unia Rędziny0 : 5
15:00Warta Zawada-Płomień Kuź.Mar.2 : 13
11:00Błękitni Aniołów-Grom Poczesna0 : 4

 04.02.2012
10:00MKS Myszków-MKS Poręba4 : 1

 01.02.2012
17:00Energetyk ROW Rybnik-Victoria Częstochowa5 : 0  (2 : 0)
17:00Raków II Częstochowa-LKS Kamienica Polska2 : 3  (2 : 1)
16:00Skra Kocela Częstochowa-Pilica Przedbórz5 : 0  (3 : 0)

 28.01.2012
17:00Liswarta Popów-Olimpia Huta Stara2 : 3
16:00Orzeł Kiedrzyn-Warta Działoszyn2 : 2
15:00KS Panki-Płomień Kuźnica Mar.6 : 1
14:15Unia Kalety-Żwirex Hadra10 : 1
14:00Pilica Koniecpol-MLKS Woźniki1 : 2
13:00Unia Rędziny-Znicz Kłobuck1 : 3
13:00Victoria Częstochowa-Górnik Wesoła2 : 5
13:00Grom Miedźno-Warta II Działoszyn0 : 2
13:00Sokół Olsztyn-Victoria Cz-wa (jun.st.)0 : 2
13:00Raków II Częstochowa-Płomień Czarny Las7 : 3
12:00Zieloni Żarki-Sparta Lubliniec0 : 1
12:00Warta Mstów-Jura Niegowa5 : 3
12:00Lot Konopiska-Orzeł Psary/Babienica3 : 0
11:00Raków Częstochowa-Przebój Wolbrom3 : 0  (1 : 0)
11:00Skra Kocela Częstochowa-Zawisza Pajęczno6 : 0
10:00LKS Kamienica Polska-Pogoń Kamyk6 : 1

 25.01.2012
19:00LKS Kamienica Polska-Liswarta Lisów4 : 2

 21.01.2012
16:30Junior Szarlejka-Olimpia Huta Stara2 : 5
14:00Lotnik Kościelec-Plomień Cz. Las5 : 1
13:00Raków II Częstochowa-Liswarta Krzepice5 : 0  (1 : 0)
13:00Victoria Częstochowa-Górnik Zabrze (ME)0 : 0
13:00Unia Rędziny-Plomień Kuź. Marianowa5 : 1
12:00Zieloni Żarki-LKS Kamienica Polska0 : 1
12:00Pogoń Blachownia-KS Panki1 : 8
11:00Raków Częstochowa-Gwarek Tarn.Góry1 : 0  (0 : 0)
11:00Skra Kocela Częstochowa-WKS Wieluń2 : 2  (0 : 2)

 18.01.2012
19:00Victoria Częstochowa-KS Panki1 : 2
16:30Raków Częstochowa-Unia Rędziny5 : 0  (2 : 0)

 14.01.2012
13:30Lotnik Kościelec-Gmina Kłomnice2 : 2

 05.12.2011
12:00Polonia Bytom-Skra Kocela Cz-wa1 : 3  (0 : 1)

 30.11.2011
17:30Skra Kocela Częstochowa-LKS Kamienica Polska2 : 2  (0 : 2)

 25.11.2011
17:30Skra Kocela Częstochowa-Górnik Wesoła0 : 1  (0 : 1)

 17.08.2011
17:00Jura Niegowa-Zieloni Żarki0 : 4  (0 : 1)

 09.08.2011
18:30Pogoń Blachownia-Mechanik Kochcice4 : 2  (3 : 1)

 06.08.2011
17:00Skałka Żabnica-Victoria Częstochowa3 : 2  (0 : 0)
11:00Skra Kocela Częstochowa-Pilica Przedbórz1 : 1  (0 : 0)

 03.08.2011
18:00Warta Mstów-Iskra Mokrzesz 5 : 1
18:00Mechanik Radomsko-LKS Kamienica Polska2 : 1  (0 : 0)
18:00Pogoń Blachownia-KS Częstochowa3 : 0  (1 : 0)
18:00Amator Golce-Salos Częstochowa2 : 2  (2 : 1)
17:30Skra Cz-wa (Jun.St.)-Orzeł Kiedrzyn3 : 3  (1 : 0)
17:00Zieloni Żarki-Skra Kocela Cz-wa0 : 4  (0 : 3)

 02.08.2011
17:00Lotnik Kościelec-Sokół Olsztyn6 : 3

 30.07.2011
17:00Płomień Czarny Las-Liswarta Popów3 : 3
17:00GLKS Gmina Kłomnice-Iskra Mokrzesz1 : 0
17:00Start Dobrodzień-Sparta Lubliniec4 : 5
16:00Lotnik Kościelec-Oksza Łobodno8 : 6  (3 : 1)
16:00Warta Zawada-Orły Kusięta0 : 0
11:00Skra Kocela Częstochowa-Rozwój Katowice 1 : 0
11:00Pogoń Kamyk-Sparta Siedlec Duży4 : 3

 16.07.2011
16:30Victoria Częstochowa-Rozwój Katowice1 : 1  (0 : 0)
11:00Raków Częstochowa-LZS Leśnica2 : 0  (0 : 0)
11:00Unia Ząbkowice-Zieloni Żarki1 : 1
11:00Płomień Kuźnica Mar.-Unia Rędziny 6 : 1
11:00Lot Konopiska-Polonia Poraj3 : 1
11:00LKS Kamienica Polska-Gwarek Tarnowskie Góry0 : 3  (0 : 1)

 15.07.2011
17:00WKS Wieluń-Skra Wadrox Cz-wa1 : 0  (0 : 0)

 13.07.2011
11:00Raków Częstochowa-MKS Kluczbork1 : 0  (1 : 0)

 09.07.2011
17:00Ruch Radzionków-Raków Częstochowa2 : 2  (1 : 0)
15:00Pilica Koniecpol-Polonia Poraj5 : 1  (0 : 1)

 05.07.2011
16:45Raków Częstochowa-Ruch Chorzów2 : 1  (1 : 1)

 29.06.2011
11:00Raków Częstochowa-Polonia Bytom0 : 0  (0 : 0)

 19.03.2011
15:00Lot Konopiska -Orzeł Kiedrzyn2 : 1  (0 : 0)
11:00Andaluzja Brzozowice-Skra Wadrox Cz-wa1 : 8

 12.03.2011
15:00Piast Przyrów-Zieleń Żelisławice 1 : 2  (1 : 0)
15:00Polonia Poraj-Zieloni Żarki1 : 0
15:00Oderka Opole-Olimpia Truskolasy2 : 0  (1 : 0)
15:00Lotnik Kościelec-Warta Mstów5 : 3  (4 : 0)
14:00KS Włodar Cz-wa-Victoria Częstochowa1 : 2  (1 : 0)
12:00LKS Kamienica Polska-Warta Działoszyn1 : 1  (0 : 0)
12:00Polonia Łaziska-Skra Wadrox Cz-wa4 : 0  (2 : 0)

 11.03.2011
19:00Jeność Boronów-Lot Konopiska1 : 3  (0 : 2)

 08.03.2011
17:00LKS Kamienica Polska-MKS Myszków3 : 1

 06.03.2011
17:00Pogoń Blachownia-Skra II Cz-wa0 : 1  (0 : 0)
13:00Zieloni Żarki-Zawisza Pajęczno3 : 2  (0 : 0)
11:00Raków Częstochowa-GKS Bełchatów (ME)2 : 1  (2 : 1)

 05.03.2011
17:00Jedność Boronów-Start Dobrodzień1 : 0  (0 : 0)
16:00Victoria Częstochowa-Hutnik Kraków2 : 2  (0 : 1)
15:30KS Częstochówka-Liswarta Krzepice8 : 4
15:00Unia Strzemieszyce-LKS Kamienica Polska2 : 2  (1 : 1)
15:00Błekitni Herby-Rajfel Krasiejów1 : 1
15:00Sparta Nowa Wieś -Naprzód Ostrowy2 : 6  (1 : 3)
15:00Znicz Kłobuck-Mechanik Radomsko1 : 2  (0 : 0)
14:00Unia Kalety-Ruch Kochanowice6 : 2  (2 : 2)
14:00Piaskowianka Piaski-Sparta Szczekociny8 : 1
14:00KS Włodar Cz-wa-Pogoń Kamyk7 : 1
13:30Lotnik Kościelec-Orzeł Kiedrzyn2 : 1  (1 : 0)
13:00Przyszłość Ciochowice-Orzeł Psary/Babienica0 : 2  (0 : 1)
12:00Raków II Częstochowa-Olimpia Truskolasy0 : 0
11:00MKS Myszków-Skra Wadrox Cz-wa2 : 3  (2 : 2)

 02.03.2011
18:00LKS Kamienica Polska-Gwarek Tarn.Góry0 : 0
18:00LKS Kamienica Polska-Gwarek Tarn.Góry0 : 0

 26.02.2011
19:00Znicz Kłobuck-Oksza Łobodno3 : 3  (3 : 1)
16:00Victoria Częstochowa-Wierna Malogoszcz1 : 1
14:30Skra Wadrox Cz-wa-Orzeł Psary/Babienica0 : 2  (0 : 2)
13:15Oderka Opole-Raków Częstochowa0 : 0
12:00TOR Dobrzeń Wielki-LKS Kamienica Polska1 : 1
11:00Śląsk Koszęcin-Jedność Boronów1 : 1  (0 : 0)
10:30Grom Poczesna-Junior Szarlejka3 : 4  (1 : 2)
10:00Rolnik Wierzbica-Olimpia Truskolasy1 : 0

 25.02.2011
19:00Lot Konopiska-Błękitni Herby 16 : 0  (5 : 0)

 23.02.2011
17:00Oderka Opole-Skra Wadrox Cz-wa0 : 0
15:30Pilica Koniecpol-Zieleń Żelisławice6 : 0  (1 : 0)
15:00Raków Częstochowa-Pogoń Siedlce2 : 1  (1 : 0)

 19.02.2011
17:00Orzeł Kiedrzyn-Liswarta Popów9 : 0
16:00Unia Ząbkowice-Olimpia Truskolasy1 : 1
15:00Lot Konopiska-LKS Gomunice1 : 1  (0 : 1)
15:00Płomień Kuźnica Mar.-Junior Szarlejka3 : 9  (2 : 4)
14:00Victoria Częstochowa-Skra Wadrox Cz-wa0 : 2  (0 : 1)
14:00Lotnik Kościelec-Grom Miedźno3 : 2  (0 : 1)
13:30Start Dobrodzień-KS Panki1 : 1
13:00Jedność Boronów-Warta Kam.Młyny1 : 4  (0 : 3)
12:00Raków Częstochowa-Orzeł Psary/Babienica1 : 2  (1 : 1)
10:30Warta Zawiercie-Sparta Szczekociny2 : 2
10:00Rakow II Częstochowa-Sparta Siedlec D.0 : 1  (0 : 1)
08:30Raków Cz-wa (Jun.St.)-KS Częstochówka4 : 1  (2 : 0)

 17.02.2011
19:00Maraton Walenczów -Oksza Łobodno1 : 2  (0 : 0)
19:00MKS Myszków-AKS Mikołów1 : 1  (0 : 1)
17:00Znicz Kłobuck-Sokół Wręczyca4 : 0  (3 : 0)

 16.02.2011
17:30Victoria Częstochowa-LKS Kamienica Polska3 : 2  (2 : 1)

 15.02.2011
18:00Victoria Cz-wa (jun.st.)-Skra Cz-wa (jun.st.)5 : 1  (1 : 0)
17:30Lot Konopiska-KS Włodar Częstochowa2 : 3  (1 : 1)
16:30Ruch Chorzów (ME)-Unia Kalety3 : 1  (1 : 0)

 12.02.2011
18:00Olimpia Truskolasy-Sparta Lubliniec3 : 1
18:00KS Olkusz-LKS Kamienica Polska2 : 3
16:00Skra Wadrox Cz-wa-LZS Piotrówka2 : 3
15:00Unia Kalety-Tęcza Wielowieś 3 : 1  (2 : 1)
15:00Błękitni Libidza-Grom Cykarzew3 : 3
15:00Górnik Wesoła-Orzeł Psary/Babienica1 : 1  (1 : 0)
15:00KS Włodar Częstochowa-Zawisza Pajęczno0 : 3
14:30Naprzód Ostrowy-GLKS Strzelce Wielkie0 : 2
13:00Lotnik Kościelec-Warta Zawada5 : 2
12:00Raków Częstochowa-Puszcza Niepołomice1 : 2  (0 : 0)
11:00Rozwój Katowice-Victoria Częstochowa3 : 1  (2 : 0)
10:00Raków II Częstochowa-Lot Konopiska0 : 1  (0 : 0)
09:00Sokół Olsztyn-KS Panki3 : 3

 09.02.2011
17:30Victoria Częstochowa-Zieloni Żarki1 : 2  (1 : 2)
17:00Rozwój Katowice-Skra Wadrox Cz-wa6 : 2  (4 : 1)
17:00Lot Konopiska-LKS Kamienica Polska2 : 2  (0 : 0)
17:00Gwarek Zabrze-KS Włodar Częstochowa3 : 5
15:00Hetman Włoszczowa-Pilica Koniecpol1 : 0  (1 : 0)

 05.02.2011
17:00Orzeł Kiedrzyn-Salos Częstochowa4 : 1
16:00Victoria Częstochowa-Nadwiślan Góra2 : 0
15:00KS Włodar Częstochowa-TOR Dobrzeń Wielki2 : 0
14:30Grom Cykarzew-Rolnik Skąpa7 : 1
14:30Sokół Wręczyca-Sparta Nowa Wieś5 : 2
14:00KS Włodar Częstochowa -Zieloni Żarki1 : 2  (1 : 0)
14:00Polonia Poraj-Sokół Olsztyn4 : 0
13:00Olimpia Huta Stara-Znicz Kłobuck1 : 5
12:30Rozwój Katowice-LKS Kamienica Polska2 : 0
12:00Raków Częstochowa-Skra/Wadrox Cz-wa3 : 1  (0 : 0)
10:00Raków II Częstochowa-Liswarta Popów8 : 0
10:00Szombierki Bytom-Sparta Lubliniec2 : 4  (0 : 1)

 04.02.2011
18:00Lot Konopiska-Olimpia Truskolasy1 : 1  (0 : 0)

 03.02.2011
19:00Orzeł Psary/Babienica-Pogoń Blachownia3 : 2

 02.02.2011
17:30Victoria Częstochowa-Warta Działoszyn2 : 2  (0 : 0)
17:00KS Włodar Cz-wa-Lot Konopiska6 : 0
14:00MKS Kluczbork-Raków Częstochowa6 : 0  (2 : 0)

 30.01.2011
16:00Skra Wadrox Częstochowa-Pilica Przedbórz3 : 1  (1 : 1)
11:00Lotnik Kościelec-Piast Lubojna4 : 1
11:00Błekitni Libidza-Płomień Kuźnica mar.3 : 4  (0 : 1)

 29.01.2011
15:00KS Włodar Cz-wa-Liswarta Popów10 : 0  (4 : 0)
14:00Lotnik Kościelec-Warta Mstów6 : 1
13:30Warta Kam.Młyny-Pilica Koniecpol1 : 1
12:30Raków Częstochowa-Victoria Częstochowa1 : 0  (0 : 0)
12:00Grom Poczesna-Sokół Olsztyn0 : 4  (0 : 1)
11:00LKS Kamienica Polska-Orzeł Psary.Babienica4 : 3  (1 : 2)
11:00MKS Myszków-Warta Zawiercie9 : 0  (5 : 0)
10:30Raków II Częstochowa-MKS Gogolin3 : 3

 26.01.2011
18:30Piaski Czeladź-LKS Kamienica Polska1 : 3
17:30Victoria Częstochowa-Zawisza Pajęczno4 : 3  (2 : 2)
17:00KS Włodar Cz-wa-Pogoń Blachownia 9 : 0  (2 : 0)
15:00Raków Częstochowa-LZS Leśnica0 : 0
14:15Skra Wadrox Cz-wa -Orzeł Balin0 : 0

 23.01.2011
12:00Zieloni Żarki-Orzeł Psary/Babienica0 : 1

 22.01.2011
19:00LKS Kamienica Polska-Junior Szarlejka3 : 1
17:00Orzeł Kiedrzyn-Naprzód Ostrowy3 : 2
13:00Raków Częstochowa-Ruch Radzionków1 : 3  (0 : 1)
12:00Victoria Częstochowa-Podbeskidzie B-B.3 : 5  (2 : 2)
12:00Rolnik Wierzbica Górna-Sparta Lubliniec1 : 1  (0 : 1)
12:00Lotnik Kościelec-Sokoł Wręczyca3 : 1  (2 : 0)
11:00GKS Tychy-Skra Wadrox Cz-wa3 : 1  (1 : 0)
10:30Raków II Częstochowa-Salos Częstochowa4 : 0  (4 : 0)

 15.01.2011
15:00Zieloni Żarki-Sokól Wręczyca4 : 0
14:00Polonia Bytom (ME)-Skra Wadrox Częstochowa1 : 2
12:00Rozwój Katowice-Sparta Lubliniec3 : 1  (2 : 0)

 21.11.2010
12:00Zieloni Żarki-Grom Poczesna3 : 5  (2 : 1)

 18.11.2010
17:00Zagłebie Sosnowiec-Skra Wadrox Cz-wa2 : 0  (1 : 0)

 17.11.2010
19:00Victoria Częstochowa-Zieloni Żarki3 : 0

 27.07.2010
18:00LKS Kamienica Polska-Zawisza Pajęczno5 : 5  (1 : 3)
18:00Oksza Łobodno-Orły Kusięta6 : 2  (4 : 0)

 25.07.2010
18:00Warta Kam.Młyny-Pogoń Blachownia1 : 3
17:00Victoria Strzebiń-Zieloni Zborowskie2 : 2

 24.07.2010
18:00Olimpia Huta Stara-Pogoń Blachownia3 : 0  (2 : 0)
18:00Lot Konopiska-Znicz Kłobuck2 : 0  (1 : 0)
18:00Orzeł Kiedrzyn-KS Częstochówka1 : 3  (1 : 2)
18:00Sokół Wręczyca-Sparta Nowa Wieś3 : 2  (3 : 0)
18:00Oksza Łobodno-Płomień Kuźnica Mar.1 : 1
17:45Grom Miedźno-Liswarta Popów2 : 3  (2 : 2)
17:30Jedność Boronów-Górnik Bobrowniki Śl.1 : 6  (1 : 2)
17:00Orkan Rzerzęczyce-Lotnik Kościelec3 : 3
17:00MLKS Woźniki-Polonia Bytom (ME)4 : 4
15:30Junior Szarlejka-Grom Poczesna2 : 1  (1 : 1)
11:30Raków II Częstochowa-Warta Zawada6 : 1  (5 : 0)
11:00GKS Tychy-Skra Wadrox Cz-wa3 : 1  (2 : 1)
11:00KS Olkusz-Victoria Częstochowa1 : 4
10:00LKS Kamienica Polska-Polonia Poraj1 : 1
10:00KS Włodar Cz-wa-Unia Rędziny5 : 1
09:30Raków Częstochowa-MKS Kluczbork2 : 2  (1 : 1)

 21.07.2010
19:00Amator Golce -Sokół Wręczyca5 : 2  (2 : 2)
19:00KS Panki-Liswarta Krzepice2 : 3  (1 : 1)
18:30Olimpia Truskolasy-OKS Olesno3 : 3
18:00Olimpia Huta Stara-Piast Przyrów7 : 1
18:00Polonia Poraj-Zieloni Żarki1 : 2  (0 : 1)
18:00Orzeł Psary/Babienica-Polonia Bytom (ME)2 : 2
18:00MKS Myszków-KS Olkusz2 : 1  (2 : 0)
18:00Lot Konopiska-Jedność Boronów5 : 2  (2 : 2)
17:00Sparta Lubliniec-Przyszłość Ciochowice0 : 0
17:00Lotnik Kościelec-Unia Rędziny1 : 6
17:00Wierna Małogoszcz-Victoria Częstochowa1 : 1

 20.07.2010
18:00Błękitni Herby-Lot Konopiska1 : 3  (0 : 2)

 17.07.2010
18:00Olimpia Truskolasy-MKS Wierzbica2 : 3
18:00Liswarta Popów-Oksza Łobodno2 : 0
18:00Olimpia Huta Stara-Junior Szarlejka9 : 1
18:00Motor Praszka-Znicz Kłobuck0 : 0
17:00MKS Myszków-Orzeł Psary/Babienica1 : 2
17:00LKS Kamienica Polska-Unia Rędziny5 : 2
17:00Sparta Lubliniec-Piast Strzelce Op. 1 : 0
17:00Raków II Częstochowa-Płomień Kuźnica Mar.2 : 2
17:00Piliczanka Pilica-Pilica Koniecpol1 : 3
17:00Pogoń Blachownia-Górnik Bobrowniki Śl.2 : 1
16:00Warta Działoszyn-Victoria Częstochowa4 : 3
11:00MKS Myszków-Polonia Poraj4 : 0
10:30Raków Częstochowa-Victoria Częstochowa2 : 1  (1 : 0)

 14.07.2010
19:00Znicz Kłobuck-Warta Działoszyn5 : 1  (2 : 0)
18:00Olimpia Huta Stara-Zieloni Żarki1 : 1  (0 : 1)
18:00Przyszłość Ciochowice-Orzeł Psary/Babienica0 : 0
17:00Raków Częstochowa-Oderka Opole3 : 0  (0 : 0)
17:00Piliczanka Pilica-MKS Myszków3 : 0  (2 : 0)

 13.07.2010
18:00Zagłebie Sosnowiec-MKS Myszków2 : 1  (0 : 1)

 10.07.2010
17:00Raków II Częstochowa-LKS Kamienica Polska1 : 2  (1 : 1)
11:30Skra Wadrox Cz-wa-Unia Rędziny2 : 4  (1 : 2)

 16.04.2010
16:30Raków Częstochowa-Pniówek Pawłowice Śl.2 : 1  (0 : 0)

 21.03.2010
14:00Warta Kam.Młyny-Tarnowiczanka St.Tarnowice2 : 4
13:00Śląsk Koszęcin-Tęcza Zendek3 : 2  (2 : 0)
11:30Raków II Częstochowa-Lot Konopiska5 : 0  (1 : 0)

 20.03.2010
17:00LKS Kamienica Polska-Olimpia Truskolasy2 : 2
16:00Grom Cykarzew-Warta Mstów2 : 8
15:30Jedność Boronów-KS Panki2 : 1
15:00Polonia Poraj-Sokół Olsztyn1 : 0  (0 : 0)
15:00LKS Droniowice-Dragon Rusinowice2 : 2  (1 : 1)
14:30Skra Wadrox Cz-wa-Lot Konopiska3 : 0  (0 : 0)
12:00Grunwald Ruda Śl.-Zieloni Żarki6 : 2

 19.03.2010
19:00Śląsk Koszęcin-MLKS Woźniki2 : 1

 18.03.2010
19:00Lot Konopiska-Sokół Wręczyca11 : 0  (7 : 0)

 14.03.2010
16:00Bobrowniki Śl.-Warta Kam. Młyny4 : 4  (0 : 2)
11:30Raków II Częstochowa-Znicz Kłobuck2 : 2  (1 : 1)

 13.03.2010
16:00Sokół Wręczyca-Warta Mstów0 : 6  (0 : 2)
15:00Mała Panew Cynków-Warta callida Myszków3 : 1  (2 : 0)
15:00Sparta Lubliniec-Zamet Strzybnica4 : 1  (4 : 0)
15:00Dragon Rusinowice-Sparta Tworóg0 : 4
14:30Victoria Częstochowa-Skra Wadrox Cz-wa1 : 0  (1 : 0)
14:00Victoria Jaworzno-Orzeł Psary/Babienica0 : 2  (0 : 1)
14:00LKS Sieraków Śl.-Liswarta Lisów1 : 2  (1 : 0)
13:00Ruch Kochanowice-Unia Kalety3 : 9  (2 : 4)
12:15Raków Częstochowa-LZS Leśnica2 : 1  (0 : 0)
11:00MKS Myszków-Polonia Poraj2 : 2  (2 : 1)

 12.03.2010
19:00Śląsk Koszęcin-KS Połomia6 : 1  (5 : 0)
17:30Unia Rędziny-Lot Konopiska4 : 5  (1 : 2)

 10.03.2010
20:30Warta Mstów-Warta Zawada4 : 1
19:00Płomień Kuź.Mar.-Lot Konopiska0 : 11  (0 : 3)
18:30Sparta Lubliniec-Jedność Boronów0 : 0
16:30Metal Rzeki Wielkie-Pogoń Kłomnice1 : 1  (0 : 0)

 07.03.2010
13:00Śląsk Koszęcin-Żwirex Hadra2 : 2
12:00Błękini Aniołów-Pogoń Kłomnice0 : 7
11:00Metal Rzeki Wielkie-Orkan Rzerzęczyce4 : 0

 06.03.2010
15:00MKS Myszków-Hetman Włoszczowa3 : 0  (1 : 0)
15:00Lotnik Kościelec-Warta Mstów3 : 3
14:30Victoria Częstochowa-Unia Rędziny6 : 2
14:30Skra Wadrox Cz-wa-Orzeł Psary/Babienica2 : 3  (2 : 1)
14:00Zieloni Zborowskie-Dragon Rusinowice1 : 1  (0 : 1)
14:00Raków Częstochowa-Olimpia Truskolasy1 : 0  (1 : 0)
14:00Jedność Boronów-Pogoń Blachownia1 : 3  (0 : 1)
14:00Sparta Lubliniec-Unia Kolonowskie6 : 2  (1 : 0)
13:00Pilica Koniecpol-KS Włodar Cz-wa2 : 5  (1 : 0)
10:30Raków II Częstochowa-Pogoń Kamyk5 : 1  (1 : 0)

 28.02.2010
18:00Lot Konopiska-Pogoń Blachownia1 : 0  (1 : 0)
16:00Olimpia Truskolasy-OKS Olesno1 : 3  (0 : 3)
15:00Dragon Rusinowice-LKS Hadra2 : 3
12:30Pilica Koniecpol-Hetman Włoszczowa4 : 1  (1 : 0)
12:30Płomień Kuź.Mar.-Liswarta Popów2 : 4  (1 : 1)
11:00Błękini Aniołów-Orkan Rzerzęczyce4 : 4

 27.02.2010
19:00GwarekOrnontowice-Skra-Wadrox Cz-wa0 : 1
17:00Liswarta Lisów-Jedność Boronów1 : 2  (0 : 2)
14:00Slavia Ruda Śląska-Orzeł Psary/Babienica0 : 2
13:00Raków II Częstochowa-Unia Rędziny0 : 3  (0 : 3)
12:00Polonia Bytom (jun.)-MLKS Woźniki0 : 5  (0 : 3)
11:00Raków Częstochowa-Victoria Częstochowa1 : 0  (1 : 0)
Victoria Chróścice-MKS Myszków0 : 0
Przyszłość Ciochowice-Sparta Lubliniec2 : 0  (2 : 0)

 24.02.2010
19:00Victoria Częstochowa-TOR Dobrzeń Wielki4 : 1  (2 : 0)
17:30LKS Kamienica Polska-Unia Rędziny2 : 2  (2 : 1)
16:00Lot Konopiska-KS Włodar Cz-wa2 : 3  (0 : 0)
11:00Raków Częstochowa-Concordia Piotrków Tr.1 : 0

 23.02.2010
18:00LKS Kamienica Polska-Sokół Olsztyn5 : 1  (1 : 0)

 20.02.2010
15:00Unia Rędziny-Zieloni Żarki4 : 3
15:00Pilica Koniecpol-Piliczanka Pilica0 : 4  (0 : 2)
14:30Śląsk Koszęcin-Liswarta Lisów3 : 2  (2 : 0)
14:00Unia Kalety-Górnik Bobrowniki Śl.2 : 2  (0 : 2)
14:00Skra Wadrox Cz-wa-Zawisza Pajęczno7 : 2  (3 : 0)
14:00Orzeł Psary/Babienica-MRKS Czechowice-Dz.0 : 4
14:00Tempo Stolarzowice-Warta Kam. Młyny1 : 3
13:00Victoria Częstochowa-LKS Kamienica Polska1 : 0  (0 : 0)
12:00Lot Konopiska-Jedność Boronów1 : 1  (0 : 0)
12:00Urania Ruda Śl.-MLKS Woźniki1 : 0  (0 : 0)
11:00MKS Kluczbork-Raków Częstochowa1 : 0  (1 : 0)
11:00Raków II Częstochowa-Olimpia Truskolasy0 : 5  (0 : 2)
11:00Polonia Łaziska G.-MKS Myszków0 : 2  (0 : 0)

 17.02.2010
19:00Victoria Częstochowa-MKS Myszków0 : 2  (0 : 0)
17:30Olimpia Truskolasy-Unia Rędziny2 : 0
12:00Raków Częstochowa-BKS Stal Bielsko-Biała0 : 4  (0 : 0)

 16.02.2010
18:00Lot Konopiska-Zieloni Żarki2 : 3  (2 : 1)

 14.02.2010
17:00Warta Mstów-Oksza Łobodno3 : 1
14:30Victoria Cz-wa (jun.)-LKS Kamienica Polska4 : 3  (2 : 2)
12:00Błękini Aniołów-Orły Kusięta4 : 4
11:00Polonia Poraj-Czarni Starcza5 : 3  (2 : 0)

 13.02.2010
17:00Orzeł Psary/Babienica-Polonia Bytom (ME)2 : 1  (1 : 1)
16:00Unia Rędziny-MKS Myszków2 : 5  (2 : 0)
16:00KS Częstochówka-Warta Zawada2 : 0  (1 : 0)
15:00Pogoń Blachownia-Płomień Kuźnica Mar.3 : 0
14:30Victoria Cz-wa (jun.)-Błekitni Herby1 : 1  (0 : 1)
14:00Skra Wadrox Cz-wa-Start Namysłów0 : 3  (0 : 1)
14:00Pilica Koniecpol-Start Soborzyce8 : 2  (3 : 1)
14:00Ruch Kochanowice-Liswarta Lisów1 : 6  (0 : 3)
12:30Raków Częstochowa-Rozwój Katowice0 : 0
12:00Odra Miasteczko Śl.-Jedność Boronów2 : 4
12:00Zieloni Żarki-Szombierki Bytom0 : 0
Slavia Ruda Śląska-Victoria Częstochowa3 : 3  (1 : 2)
Polonia Bytom (jun.)-Sparta Lublinec4 : 2  (1 : 1)
MLKS Woźniki-Orzeł Miedary3 : 1  (0 : 0)

 12.02.2010
17:30Sparta Siedlec D.-Kingway Popów4 : 1

 10.02.2010
18:30Zieloni Żarki-MLKS Woźniki3 : 2  (2 : 1)
16:00GKS Tychy-Victoria Częstochowa0 : 2
Orzeł Psary/Babienica-LZS Piotrówka4 : 3  (3 : 0)

 09.02.2010
19:00Warta Mstów-Naprzód Ostrowy4 : 0  (2 : 0)
17:30Olimpia Truskolasy-MKS Myszków1 : 8  (0 : 6)
16:30Raków Cz-wa (jun.)-Olimpia Huta Stara4 : 4  (2 : 2)

 07.02.2010
14:30Victoria Cz-wa (jun.)-Mechanik Radomsko3 : 2  (2 : 0)
14:00Śląsk Koszęcin-LKS Żyglin2 : 0

 06.02.2010
18:45Lot Konopiska-Hetman Włoszczowa2 : 1  (0 : 0)
17:00Polonia Bytom (ME)-Zieloni Żarki1 : 5  (0 : 3)
17:00Unia Rędziny-Zawisza Pajęczno2 : 2
16:00Jedność Boronów-Unia Kalety1 : 1
14:30Polonia Poraj-Grom Poczesna2 : 0
14:30Warta Kam.Młyny-Liswarta Lisów1 : 6  (0 : 4)
14:00Skra Wadrox Cz-wa-WKS Wieluń2 : 2  (0 : 0)
14:00Sparta Lubliniec-LZS Grodziec11 : 3  (5 : 0)
13:00MKS Myszków-Pilica Koniecpol3 : 2  (3 : 2)
11:00Raków Częstochowa-Ruch Chorzów (ME)2 : 0  (1 : 0)
10:30Victoria Jaworzno-Victoria Częstochowa1 : 2
Orzeł Psary/Babienica-Przyszłość Ciochowice1 : 0

 05.02.2010
19:00LKS Kamienica Polska-Oksza Łobodno8 : 0  (6 : 0)

 04.02.2010
19:00Sparta Siedlec D.-Piast Lubojna 8 : 1
17:30Olimpia Huta Stara-Polonia Poraj1 : 1  (0 : 1)
Orzeł Psary/Babienica-Rajfel Krasiejów2 : 4

 02.02.2010
19:00Warta Mstów-Lotnik Kościelec4 : 3
17:30Olimpia Truskolasy-Lot Konopiska2 : 0  (1 : 0)

 01.02.2010
17:30Salos Częstochowa-Lotnik Kościelec1 : 2

 31.01.2010
14:30Victoria Cz-wa (jun.)-Lot Konopiska5 : 2  (2 : 0)
11:00Polonia Poraj-Sokół Olsztyn1 : 1  (0 : 0)

 30.01.2010
19:00Olimpia Truskolasy-MLKS Woźniki2 : 1
17:00Unia Rędziny-Skra Częstochowa3 : 6
15:00Hetman Włoszczowa-Pilica Koniecpol2 : 2  (1 : 1)
15:00Pogoń Blachownia-Błekitni Herby1 : 3
14:30Victoria Częstochowa-Concordia Piotrków Tr.0 : 2
14:00Ruch Chorzów (ME)-Orzeł Psary/Babienica1 : 4
12:00Raków Częstochowa-Piica Przedbórz4 : 0  (1 : 0)
11:30Sarmacja Będzin-Polonia Poraj4 : 0  (3 : 0)

 28.01.2010
16:00Raków Częstochowa-Skra Częstochowa2 : 0  (1 : 0)

 27.01.2010
17:30Unia Rędziny-Lot Konopiska4 : 1

 26.01.2010
17:30Zieloni Żarki-Unia Kalety7 : 0  (4 : 0)

 24.01.2010
14:00Victoria Cz-wa (jun.)-Lotnik Kościelec4 : 0  (3 : 0)
11:00Polonia Bytom (jun.)-Orzeł Psary/Babienica0 : 1
10:30Raków Cz-wa (jun.)-Sparta Siedlec Duży2 : 1

 23.01.2010
14:30Victoria Częstochowa-Wierna Małogoszcz2 : 2  (1 : 1)
11:00Raków Częstochowa-Zawisza Pajęczno4 : 1  (2 : 1)

 20.01.2010
19:00Victoria Częstochowa-Warta Działoszyn2 : 4  (0 : 1)
17:00Czarni Sosnowiec-MKS Myszków5 : 3  (3 : 1)

 16.01.2010
14:30Victoria Częstochowa-Sarmacja Będzin0 : 3  (0 : 1)
11:00Ruch Radzionków-MKS Myszków2 : 2  (1 : 0)

 07.12.2009
17:30Orzeł Kiedrzyn-Salos Częstochowa4 : 5  (4 : 3)

 01.12.2009
16:30Raków Częstochowa-Victoria Częstochowa3 : 3  (2 : 2)

 02.08.2009
18:00Start Soborzyce-Dąbrowianka Dąbr.Ziel.4 : 1  (2 : 1)
17:00Sparta Lubliniec-Jedność Boroów3 : 2  (1 : 2)
16:00KS Kotowice-Orzeł Przybynów2 : 0
15:00Droń-Har Droniowice-Dragon Rusinowice1 : 2  (1 : 0)
14:30Ruch Kochanowice-Orzeł Koty3 : 1  (0 : 0)
11:30Warta Kam.Młyny-Grom Poczesna5 : 3  (3 : 3)
11:00Polonia II Poraj-Czarni Starcza3 : 6  (1 : 5)

 01.08.2009
18:00LZS Ligota Oleska-Junior Szarlejka5 : 5  (3 : 1)
17:30Orzeł Pawonków-KS Panki1 : 6  (0 : 2)
17:00Kingway Popów-Lot Konopiska2 : 6  (0 : 2)
17:00MLKS Woźniki-Zieloni Żarki4 : 2  (3 : 2)
17:00Płomień Cz. Las-Orły Kusięta2 : 1  (2 : 0)
13:00MKS Alwernia-Olimpia Truskolasy1 : 1  (0 : 0)
12:00Polonia Poraj-Lelovia Lelów6 : 1  (3 : 1)
11:00Skra Wadrox Cz-wa-Raków II Cz-wa3 : 3  (2 : 1)
11:00KS Włodar Częstochowa-Włókniarz Zelów1 : 1  (0 : 0)
11:00Orzeł Psary/Babienica-Przyszłość Ciochowice1 : 0
11:00Pogoń Blachownia-Gwarek Tarn. Góry0 : 1  (0 : 1)
11:00Rekord Bielsko-Biała-Victoria Częstochowa2 : 2  (0 : 0)
11:00Hetman Włoszczowa-MKS Myszków1 : 2

 29.07.2009
18:30Victoria Częstochowa-Tor Dobrzeń Wielki3 : 3  (2 : 2)
18:30Pokój Sadów-MLKS Woźniki0 : 8  (0 : 4)
18:30Jura Niegowa-Źródło Kromołów8 : 1
18:00Warta Mstów-Polonia Poraj2 : 1
18:00Śląsk Koszęcin-Unia Kalety3 : 1  (0 : 1)
18:00Grom Miedźno-Naprzód Ostrowy4 : 3  (0 : 2)
18:00LKS Sieraków Śl.-Sparta Lubliniec1 : 2  (1 : 1)
18:00Skra Wadrox Cz-wa-WKS Wieluń4 : 1
17:30Kamienica Polska-Unia Rędziny0 : 3  (0 : 1)
17:00MKS Myszków-Juventa Starachowice1 : 3  (1 : 1)
17:00KS Włodar Częstochowa-Olimpia Truskolasy0 : 1  (0 : 0)

 26.07.2009
17:00Sokół Olsztyn-Błękitni Herby4 : 4  (1 : 1)
17:00Warta Kam.Młyny-Czarni Starcza3 : 3  (3 : 1)
16:30Warta Mstów-Polonia/Unia Widzów5 : 2

 25.07.2009
18:00Sparta Siedlec Duży-Kamienica Polska1 : 8  (1 : 3)
17:30Huragan Jezioro-Junior Szarlejka1 : 9
17:00Orzeł Nakło Śl.-Zieloni Żarki0 : 2  (0 : 1)
17:00KS Panki-LKS Sieraków Śląski5 : 1  (2 : 0)
17:00Olimpia Truskolasy-Śląsk Łubniany1 : 0  (1 : 0)
17:00Unia Kolonowskie-Sparta Lubliniec1 : 3  (0 : 0)
17:00Kingway Popów-Piast Lubojna6 : 2  (1 : 2)
17:00Pilica Koniecpol-RKS Radomsko2 : 2
17:00Unia Kalety-Sparta Tworóg5 : 1  (2 : 0)
17:00LKS Żyglin-Jedność Boroów0 : 4  (0 : 1)
16:00Unia Rędziny-Polonia Poraj3 : 2  (2 : 2)
16:00Błękitni Aniołów-KS Częstochówka1 : 5  (0 : 2)
15:00Warta Działoszyn-Skra Wadrox Częstochowa1 : 3
11:00KS Włodar Częstochowa-MKS Myszków1 : 1  (1 : 0)
11:00Włókniarz Zelów-Victoria Częstochowa2 : 3
10:00Olimpia Huta Stara-Rakow Cz-wa (jun.)3 : 4
KS Strzybnica-MLKS Woźniki1 : 3  (0 : 0)

 22.07.2009
18:30Naprzód Ostrowy-Oksza Łobodno2 : 2  (1 : 0)
18:30Olimpia Truskolasy-MLKS Woźniki0 : 2  (0 : 1)
18:00Pogoń Blachownia-Zawisza Pajęczno0 : 7
18:00Jedność Boronów-Unia Kalety4 : 3
18:00Warta Działoszyn-Kamienica Polska3 : 1  (3 : 0)
18:00Kingway Popów-KS Włodar Cz-wa2 : 5  (2 : 2)
18:00Polonia Poraj-Sparta Siedlec Duży6 : 1  (2 : 0)
18:00Pogoń Kamyk-OKS Olesno3 : 2
18:00Znicz Kłobuck-Lot Konopiska2 : 4  (2 : 0)
17:00Victoria Jaworzno-Victoria Częstochowa3 : 1
17:00Gwarek Tarn. Góry-Orzeł Psary/Babienica0 : 2  (0 : 1)
17:00Pilica Koniecpol-Olimpia Huta Stara4 : 2

 21.07.2009
18:30Ruch Kochanowice-Liswarta Lisów3 : 1  (1 : 0)
18:30Warta Mstów-Orkan Rzerzęczyce3 : 1

 19.07.2009
17:00Pilica Koniecpol-Hetman Włoszczowa3 : 1  (1 : 0)
17:00Pogoń Blachownia-OKS Olesno3 : 2  (2 : 1)
15:00Skalnik Kroczyce-KS Kotowice5 : 2  (1 : 1)

 18.07.2009
17:00Olimpia Huta Stara-Polonia Poraj4 : 2  (2 : 1)
17:00MKS Myszków-Szczakowianka Jaw.2 : 8  (2 : 4)
17:00Liswarta Lisów-Orzeł Koty6 : 1  (1 : 1)
17:00Millenium Wojkowice-Zieloni Żarki1 : 2  (1 : 1)
17:00Skra Wadrox Cz-wa-Grunwald Ruda Śl.2 : 3  (1 : 0)
17:00Naprzód Ostrowy-Zawisza Pajęczno0 : 3  (0 : 2)
17:00Kingway Popów-Pogoń Kamyk0 : 3  (0 : 2)
17:00Warta Kam.Młyny-LKS Żyglin1 : 1  (0 : 1)
16:00Lot Konopiska-Unia Rędziny1 : 2
16:00Sparta Lubliniec-Olimpia Truskolasy1 : 2  (0 : 0)
11:00Raków Częstochowa-Concordia Piotrków Tr.0 : 1  (0 : 1)
11:00Orzeł Psary/Babienica-Ruch Zdzieszowice1 : 0  (1 : 0)
11:00Urania Ruda Śl.-MLKS Woźniki2 : 2  (1 : 1)
11:00WKS Wieluń-Victoria Częstochowa3 : 1  (2 : 0)
11:00Włókniarz Zelów-KS Włodar Cz-wa1 : 2  (1 : 1)
11:00Znicz Kłobuck-Raków II Cz-wa4 : 1

 15.07.2009
18:30Czarni Starcza-Warta Kamieńskie Młyny2 : 2  (1 : 2)
18:00Kamienica Polska-Rakow Częstochowa0 : 2  (0 : 1)
18:00Kingway Popów-Grom Miedźno6 : 1  (4 : 1)
18:00Olimpia Truskolasy-Orzeł Psary/Babienica1 : 2  (1 : 2)
18:00MKS Myszków-Lot Konopiska9 : 0  (2 : 0)
17:30Tempo (Stolarzowice) Bytom-Zieloni Żarki2 : 3  (1 : 1)
17:00KS Włodar Częstochowa-Unia Rędziny3 : 2  (1 : 1)
17:00Pilica Koniecpol-Heko Czermno0 : 3
17:00Pogoń Blachownia-Sokół Olsztyn2 : 1
17:00ŁTS Łabędy-Sparta Lubliniec5 : 0  (2 : 0)
11:00GKS Bełchatów-Raków Częstochowa3 : 2  (2 : 1)

 12.07.2009
17:00Skra Częstochowa-Lotnik Kościelec5 : 2  (3 : 0)
17:00Warta Kam.Młyny-LKS Bobrowniki Śl.5 : 5
16:00Olimpia Huta Stara-Grom Miedźno4 : 6  (2 : 1)

 11.07.2009
18:00Pogoń Kamyk-Olimpia Truskolasy0 : 1
17:00Dolcan Ząbki-Raków Częstochowa2 : 2  (1 : 1)
17:00Pogoń Blachownia-Kamienica Polska2 : 3
17:00Lotnik Kościelec-Unia Rędziny1 : 6
17:00Sparta Lubliniec-Ruch Kochanowice6 : 2  (3 : 0)
16:00Zieloni Żarki-Gwarek Tarn. Góry2 : 1  (1 : 0)
16:00Unia Kalety-LKS Żyglin2 : 2  (0 : 1)
11:00GKS Tychy-Orzeł Psary/Babienica3 : 1  (2 : 0)
11:00Zagłębiak Dąbr.Górn.-Znicz Kłobuck2 : 5

 08.07.2009
18:00Raków Częstochowa-Tor Dobrzeń Wielki2 : 2  (1 : 1)
11:00GKS Jastrzębie-Rakow Częstochowa3 : 4  (2 : 2)

 04.07.2009
11:00Odra Wodzisław-Raków Częstochowa5 : 1  (3 : 0)
11:00MKS Kluczbork-Raków Częstochowa1 : 0  (1 : 0)

 15.03.2009
15:00Pogoń Kłomnice-Płomień Kuźnica Mar.0 : 1  (0 : 1)
15:00LZS Droniowice-Liswarta Lisów0 : 3  (0 : 1)
15:00Orzeł II Psary/Babienica-Olimpia Truskolasy1 : 7  (1 : 2)
14:00Płomień Borowe-Błekitni Herby1 : 4
13:00Pilica Koniecpol-Zieleń Żelisławice6 : 1  (3 : 1)
13:00Dąb Nagłowice-Sparta Szczekociny1 : 2
12:00Raków Cz-wa (jun.)-Skra Częstochowa2 : 1
12:00Piast Lubojna-Sparta Nowa Wieś8 : 0  (4 : 0)
11:00Amator Golce-KS Panki2 : 2
11:00Pogoń Blachownia (jun.)-Junior Szarlejka0 : 2  (0 : 0)
11:00Rozwój Olszyna-Żwirex Hadra5 : 2  (2 : 0)
11:00Unia Masłońskie-Czarni Starcza0 : 2  (0 : 0)

 14.03.2009
15:30Kingway Popów-Orzeł Kiedrzyn2 : 1  (0 : 1)
15:00Sokół Olsztyn-Jedność Boroów0 : 0
15:00Liswarta Lisów-Pogoń Blachownia1 : 1  (0 : 0)
15:00Lotnik Kościelec-Płomień Kuź.Mar.2 : 2  (1 : 1)
15:00Unia Kalety-Śląski Koszęcin1 : 3
15:00Liswarta Krzepice-Amator Golce2 : 1  (2 : 0)
15:00KS Panki-OKS Olesno1 : 5
14:00LKS Kamienica Polska-Unia Masłońskie6 : 3  (3 : 1)
14:00Nitron Krupski Młyn-Ruch Kochanowice4 : 1  (1 : 0)
12:00Sparta Zabrze-MLKS Woźniki2 : 3  (0 : 3)
11:00Warta Callida Myszków-MKS Myszków (jun.)0 : 4  (0 : 3)
11:00Polonia Poraj-Źródło Kromołów2 : 2

 11.03.2009
18:00Sparta Lubliniec-Promień Glinica4 : 4  (3 : 2)
17:30Victoria Częstochowa-Polonia Bytom (ME)4 : 3  (2 : 0)
16:00Raków Cz-wa (jun.)-Olimpia Truskolasy1 : 2  (1 : 0)
16:00Pilica Koniecpol-Start Soborzyce8 : 1  (4 : 0)
16:00Liswarta Lisów-Orzeł II Psary/Babienica5 : 1  (3 : 1)
16:00KS Włodar Częstochowa-Czarni Rząśnia0 : 1  (0 : 1)

 08.03.2009
15:30Sparta Lubliniec (jun.)-Ruch Kochanowice3 : 1  (1 : 1)
15:00Płomień Kuźnica Mar.-Orzeł II Psary/Babienica3 : 5  (1 : 1)
15:00Amator Golce-LZS Bugaj Nowy2 : 2  (0 : 2)
12:00Raków Cz-wa (jun.)-Błękitni Herby4 : 0  (2 : 0)
11:30Unia Masłońskie-KS Kotowice3 : 3
11:30Piast Lubojna-Iskra Mokrzesz8 : 2
11:00Polonia II Poraj-Piliczanka Pilica1 : 2  (0 : 2)
11:00Czarni Starcza-Olimpia Huta Stara2 : 4

 07.03.2009
19:00Skra Częstochowa-Pogoń Blachownia4 : 1  (2 : 0)
16:00Lotnik Kościelec-Naprzód Ostrowy5 : 2  (4 : 0)
15:30Płomień Czarny Las-Jurajskie Wilki Cz-wa5 : 2  (2 : 1)
15:30LKS Żyglin-Pokój Sadów1 : 3  (1 : 2)
15:15Unia Kalety-Silesia Miechowice6 : 4  (2 : 3)
15:00Concordia Piotrków Tr.-Raków Częstochowa1 : 5  (0 : 4)
15:00Liswarta Lisów-Polonia Poraj1 : 2  (1 : 1)
15:00Motor Praszka-Płomień Kuź.Mar.0 : 0  (0 : 0)
15:00Jedność Boronów-Warta Kamieńskie Młyny1 : 2  (0 : 1)
14:00Victoria Częstochowa-LKS Kamienica Polska4 : 1  (1 : 1)
14:00Zieloni Żarki (jun.)-Warta Callida Myszków4 : 2  (2 : 0)
14:00Orły Kusięta-Piast Przyrów1 : 2  (0 : 1)
14:00LKS Sieraków Śl.-Olimpia Truskolasy1 : 1  (0 : 1)
13:00Pilica Koniecpol-Przebój Wolbrom2 : 1  (0 : 0)
12:00KS Włodar Częstochowa-Włókniarz Zelów1 : 4  (1 : 4)
12:00Gwarek Zabrze-MLKS Woźniki2 : 2  (2 : 2)
11:00MKS Myszków-Szczakowianka Jaw.1 : 0

 06.03.2009
18:30Sokół Olsztyn-Błękitni Herby4 : 1  (2 : 1)

 05.03.2009
16:00Pilica Koniecpol-Żieleń Żelisławice2 : 2  (0 : 0)

 04.03.2009
17:30Victoria Częstochowa-Pilica Przedbórz1 : 2  (1 : 1)

 01.03.2009
19:00Olimpia Huta Stara-Łazowianka Łazy3 : 2  (1 : 0)
15:00Warta Kamieńskie Młyny-Liswarta Lisów3 : 2  (0 : 1)
14:30Pogoń Kamyk (Śl.L..Jun.)-Olimpia Truskolasy0 : 3  (0 : 0)
13:00Pogoń Kamyk-Płomień Kuźnica Mar.3 : 8  (0 : 4)
12:00Pogoń Blachownia-RKS Radomsko3 : 1  (1 : 1)

 28.02.2009
15:30Polonia Poraj-Orzeł Kiedrzyn7 : 3  (3 : 1)
15:00Orły Kusięta-KS Częstochówka0 : 4  (0 : 1)
14:00Victoria Częstochowa-Omega Kleszczów1 : 0  (1 : 0)
12:30Pogon Klomnice-Victoria Cz-wa (jun.)4 : 5  (0 : 0)
12:00LKS Kamienica Polska-Sokół Olsztyn2 : 1  (0 : 1)
12:00Raków II Częstochowa-Unia Rędziny4 : 0  (3 : 0)
11:00KS Włodar Częstochowa-Tor Dobrzeń Wielki0 : 1  (0 : 0)
10:00Gwarek Zabrze-MLKS Woźniki7 : 1  (6 : 0)
10:00Hetman Włoszczowa-Pilica Koniecpol0 : 1  (0 : 0)

 27.02.2009
19:30Orzeł Psary/Babienica-Ruch Zdzieszowice0 : 2  (0 : 0)
19:00Skra Częstochowa-Zieloni Żarki2 : 4  (1 : 2)
12:00GKS Jastrzębie-Raków Częstochowa0 : 3  (0 : 1)

 26.02.2009
18:00Olimpia Truskolasy-Lot Konopiska6 : 0  (3 : 0)

 25.02.2009
20:30KS Włodar Częstochowa-Omega Kleszczów1 : 1  (0 : 1)
19:00Unia Rędziny-Zieloni Żarki0 : 5  (0 : 1)
17:30Victoria Częstochowa-Źródło Kromołów7 : 2  (3 : 0)
15:00Beskid Skoczów-Orzeł Psary/Babienica3 : 2  (1 : 2)
13:00Raków Częstochowa-Tur Turek2 : 1  (1 : 1)

 22.02.2009
16:00Naprzód Ostrowy-Orzeł Kiedrzyn6 : 1  (2 : 1)
14:00KS Włodar Częstochowa-Gerlach Drzewica1 : 1
13:00Pogoń Blachownia -Warta Zawada3 : 3  (0 : 2)
11:00Błękitni Aniołów-Orły Kusięta0 : 3  (0 : 1)
10:00Raków Cz-wa (jun.)-KS Częstochówka3 : 3  (2 : 0)
10:00Szombierki Bytom-Zieloni Żarki3 : 6  (2 : 2)

 21.02.2009
17:00Unia Rędziny-Warta Mstów0 : 1  (0 : 0)
16:00Strażak Mikołów-MLKS Woźniki2 : 4  (0 : 2)
15:30Sparta Lubliniec-Unia Kalety3 : 3  (3 : 1)
15:00Victoria Częstochowa-Korona II Kielce4 : 4  (0 : 1)
15:00Płomień Czarny Las-Sokół Olsztyn0 : 1  (0 : 0)
15:00Jedność Boronów-Liswarta Lisów0 : 0  (0 : 0)
15:00Skałka Żabnica-Orzeł Psary/Babienica2 : 2  (0 : 1)
15:00Pogoń Blachownia-LKS Kamienica Polska3 : 4
14:30Olimpia Truskolasy-Skra Częstochowa3 : 2  (2 : 0)
14:00Olimpia Huta Stara-Grom Miedźno3 : 3  (2 : 1)
13:00Raków Częstochowa-Piast Gliwice3 : 0  (2 : 0)
12:00MKS Myszków-Polonia Poraj4 : 1  (2 : 0)
11:00KS Włodar Cz-wa (jun.)-Łazowianka Łazy0 : 7
10:00Raków II Częstochowa-Victoria Szadek4 : 0  (3 : 0)

 19.02.2009
19:00MLKS Woźniki-Pokój Sadów6 : 1  (3 : 1)
18:00Olimpia Truskolasy-Kingway Popów2 : 0  (2 : 0)

 18.02.2009
19:00Unia Rędziny-Polonia Poraj1 : 3  (0 : 0)
17:30Victoria Częstochowa-Pilica Przedbórz7 : 1  (2 : 1)
15:00Górnik Zabrze (ME)-Orzeł Psary/Babienica0 : 1  (0 : 0)
12:00Raków Częstochowa-Odra Opole3 : 5  (2 : 0)

 15.02.2009
12:00Raków Cz-wa (jun.)-Jedność Boronów6 : 1  (4 : 1)
12:00Pogoń Blachownia-Piast Krzywanice5 : 1  (2 : 0)
11:00Piast Lubojna-Płomień Kuźnica Mar.1 : 1  (1 : 0)
11:00Błękitni Aniołów-Orły Kusięta2 : 2  (0 : 2)

 14.02.2009
17:30Sparta Siedlec Duży-Polonia Poraj3 : 7  (1 : 1)
16:00Raków II Częstochowa-Unia Redziny3 : 2  (1 : 2)
15:00Orzeł Psary/Babienica-Zieloni Żarki2 : 1  (1 : 1)
15:00Płomień Czarny Las-Orzeł Kiedrzyn2 : 3  (0 : 2)
14:45Sparta Lubliniec-Śląsk Łubniany1 : 4  (1 : 1)
14:00Victoria Częstochowa-Ruch Zdzieszowice2 : 4
14:00Unia Kalety-Orzeł Koty7 : 0  (5 : 0)
12:00Raków Częstochowa-ŁKS Łodź3 : 2  (2 : 1)
12:00Włokniarz Zelów-KS Włodar Częstochowa0 : 1  (0 : 1)
11:00LKS Kamienica Polska-Warta Działoszyn6 : 2
11:00MKS Myszków-Jura Niegowa3 : 2  (0 : 2)

 13.02.2009
20:30MLKS Woźniki-MKS Zaborze Zabrze3 : 3  (2 : 1)
17:30Lot Konopiska-MKS Myszków1 : 2  (0 : 1)

 12.02.2009
19:30OLimpia Huta Stara-Unia Kalety3 : 4
18:00Olimpia Truskolasy-Jedność Boronów2 : 1  (0 : 0)

 11.02.2009
19:30Unia Rędziny-Pogoń Blachownia1 : 5  (1 : 1)
18:00Victoria Częstochowa-Orzeł Psary/Babienica6 : 2  (1 : 1)
16:30KS Włodar Częstochowa-Zawisza Pajęczno4 : 0  (2 : 0)

 08.02.2009
15:30MLKS Woźniki-Urania Ruda Śl.3 : 2  (2 : 2)

 07.02.2009
20:15Sparta Siedlec Duży-Piast Lubojna4 : 1
18:30KS Włodar Częstochowa-Pilica Koniecpol11 : 0  (6 : 0)
17:00Unia Rędziny-LKS Kamienica Polska5 : 0
15:00Pogoń Blachownia-Jedność Boronów3 : 2  (3 : 1)
15:00Płomień Czarny Las-Jurajskie Wilki Cz-wa1 : 0  (0 : 0)
15:00Victoria Częstochowa-Hetman Włoszczowa5 : 1  (2 : 0)
15:00Błękitni Herby-Jura Niegowa5 : 1
14:00WKS Wieleuń-Skra Częstochowa3 : 2  (2 : 1)
14:00Stal Zawadzkie-Ruch Kochanowice3 : 1  (0 : 1)
14:00Lotnik Kościelec-Warta Mstów5 : 2  (3 : 1)
14:00Unia Kalety-Pokój Sadów7 : 0  (2 : 0)
14:00LKS Bobrowniki Śl.-Warta Kamieńskie Młyny0 : 2
12:00ŁKS Łódź-Raków Częstochowa2 : 2  (0 : 2)
12:00Raków II Częstochowa-Olimpia Truskolasy0 : 2  (0 : 1)
11:00Polonia Poraj-MKS Myszków2 : 2  (1 : 1)
11:00Sarmacja Będzin-Orzeł Psary/Babienica4 : 4  (2 : 1)
09:30Ruch Radzionków-Zieloni Żarki4 : 0  (4 : 0)

 06.02.2009
18:30Silesia Miechowice-Sparta Lubliniec1 : 3
18:00Olimpia Truskolasy-Pokój Sadów7 : 3  (2 : 1)
18:00Lot Konopiska-Olimpia Huta Stara0 : 1  (0 : 0)

 04.02.2009
19:00KS Włodar Częstochowa-Unia Rędziny1 : 1  (1 : 0)
17:30Victoria Częstochowa-LKS Kamienica Polska1 : 0  (0 : 0)
11:00Raków Częstochowa-Polonia/Sparta Świdnica0 : 2  (0 : 2)

 03.02.2009
19:00Naprzód Ostrowy-Płomień Kuź.Mar.1 : 3  (1 : 1)

 02.02.2009
14:00Warta Kam.Mlyny-LKS Żyglin6 : 1

 01.02.2009
12:00Polonia Poraj-Jurajskie Wilki Cz-wa7 : 2
11:00Kingway Popów-Iskra Mokrzesz0 : 1
11:00Lotnik Kościelec-Pogoń Blachownia1 : 5  (1 : 1)

 31.01.2009
18:30Skra Częstochowa-KS Włodar Częstochowa3 : 0  (1 : 0)
17:00 Unia Rędziny-Lotnik Kościelec3 : 1
16:00Błękitni Aniołów-KS Częstochówka2 : 3  (2 : 2)
15:00Victoria Częstochowa-Warta Działoszyn9 : 1  (4 : 0)
15:00Pogoń Blachownia-Naprzód Ostrowy6 : 2  (2 : 0)
14:30Polonia Poraj-Sokół Olsztyn9 : 0  (3 : 0)
14:30Olimpia Truskolasy-MLKS Woźniki2 : 4
14:00Płomień Kuź.Mar.-Jedność Boronów2 : 2  (1 : 0)
13:00GKS Tychy-Orzeł Psary/Babienica1 : 1  (1 : 1)
12:00Polonia Bytom (ME)-Zieloni Żarki2 : 2  (0 : 1)
11:30Raków Częstochowa-Górnik Polkowice1 : 2  (0 : 0)
11:00Unia Kalety-Śląsk Koszęcin2 : 3  (0 : 0)

 27.01.2009
11:00Raków Częstochowa-GKP Gorzów Wlkp.0 : 6  (0 : 2)

 25.01.2009
15:00Grom Miedźno-Płomień Kuźnica Mar.2 : 6  (2 : 4)
10:00Raków Cz-wa (jun.)-KS Częstochówka6 : 2  (2 : 0)

 24.01.2009
16:00Skra Częstochowa-Unia Rędziny1 : 1  (0 : 0)
14:30Pogoń Blachownia-Huragan Jezioro0 : 1
14:00GKS Bełchatów-Raków Częstochowa1 : 0  (0 : 0)
14:00Victoria Częstochowa-Lotnik Kościelec7 : 0  (3 : 0)
13:00Unia Kalety-LKS Żyglin2 : 1  (1 : 1)
12:00Raków II Częstochowa-KS Włodar Częstochowa2 : 4  (2 : 4)
11:00Orzeł Psary/Babienica-Gwarek Ornontowice3 : 1  (1 : 1)
11:00Polonia Poraj-Warta Działoszyn1 : 1  (0 : 1)

 18.01.2009
13:00Naprzód Ostrowy-LZS Rudniki Wieluńskie10 : 1
11:00Pogoń Blachownia-Iskra Mokrzesz3 : 1

 17.01.2009
16:00KS Włodar Częstochowa-Unia Rędziny2 : 2  (2 : 1)
Orzeł Psary/Babienica-Gwarek Tarn. Góry1 : 1

 11.01.2009
12:00Naprzód Ostrowy-Warta Mstów8 : 4  (3 : 1)

 10.01.2009
12:00Lotnik Kościelec-KS Włodar Częstochowa2 : 4

 22.11.2008
11:00Raków Częstochowa-Concordia Piotrków Tr.2 : 3  (0 : 2)

 09.11.2008
13:30Mała Panew Cynków-Sparta Szczekociny4 : 2
11:00Junior Szarlejka-Pogoń Blachownia1 : 3

 03.08.2008
18:00Pogoń Kamyk-Pogoń Blachownia1 : 0
17:00Kamienica Polska-Warta Zawada9 : 0  (4 : 0)
17:00Liswarta Lisów-Płomień Borowe8 : 1  (3 : 0)
17:00Polonia II Poraj-Tęcza Zendek4 : 1  (2 : 1)
17:00Sokół II Olsztyn-Orły Kusięta0 : 2
17:00Mała Panew Cynków-Niwy Brudzowice1 : 2
16:00Sparta Lubliniec-OKS Olesno7 : 5
11:00Warta Kam.Młyny-Rozwój Olszyna2 : 1  (1 : 1)

 02.08.2008
18:00Olimpia TRuskolasy-MZKS Alwernia1 : 3  (0 : 3)
17:30Znicz Klobuck-Śląsk Łubniany2 : 3  (2 : 3)
17:00Skra Częstochowa-Unia Rędziny1 : 4  (0 : 1)
17:00Zieloni Żarki-Pilica Koniecpol7 : 1  (2 : 0)
17:00Polonia Poraj-Unia Ząbkowice2 : 2  (2 : 2)
16:00Liswarta Lisów-Rozwój Katowice0 : 6  (0 : 5)
16:00Sokół Olsztyn-Lot Konopiska2 : 2  (2 : 1)
11:00KS Włodar Cz-wa-Pogoń Kamyk5 : 0
11:00Raków II Cz-wa-KS Częstochówka6 : 4  (4 : 3)
10:00Victoria Częstochowa-Lotnik Kościelec5 : 1  (2 : 1)

 31.07.2008
18:30KS Panki-Pogoń Kamyk (jun.)0 : 5  (0 : 0)
18:00Ostoja Żelisławice-Gryf Pińczyce2 : 3  (2 : 0)
18:00Lotnik Kościelec-Czarni Radomsko1 : 5

 30.07.2008
18:00Liswarta Lisów-Jedność Boronów1 : 2  (0 : 2)
18:00Polonia Poraj-Sokół Olsztyn3 : 0  (3 : 0)
18:00Olimpia Truskolasy-KS Włodar Cz-wa4 : 2  (3 : 1)
18:00Pogoń Blachownia-Naprzód Ostrowy1 : 2  (0 : 1)
18:00Pokój Sadów-Unia Kalety1 : 5  (0 : 3)
18:00Sparta Lubliniec-Orzeł Koty8 : 2  (4 : 0)
18:00Znicz Kłobuck-Zieloni Żarki3 : 3  (2 : 0)
17:00Raków Cz-wa (jun.)-Orzeł Kiedrzyn3 : 1
17:00Skra Częstochowa-Lot Konopiska6 : 1  (0 : 0)

 29.07.2008
18:00Lot Konopiska-Warta Mstów1 : 1  (0 : 0)
18:00Piast Przyrów-Dąbrowianka D.Z.2 : 2  (1 : 0)

 28.07.2008
18:00Liswarta Lisów-Unia Kolonowskie0 : 2  (0 : 1)

 27.07.2008
17:00Zgoda Repty Śl.-Małapanew Kuczów2 : 4
17:00Mała Panew Cynków-Tęcza Zendek2 : 4
16:00Start Soborzyce-Dąbrowianka Dąbrowa Ziel.2 : 3  (1 : 3)
11:00Amator Golce-Naprzód Ostrowy1 : 5  (0 : 1)
11:00Warta Zawada-Iskra Mokrzesz3 : 1  (0 : 1)

 26.07.2008
18:00Sparta Nowa Wieś-Naprzód Ostrowy1 : 4
18:00Orkan Rzerzęczyce-Lotnik Kościelec1 : 4  (0 : 2)
18:00KS Częstochówka-Alkas Aleksandria4 : 2  (1 : 2)
18:00Metal Rzeki Wielkie-ORły Kusięta1 : 2
18:00Pogoń Blachownia-Warta Zawada1 : 2  (0 : 0)
18:00Żwirex Hadra-Rozwój Olszyna5 : 5
17:30Jedność Boronów-Warta Kam.Młyny8 : 3  (4 : 0)
17:00Sokół Olsztyn-Polonia Poraj1 : 2  (0 : 1)
17:00Start Dobrodzień-Olimpia Truskolasy0 : 3  (0 : 0)
17:00Piast Strzelce Opolskie-Sparta Lubliniec3 : 5
17:00Orzeł Nakło Śląskie-Unia Kalety6 : 1  (3 : 0)
17:00Maraton Waleńczów-Orzeł Kiedrzyn1 : 3
16:30Unia Sędziszów-Pilica Koniecpol2 : 4
16:00Lot Konopiska-Unia Rędziny3 : 3  (0 : 2)
16:00Omega Kleszczów-Znicz Kłobuck2 : 1  (2 : 1)
11:00Orzeł Psary/Babienica-Beskid Skoczów2 : 1
11:00KS Włodar Częstochowa-Millenium Wojkowice7 : 0  (4 : 0)

 25.07.2008
18:00Polonia II Poraj-Orzeł Kiedrzyn2 : 2  (1 : 1)

 23.07.2008
18:30Olimpia Truskolasy-OKS Olesno9 : 1  (5 : 1)
18:30Pogoń Blachownia-Amator Golce2 : 0  (2 : 0)
18:00Orzeł Psary/Babienica-KS Włodar Częstochowa2 : 1  (0 : 1)
18:00Lotnik Kościelec-Unia Rędziny1 : 0  (1 : 0)
18:00Lot Konopiska-Oksza Łobodno4 : 0  (3 : 0)
18:00Kamienica Polska-Pogoń Kamyk0 : 5  (0 : 2)
18:00Polonia Poraj-Przemsza Siewierz4 : 3  (2 : 3)
18:00Znicz Kłobuck-Sokół Olsztyn2 : 1
18:00LZS Żyglin-Jedność Boronów0 : 2  (0 : 1)
17:00Victoria Częstochowa-Rozwój Katowice0 : 0  (0 : 0)
17:00Pilica Koniecpol-Hetman Włoszczowa4 : 4  (2 : 2)

 22.07.2008
18:00Dąbrowianka Dąbr.Ziel.-Piast Przyrów2 : 1  (0 : 1)
16:00Ruch Radzionków-Raków Częstochowa2 : 1  (1 : 1)

 20.07.2008
18:00Pogoń Kamyk (jun.)-KS Częstochówka3 : 4  (0 : 4)
18:00Pogoń Blachownia-Lot Konopiska2 : 4  (0 : 2)
11:00Junior Szarlejka-Błękitni Herby3 : 3
11:00Jedność Boronów-Unia Kalety1 : 3  (1 : 1)
11:00GUKS Gorzkowice-Warta Zawada5 : 0  (1 : 0)

 19.07.2008
17:30Warta Działoszym-Lotnik Kościelec2 : 1  (1 : 0)
17:00Lot Konopiska-Sokół Orzech3 : 1  (1 : 1)
17:00Liswarta Lisów-Zieloni Zborowskie12 : 1
17:00Sokół Olsztyn-Orzeł Kiedrzyn5 : 1  (2 : 0)
17:00Pogoń Kamyk-Olimpia Truskolasy2 : 4  (1 : 0)
16:00Sparta Lubliniec-Mechanik Kochcice3 : 0  (2 : 0)
16:00Czarni Radomsko-Pilica Koniecpol1 : 1  (0 : 1)
15:00Motor Praszka-Unia Rędziny1 : 1  (0 : 0)
14:30Polonia Poraj-Zieloni Żarki 2 : 0  (1 : 0)
12:00Piast Gliwice-Raków Częstochowa3 : 2  (2 : 0)
11:00Orzeł Psary/Babienica-Naprzód Jędrzejów1 : 2
11:00Start Dobrodzień-Znicz Klobuck0 : 2  (0 : 2)
11:00MKS Myszków-Szczakowianka Jaw.1 : 1

 17.07.2008
18:30Błękitni Herby-Alkas Aleksandria5 : 1  (2 : 1)
17:00Gwarek Tarn.Góry-Victoria Częstochowa0 : 3  (0 : 2)
17:00Unia Rędziny-Warta Zawada4 : 2  (0 : 1)

 16.07.2008
18:30Olimpia Truskolasy-Orzeł Psary/Babienica0 : 3  (0 : 1)
18:00Grom Miedźno-Lotnik Kościelec4 : 5  (3 : 2)
18:00KS Częstochówka-Orzeł Kiedrzyn7 : 0  (1 : 0)
17:30Znicz Kłobuck-Unia Rędziny1 : 0  (1 : 0)
11:00Miedź Legnica-Raków Częstochowa3 : 1  (1 : 1)

 15.07.2008
11:00Górnik Polkowice-Raków Częstochowa0 : 0  (0 : 0)

 12.07.2008
18:00Zieloni Żarki-Jura Niegowa3 : 0  (3 : 0)
17:00Orzeł Psary/Babienica-Victoria Częstochowa2 : 0  (0 : 0)
17:00Znicz Kłobuck-KS Częstochówka2 : 0  (1 : 0)
14:00Unia Rędziny-Piast Gliwice (MOE)1 : 2  (0 : 0)
11:00GKS Tychy-Raków Częstochowa2 : 1  (1 : 0)

 11.07.2008
18:30Olimpia Truskolasy-Warta Działoszyn3 : 1  (2 : 0)
18:00Sparta Lubliniec-Lot Konopiska2 : 1  (1 : 1)
10:00Raków Cz-wa (jun.)-Pogoń Kamyk (jun.)2 : 2  (2 : 1)

 09.07.2008
17:00Raków Częstochowa-Unia Rędziny4 : 0  (1 : 0)

 05.07.2008
11:00Raków Częstochowa-Przebój Wolbrom0 : 1  (0 : 1)

 04.07.2008
18:00Zagłębie Sosnowiec-Orzeł Psary/Babienica1 : 1

 02.07.2008
16:00Raków Częstochowa-ŁKS Łódź2 : 1  (2 : 0)

 14.06.2008
17:00Pogoń Blachownia-Victoria Częstochowa2 : 6  (1 : 0)

 22.03.2008
16:00Amator Golce-Liswarta Popów1 : 2  (0 : 1)
15:45Naprzód Ostrowy-KS Panki6 : 2  (1 : 2)
15:30Orły Kusięta-Błękitni Herby1 : 2  (0 : 0)
15:00Junior Szarlejka-Oksza Łobodno3 : 1  (1 : 0)
15:00Sparta Szczekociny-Lelovia Lelów0 : 5  (0 : 2)
15:00Grom Miedźno-Warta Zawada4 : 0  (2 : 0)
14:00Lotnik Kościelec-Skra Częstochowa0 : 3  (0 : 2)
11:00Unia Kalety-Victoria Strzebiń1 : 3  (0 : 0)

 18.03.2008
18:00Salos Częstochowa-Liswarta Popów2 : 5  (1 : 2)

 16.03.2008
15:00Orkan Rzerzęczyce-Sparta Nowa Wieś6 : 0  (1 : 0)
15:00Sparta Tworóg-Victoria Strzebiń4 : 0  (3 : 0)
15:00LZS Droniowice-Rozwój Olszyna 2 : 5  (1 : 2)
14:30Ostoja Żelisławice-Gryf Pińczyce4 : 2  (2 : 1)
14:00SMS Łódź-Polonia Poraj3 : 6  (0 : 3)
13:00Dragon Rusinowice-Żwirex Hadra4 : 0
12:00Orły Kusięta-Grom Cykarzew3 : 2  (0 : 0)
12:00Pogoń Kłomnice-Piast Lubojna3 : 2  (3 : 1)
12:00Pogoń Kamyk-KS Częstochówka4 : 2  (3 : 1)
11:00Amator Golce-KS Panki4 : 3  (3 : 1)
11:00Liswarta Popów-Lot Konopiska4 : 4  (2 : 2)
11:00Pogoń Blachownia-Liswarta Lisów2 : 1  (1 : 1)
11:00Naprzód Ostrowy-Pająk Wąsosz6 : 1  (4 : 0)
11:00Huragan Jezioro-Olimpia Huta Stara6 : 6  (2 : 4)

 15.03.2008
16:00Maraton Waleńczów-Naprzód Ostrowy3 : 6  (2 : 3)
15:30Pogoń Kłomnice-Victoria Żytno1 : 1  (0 : 0)
15:30Sokół Wręczyca-Pogoń Kamyk1 : 10  (0 : 3)
15:30Alkas Aleksandria-Błękitni Herby4 : 4  (2 : 1)
15:00Metal Rzeki Wielkie-Orły Kusięta0 : 0
15:00Pilica Koniecpol-Czarni Radomsko5 : 1  (3 : 1)
15:00Grom Miedźno-Junior Szarlejka5 : 1
15:00Jedność Boronów-Pogoń Blachownia2 : 1  (1 : 0)
14:00Zieloni Żarki-Skra Częstochowa2 : 2  (1 : 1)
12:00Victoria Częstochowa-Źródło Kromołów2 : 1  (1 : 1)
11:00Kamienica Polska -Pająk Wąsosz2 : 3  (0 : 1)
11:00MKS Myszków-Przyszłość Rogów1 : 2  (1 : 1)
11:00Hetman Włoszczowa-Sokół Olsztyn6 : 0  (2 : 0)
11:00Orzeł Nakło Śląskie-Unia Kalety7 : 0  (4 : 0)

 11.03.2008
16:30Lot Konopiska-Lotnik Kościelec8 : 2  (2 : 0)

 09.03.2008
18:00Sparta Siedlec D.-Jura Niegowa2 : 0  (0 : 0)
15:30Liswarta Popów-Rolnik Skąpa3 : 0  (0 : 0)
14:00Orzeł II Psary/Babienica-Tęcza Ligota Woźn.8 : 1
13:00KS Częstochówka-Orły Kusięta4 : 2  (0 : 0)
12:00KS Panki-Orzeł Przybynów3 : 0
12:00VIS Gidle-Pogoń Kłomnice0 : 1  (0 : 0)
11:00Amator Golce-Orzeł Kiedrzyn1 : 2  (1 : 1)
11:00Błękitni Aniołów-Pogoń Blachownia1 : 1  (0 : 1)

 08.03.2008
20:00Salos Częstochowa-Piast Przyrów2 : 3
16:00Polonia Poraj-Warta Zawada2 : 2  (2 : 0)
16:00Liswarta Popów-Błękitni Libidza2 : 0  (1 : 0)
15:30Pogoń Kamyk-Kamienica Polska2 : 2  (1 : 1)
15:30Oksza Łobodno-Iskra Mokrzesz3 : 4  (2 : 1)
15:30Iskra Połomia-Śląsk Koszęcin1 : 4
15:30Błękitni Herby-Junior Szarlejka 7 : 0  (3 : 0)
15:30Orlęta Gniazdów-Sparta Siedlec D.0 : 5
15:15Warta Mstów-KS Częstochówka2 : 1  (0 : 1)
15:00Zieloni Żarki-Pająk Wąsosz7 : 1  (4 : 0)
15:00Sparta Szczekociny-Jura Niegowa0 : 3  (0 : 2)
15:00Pogoń Blachownia-Lotnik Kościelec3 : 2  (1 : 0)
15:00Jedność Boronów-Olimpia Huta Stara1 : 1
15:00Pogoń/Ekolog Zd.Wola-KS Włodar Cz-wa5 : 0
15:00Sparta Lubliniec-Olimpia Truskolasy1 : 1  (1 : 0)
15:00Unia Kalety-Gwarek Tarn.Góry4 : 4  (2 : 1)
15:00Czarni Starcza-Orzeł II Psary/Babienica0 : 0
14:00Orzeł Psary/Babienica-Beskid Skoczów2 : 1
13:30Lot Konopiska-Sokół Olsztyn2 : 1  (0 : 0)
13:00Naprzód Ostrowy-Znicz Kłobuck5 : 4  (3 : 3)
13:00Carbo Gliwice-Victoria Częstochowa1 : 3  (1 : 1)
11:00Raków Częstochowa-MKS Kluczbork1 : 2  (0 : 1)
11:00Piast II Gliwice-Unia Rędziny0 : 3

 06.03.2008
20:30Jedność Boronów-Olimpia Truskolasy1 : 3  (0 : 2)
17:00Pająk Wąsosz-Unia Rędziny1 : 3
15:30Polonia Poraj-MKS Myszków3 : 3  (1 : 2)

 05.03.2008
18:00Sparta Lubliniec-Unia Kalety2 : 5  (2 : 3)
17:00Sarmacja Będzin-Orzeł Psary/Babienica2 : 1
16:00Hetman Włoszczowa-Pilica Koniecpol3 : 3
16:00Pogoń Kamyk-Skra Częstochowa2 : 8  (1 : 2)
14:15Raków Cz-wa (jun.)-Victoria Częstochowa0 : 5  (0 : 4)

 04.03.2008
16:00Raków Częstochowa-KS Włodar Cz-wa0 : 0

 02.03.2008
14:00Pogoń Kłomnice-Polonia/Unia Widzów1 : 0  (0 : 0)
14:00Victoria Strzebiń-LKS Droniowice5 : 0
12:00Orzeł Kiedrzyn-Sparta Nowa Wieś2 : 1  (0 : 1)
11:00Concordia Piotrków Tr.-Raków Częstochowa3 : 0  (1 : 0)
11:00Pogoń Blachownia-Ruch Kochanowice3 : 0  (3 : 0)
11:00Sparta Szczekociny-Orzeł Przybynów5 : 2  (3 : 0)
11:00Naprzód Ostrowy-Huragan Jezioro5 : 1  (2 : 1)
11:00Omega II Kleszczów-Pająk Wąsosz1 : 8  (0 : 3)
10:00Błękitni Herby-KS Panki4 : 5  (0 : 4)

 01.03.2008
15:00Naprzód Ostrowy-Pogoń Blachownia3 : 4  (0 : 3)
15:00Maraton Waleńczów-Oksza Łobodno0 : 10
14:00Zieloni Żarki-Kamienica Polska8 : 1  (3 : 0)
14:00Lotnik Kościelec-Warta Mstów4 : 2
14:00Victoria Częstochowa-Hetman Włoszczowa0 : 1  (0 : 1)
14:00Orzeł Psary/Babienica-Przyszłość Ciochowice3 : 1
11:00Hutnik Kraków-Raków Częstochowa0 : 2  (0 : 0)
11:00KS Włodar Cz-wa-Pilica Koniecpol1 : 1
10:00Gwarek Zabrze-Lot Konopiska1 : 0  (1 : 0)

 27.02.2008
19:30Płomień Kuź.Mar.-Pająk Wąsosz0 : 5  (0 : 1)
17:00Raków Częstochowa-Victoria Częstochowa0 : 0  (0 : 0)
16:30Znicz Kłobuck-KS Częstochówka4 : 2
15:00Raków Częstochowa-MK Górnik Katowice8 : 3  (5 : 1)

 26.02.2008
16:00Zieloni Żarki-Żródło Kromołów1 : 1  (1 : 0)

 24.02.2008
14:15Pająk Wąsosz-MKS Myszków0 : 1
14:00Metal Rzeki W.-Kmicic Kruszyna1 : 4
13:00Pogoń Blachownia-Orkan Rzerzęczyce1 : 5
13:00Lelovia Lelów-Sparta Szczekociny2 : 1  (0 : 0)
12:00Błękitni Herby-Iskra Mokrzesz2 : 1  (1 : 1)
11:00Jura Niegowa-Piliczanka Pilica1 : 4
10:00Raków II Częstochowa-Zieloni Zarki6 : 0  (4 : 0)

 23.02.2008
18:00Pająk Wąsosz-Hetman Włoszczowa2 : 3
16:00KS Włodar Cz-wa-Lot Konopiska2 : 1  (0 : 1)
15:00Lotnik Kościelec-Olimpia Huta Stara6 : 1
15:00Orkan Rzerzęczyce-Dąbrowianka Dąbrowa Z.1 : 0
15:00KS Częstochówka-Junior Szarlejka3 : 1  (1 : 0)
15:00Liswarta Popów-LKS Grodziec5 : 1  (4 : 0)
15:00Jedność Boronów-Liswarta Krzepice5 : 4  (4 : 0)
15:00Napród Ostrowy-Maraton Waleńców11 : 2  (4 : 0)
15:00Orzeł Kiedrzyn-Olimpia Truskolasy0 : 4  (0 : 1)
15:00Polonia Poraj-Kamienica Polska1 : 1  (1 : 1)
15:00LZS Droniowice-Sląsk Koszęcin1 : 6
15:00Alkas Aleksandria-Płomień Kuź.Mar.1 : 7
15:00Start Dobrodzień-Unia Kalety4 : 1  (1 : 1)
15:00Omega Kleszczów-Victoria Częstochowa1 : 2
14:45Warta Mstów-Sokół Wręczyca8 : 2  (3 : 1)
14:30Pogoń Kłomnice-Pogoń Blachownia0 : 0  (0 : 0)
14:00Sokół Olsztyn-Unia Rędziny2 : 4
14:00Victoria II Cz-wa-Warta Zawada4 : 3  (2 : 0)
14:00Orzeł Psary/Babienica-Orzeł Miedary3 : 0
12:00Piast Gliwice-Raków Częstochowa3 : 0  (2 : 0)
11:00Przebój Wolbrom-Pilica Koniecpol0 : 0  (0 : 0)

 21.02.2008
18:00Lot Konopiska-Sparta Lubliniec3 : 5

 20.02.2008
18:00Victoria Częstochowa-Swornica Czarnowąsy 0 : 1  (0 : 1)
16:00Raków II Częstochowa-Gal-Gaz Galewice4 : 1  (3 : 0)
15:30MKS Myszków-Olimpia Truskolasy3 : 1  (1 : 0)
11:30Podbeskidzie Bielsko-B.-Raków Częstochowa3 : 1  (1 : 0)

 17.02.2008
14:00Sparta Szczekociny-Trzy Korony Żarnowiec0 : 3  (0 : 0)
14:00Liswarta Krzepice-Skra Częstochowa1 : 5
12:00Raków Częstochowa-Naprzód Jędrzejów3 : 2  (0 : 2)
12:00Błękitni Herby-Orły Kusięta 3 : 2
12:00Ostoja Żelisławice-Gryf Pińczyce0 : 2  (0 : 1)
10:00Huragan Jezioro-Pogoń Blachownia0 : 6  (0 : 3)

 16.02.2008
16:00KS Włodar Cz-wa-Pogoń Kamyk0 : 1  (0 : 0)
16:00Olimpia Huta Stara-KS Częstochówka1 : 1
15:00Jednoœć Boronów-Œlšsk Koszęcin4 : 2  (2 : 1)
15:00Oksza Łobodno-Płomień Kuźnica Mar.1 : 3  (1 : 0)
14:30Warta Mstów-Pogoń Blachownia1 : 3  (0 : 1)
14:30Lotnik Kościelec-Pogoń Kłomnice4 : 0  (1 : 0)
14:00Zieloni Żarki-Lot Konopiska3 : 0  (1 : 0)
14:00Victoria Częstochowa-Skalnik Gracze2 : 2  (1 : 0)
14:00Orzeł Psary/Babienica-Płomień Jerzmanowice3 : 1
13:00Unia Rędziny-Salos Częstochowa14 : 2  (6 : 0)
12:00Unia Kalety-Silesia Miechowice3 : 2  (2 : 1)
12:00Raków Cz-wa (jun.)-Jura Niegowa5 : 2  (2 : 0)
11:00Pilica Koniecpol-Unia Sędziszów2 : 1  (2 : 1)
11:00Stal Stalowa Wola-Raków Częstochowa3 : 0  (1 : 0)
10:00Raków II Częstochowa-Źródło Kromołów4 : 5  (3 : 2)

 15.02.2008
18:00Olimpia Truskolasy-Naprzód Ostrowy5 : 3  (2 : 1)

 13.02.2008
18:15Victoria Częstochowa-Rajfel Krasiejów2 : 0  (1 : 0)
18:00Znicz Kłobuck-Naprzód Ostrowy6 : 1  (2 : 1)
16:00Raków Częstochowa-BKS Stal Bielsko-B.1 : 1  (0 : 0)
15:30KS Włodar Cz-wa-Unia Rędziny7 : 2  (3 : 0)
14:00Raków Częstochowa-Warta Sieradz2 : 2  (2 : 2)

 10.02.2008
18:00Piast Lubojna-Olimpia Huta Stara1 : 2  (0 : 2)
14:00Pająk Wąsosz-Pilica Przedbórz4 : 6  (0 : 3)
11:00Pogoń Blachownia-Błękitni Herby4 : 0  (2 : 0)
11:00Naprzód Ostrowy-Sokół Wręczyca7 : 6  (2 : 4)
11:00Płomień Cz.Las-Sparta Siedlec D.2 : 5  (2 : 1)
11:00Pogoń Kamyk-Sokół Olsztyn3 : 2  (2 : 1)
11:00Polonia/Stokrotka Poraj-Victoria II Cz-wa0 : 3  (0 : 0)
10:00Raków Cz-wa (jun.)-Płomień Kuź.Mar.5 : 5  (1 : 3)

 09.02.2008
18:00Lot Konopiska-Kamienica Polska0 : 0  (0 : 0)
16:00KS Włodar Cz-wa-Omega Kleszczów3 : 3  (1 : 2)
16:00Hetman Zamość-Raków Częstochowa2 : 2  (2 : 1)
14:30Warta Mstów-Sokół Olsztyn3 : 2  (2 : 1)
14:15Jedność Boronów-Sparta Tworóg3 : 0  (0 : 0)
14:00Victoria Częstochowa-Pilica Przedbórz2 : 1  (1 : 1)
14:00OKS Olesno-Olimpia Truskolasy3 : 3  (1 : 3)
14:00KS Strzybnica-Unia Kalety1 : 2  (1 : 0)
14:00Czarni Starcza-Orły Kusięta1 : 3
14:00KS Panki-Iskra Mokrzesz8 : 2
14:00Znicz Kłobuck-Junior Szarlejka1 : 1
14:00MLKS Woźniki-Orzeł Psary/Babienica1 : 4  (1 : 3)
14:00Drzewiarz Jasienica-Skra Częstochowa1 : 4
13:30Polonia Poraj-Zieloni Żarki2 : 2  (1 : 1)
13:00Lotnik Kościelec-Unia Rędziny3 : 2  (2 : 2)
11:00Hetman Włoszczowa-Pilica Koniecpol3 : 3
10:00Raków Częstochowa-Zagłębie Sosnowiec (ME)4 : 2  (2 : 2)

 08.02.2008
18:00Pająk Wąsosz-Victoria Szadek3 : 1  (1 : 0)

 06.02.2008
18:00Victoria Częstochowa-Czarni Radomsko10 : 2  (4 : 0)
16:00Raków Częstochowa-Pająk Wąsosz9 : 0  (5 : 0)

 05.02.2008
16:00Raków Częstochowa-Lot Konopiska4 : 1  (2 : 0)

 03.02.2008
14:30Polonia Poraj-Sokół Olsztyn2 : 1  (1 : 1)
14:30Pogoń Blachownia-Pogoń Kamyk4 : 4  (1 : 2)
14:00Pająk Wąsosz-Źródło Kromołów0 : 1  (0 : 1)
14:00Małapanew Kuczów-Ruch II Radzionków1 : 1
12:00Błękitni Aniołów-KS Częstochówka6 : 2
12:00Raków Cz-wa (jun.)-Huragan Jezioro8 : 1  (5 : 0)
11:00Warta Zawada-Iskra Mokrzesz2 : 2  (1 : 0)
11:00Piast Lubojna-Orkan Rzerzęczyce2 : 2
10:00Raków Cz-wa (jun.)-Błękitni Herby8 : 1

 02.02.2008
16:00KS Włodar Cz-wa-Czarni Rząśnia9 : 0
15:00KS Panki-OKS Olesno3 : 4  (2 : 2)
15:00Sokół Wręczyca-Olimpia Truskolasy4 : 4
15:00Jedność Boronów-Pokój Sadów4 : 1  (3 : 0)
14:00Kamienica Polska-Unia Rędziny1 : 8  (0 : 3)
14:00Naprzód Ostrowy-Płomień Cz. Las7 : 1  (3 : 0)
14:00Warta Mstów-Piast Przyrów3 : 1  (2 : 0)
14:00Unia Kalety-Orzeł Koty2 : 2  (2 : 2)
14:00Junior Szarlejka-Pająk Wąsosz1 : 7
14:00Zieloni Żarki-Jura Niegowa5 : 1  (4 : 0)
13:00Górnik Miechowice-MLKS Woźniki1 : 4
12:00Raków Częstochowa-Znicz Kłobuck3 : 0  (0 : 0)
12:00Gwarek Zabrze-Lot Konopiska4 : 1  (4 : 0)
10:00Raków Częstochowa-Skra Częstochowa3 : 0  (1 : 0)

 01.02.2008
18:00Victoria Częstochowa-MKS Kluczbork2 : 5  (2 : 3)

 30.01.2008
18:00Unia Rędziny-MKS Kluczbork5 : 5

 27.01.2008
18:00Olimpia Truskolasy-Pogoń Kamyk2 : 3  (1 : 2)
16:00Sparta Siedlec Duży-Piast Lubojna2 : 4  (1 : 2)
14:30Błękitni Herby-Alkas Aleksandria5 : 3
13:00Orzeł Kiedrzyn-KS Częstochówka2 : 7  (0 : 3)
10:00Raków Cz-wa (jun.)-Oksza Łobodno6 : 0  (4 : 0)

 26.01.2008
16:00KS Włodar Cz-wa-Skra Częstochowa5 : 2
14:30Sokół Wręczyca-Oksza Łobodno2 : 1
14:30Unia Kalety-Pokój Sadów9 : 0  (4 : 0)
14:30Huragan Jezioro-Płomień Kuźnica Mar.3 : 2
14:00Victoria Częstochowa-Unia Rędziny2 : 4  (1 : 1)
14:00Jedność Boronów-Liswarta Krzepice5 : 3
14:00Naprzód Ostrowy-Junior Szarlejka4 : 0  (3 : 0)
14:00Orzeł Psary/Babienica-Strażak Mierzęcice7 : 0
12:00Raków Częstochowa-Zagłębie Sosnowiec 0 : 4  (0 : 1)
10:00Raków Częstochowa-Ruch Radzionków1 : 2  (1 : 1)

 23.01.2008
17:00Victoria Częstochowa-Pająk Wąsosz1 : 3  (0 : 1)

 19.01.2008
18:00MKS Myszków-Walka Zabrze0 : 3
16:00KS Włodar Cz-wa-Znicz Kłobuck2 : 2
14:00Victoria Częstochowa-Warta Działoszyn7 : 1

 13.01.2008
12:00Naprzód Ostrowy-Rolnik Skąpa3 : 2  (2 : 2)

 12.01.2008
16:00Raków Cz-wa (jun.)-Sparta Siedlec Duży3 : 2  (0 : 1)
14:00KS Włodar Cz-wa-Pająk Wąsosz2 : 1  (1 : 1)
10:00Raków Cz-wa (jun.)-Płomień Kużnica Mar.5 : 1  (1 : 1)

 01.12.2007
16:00Pająk Wąsosz-KS Włodar Cz-wa1 : 2

 30.11.2007
11:00Raków Częstochowa-Concordia Piotrków Tr.0 : 2

 28.11.2007
11:00Raków Częstochowa-Piast Gliwice2 : 1

 21.11.2007
16:00Raków Częstochowa-KS Włodar Cz-wa1 : 3  (0 : 3)

 17.11.2007
11:00Raków Częstochowa-Ruch Radzionków3 : 0
11:00Polonia Bytom-Orzeł Psary/Babienica4 : 2

 04.08.2007
18:00Olimpia Truskolasy-Orzeł Psary/Babienica1 : 7  (1 : 3)
18:00Śląsk Koszęcin-Unia Kalety0 : 1  (0 : 0)
18:00Liswarta Popów-LKS Kraszkowice5 : 1  (4 : 1)
17:00Znicz Kłobuck-Junior Szarlejka6 : 1  (3 : 0)
17:00Lotnik Kościelec-Lot Konopiska0 : 5  (0 : 2)
17:00Polonia Poraj-Unia Rędziny4 : 1  (2 : 0)
17:00Zieloni Żarki-Kamienica Polska7 : 2  (1 : 1)
17:00Warta Kam.Młyny-MLKS Woźniki0 : 2
16:00Omega Kleszczów-KS Włodar Cz-wa0 : 1
11:00Raków Częstochowa-Przebój Wolbrom0 : 3  (0 : 2)
10:00Victoria Częstochowa-Rozwój Katowice1 : 1  (0 : 1)

 01.08.2007
19:00Junior Szarlejka-Liswarta Popów0 : 4  (0 : 1)
18:30Oksza Łobodno-Orkan Gnaszyn9 : 0
18:30Sokół Wręczyca-Grom Miedźno6 : 3
18:00Victoria Częstochowa-Gwarek Tarn.Góry7 : 0  (2 : 0)
18:00Pogoń Blachownia-Błękitni Herby5 : 1  (1 : 1)
18:00Warta Mstów-Warta Zawada6 : 2  (3 : 0)
18:00Motor Praszka-Olimpia Truskolasy0 : 3  (0 : 1)
18:00Sparta Lubliniec-Unia Kalety1 : 2  (0 : 1)
18:00Lotnik Kościelec-Pogoń Kłomnice4 : 2  (2 : 2)
18:00Unia Rędziny-Victoria II Cz-wa4 : 8  (3 : 1)
18:00Lot Konopiska-Sokół Olsztyn3 : 1  (2 : 0)
17:00Hetman Włoszczowa-Pilica Koniecpol1 : 1
16:30Raków Cz-wa (jun.)-Pająk Wąsosz4 : 4  (1 : 2)
13:30Gol Częstochowa-Unia Opole6 : 1  (1 : 1)

 31.07.2007
19:00Naprzód Ostrowy-Znicz Kłobuck2 : 1  (2 : 0)
18:00Raków Częstochowa-Gaz-Gal Galewice3 : 4  (0 : 1)
18:00Olimpia Huta Stara-Victoria II Cz-wa4 : 3
18:00KS Panki-Maraton Walenczów9 : 0  (5 : 0)
18:00Pogoń Kamyk-KS Włodar Cz-wa0 : 4  (0 : 1)
10:30Raków Cz-wa (jun.)-Stadion Śl. Chorzów4 : 2  (1 : 0)

 29.07.2007
18:00Lotnik Kościelec-Victoria Częstochowa0 : 2  (0 : 0)
18:00Błękitni Herby-KS Panki4 : 3  (1 : 2)
18:00Oksza Łobodno-Lelovia Lelów4 : 4
18:00Naprzód Ostrowy-Sparta Nowa Wieś8 : 1  (2 : 0)
17:00Pilica Koniecpol-Unia Sędziszów4 : 4
15:00Żwirex Hadra-Rozwój Olszyna3 : 3
11:00Liswarta Popów-Victoria Cz-wa (jun.)9 : 1
11:00Victoria II Cz-wa-Orzeł Kiedrzyn4 : 2  (3 : 1)
11:00Warta Kam.Młyny-Lot Konopiska3 : 1
11:00Pogoń Blachownia-Salos Częstochowa1 : 2  (1 : 1)

 28.07.2007
18:00Pogoń Blachownia-Sparta Siedlec D.1 : 3  (0 : 1)
18:00Unia Rędziny-Lot Konopiska1 : 2  (1 : 1)
18:00Błękitni Libidza-Pogoń Kłomnice4 : 8  (2 : 3)
18:00Gol Częstochowa-FC Hlucin11 : 1
18:00Sokół Wręczyca-Amator Golce6 : 1
18:00Oksza Łobodno-Pająk Wąsosz0 : 3
18:00Znicz Kłobuck-Naprzód Ostrowy4 : 1  (2 : 1)
17:00Sokół Olsztyn-Jedność Boronów2 : 1
17:00Metal Rzeki W.-Orły Kusięta6 : 3  (4 : 2)
17:00Liswarta Lisów-MLKS Woźniki3 : 3  (2 : 0)
17:00Szombierki Bytom-Sparta Lubliniec4 : 2  (2 : 1)
17:00Millenium Wojkowice-Orzeł Psary/Babienica2 : 0
16:30KS Częstochówka-Iskra Mokrzesz6 : 1
16:00Jura Niegowa-Kamienica Polska3 : 1  (1 : 1)
16:00Warta Działoszyn-Polonia Poraj3 : 2  (3 : 1)
16:00Raków Częstochowa-Źródło Kromołów5 : 2  (2 : 1)
11:00Ruch Radzionków-Raków Częstochowa 1 : 0  (1 : 0)
11:00Unia Kalety-Orzeł Nakło Śl.1 : 4  (1 : 2)
11:00Raków Cz-wa (jun.)-Niwy Brudzowice7 : 1  (4 : 1)
11:00MKS Myszków-Motor Praszka4 : 0  (2 : 0)
11:00Zagłebiak Dąbr. Górn.-KS Włodar Cz-wa2 : 6

 27.07.2007
19:00KS Kraszkowice-Liswarta Popów1 : 6
18:30Start Dobrodzień-Olimpia Truskolasy3 : 1  (2 : 1)
18:00Pogoń Kamyk-Stadion Śl. Chorzów3 : 1  (2 : 1)

 26.07.2007
17:30Sparta L-c (jun.)-Stadion Śl. Chorzów3 : 2
17:00Victoria Częstochowa -Marchlem Proślice4 : 2

 25.07.2007
20:00ZC "Michaś"-Salos Częstochowa2 : 0  (2 : 0)
18:30VIS Gidle-Warta Zawada4 : 1  (2 : 0)
18:30KS Włodar Cz-wa-Liswarta Popów9 : 0  (5 : 0)
18:30Znicz Kłobuck-Start Dobrodzień4 : 6  (1 : 1)
18:00Raków Częstochowa-Zieloni Żarki0 : 0
18:00Śląsk Koszęcin-Jedność Boronów0 : 5  (0 : 3)
18:00Olimpia Truskolasy-Orzeł Kiedrzyn13 : 0  (6 : 0)
18:00Pogoń Kamyk-Pogoń Kłomnice3 : 5  (1 : 3)
18:00Pogoń Blachownia-Pająk Wąsosz0 : 7  (0 : 1)
18:00Sokół Wręczyca-Oksza Łobodno5 : 5  (2 : 1)
18:00Błękitni Libidza-Junior Szarlejka2 : 1  (1 : 0)
17:00Górnik Miechowice-Sparta Lubliniec5 : 4  (2 : 1)
17:00Orzeł Psary/Babienica-Orzeł Nakło Śl.2 : 2
17:00MKS Myszków-Szczakowianka J.2 : 2  (2 : 0)
17:00Victoria Częstochowa-Gal-Gaz Galewice4 : 0
16:00Raków Cz-wa (jun.)-Skra Częstochowa 2 : 3  (1 : 2)

 24.07.2007
17:30Victoria Częstochowa-Motor Praszka7 : 0
16:00OKS Olesno-Raków Częstochowa1 : 5  (1 : 1)

 22.07.2007
18:00Maraton Walenczów-Płomień Przystajń1 : 1  (1 : 0)
18:00Lelovia Lelów-Piast Przyrów4 : 1  (1 : 1)
17:00KS Panki-Amator Golce4 : 1
17:00Lotnik Kościelec-Warta Zawada1 : 2  (1 : 0)
17:00Metal Rzeki W.-Salos Częstochowa2 : 2
17:00VIS Gidle-Polonia/Unia Widzów2 : 2
13:00Unia Rędziny-Pogoń Kłomnice4 : 5  (2 : 3)
11:00Start Dobrodzień-Jedność Boronów2 : 2  (0 : 1)
11:00MKS Kluczbork-Victoria Częstochowa3 : 1
11:00Raków Cz-wa (jun.)-Błękitni Libidza9 : 2  (4 : 0)

 21.07.2007
18:00Olimpia Truskolasy-Liswarta Popów2 : 0  (0 : 0)
18:00Unia Kalety-Gwarek Tarnowskie G.3 : 0  (0 : 0)
18:00Orkan Rzerzęczyce-Pogoń Kłomnice3 : 3
18:00Sokół Olsztyn-Junior Szarlejka6 : 1  (5 : 0)
17:00Liswarta Krzepice-Sokół Olsztyn2 : 0
17:00MKS Myszków-Pająk Wąsosz4 : 2  (2 : 1)
17:00Znicz Kłobuck-Huragan Jezioro4 : 0  (2 : 0)
17:00Orzeł Kiedrzyn-Sparta Siedlec D.4 : 0
17:00Zieloni Żarki-KS Włodar Cz-wa1 : 4
17:00Polonia II Poraj-KS Częstochówka3 : 0  (2 : 0)
17:00Olimpia Huta Stara-Kamienica Polska1 : 1
17:00Śląsk Koszęcin-Iskra Połomia3 : 2  (0 : 2)
16:30Oksza Łobodno-Lot Konopiska 1 : 4
16:00Sparta Lubliniec-Zamet Strzybnica1 : 1
15:00Pilica Koniecpol-Victoria Częstochowa1 : 8  (1 : 4)
15:00Polonia Poraj-Sokół Zabrzeg2 : 1  (0 : 1)
15:00Warta Działoszyn-Pogoń Blachownia 6 : 1
11:00Victoria Cz-wa (jun.)-Orlęta Gniazdów 3 : 3  (2 : 1)
11:00Raków Częstochowa-Lechia Dzierżoniów3 : 0  (2 : 0)

 18.07.2007
19:00Unia Rędziny-Sparta Siedlec D.2 : 3
18:30Liswarta Krzepice-Sokół Olsztyn3 : 1
18:00Zieloni Żarki-Polonia Poraj0 : 3  (0 : 1)
18:00Sparta Lubliniec -Orzeł Miedary3 : 3
18:00Jedność Boronów-Olimpia Truskolasy1 : 3  (1 : 1)
18:00Motor Praszka-Pająk Wąsosz2 : 1  (1 : 0)
18:00Unia Kalety-Orzeł Koty3 : 2  (2 : 1)
17:30Omega Kleszczów-Victoria Częstochowa0 : 2  (0 : 1)
17:00Raków Cz-wa (jun.)-Pogoń Kłomnice4 : 2  (2 : 2)
17:00MKS Myszków-Źródło Kromołów1 : 3  (1 : 1)
17:00GKS Bełchatów (MOE)-KS Włodar Cz-wa1 : 1
16:00Raków Częstochowa-Górnik Polkowice3 : 1  (2 : 1)

 17.07.2007
18:00Orlęta Gniazdów-Lot Konopiska1 : 1
11:00Raków Częstochowa-FK Nachod-Destne2 : 0  (0 : 0)

 16.07.2007
18:00Leśnik Zagnańsk-Pogoń Blachownia1 : 2

 15.07.2007
18:00Lotnik Kościelec-Sparta Siedlec D.4 : 2  (1 : 1)
15:00Metal Rzeki W.-Dąbrowianka D.Z.8 : 0
11:00Polonia Poraj-Sokół Olsztyn3 : 1  (2 : 0)
11:00Kamienica Polska-Orlęta Gniazdów8 : 0  (4 : 0)

 14.07.2007
17:00OKS Olesno-Pająk Wąsosz2 : 2  (2 : 1)
17:00Olimpia Truskolasy-MZKS Alwernia4 : 4  (2 : 1)
17:00Unia Rędziny-Warta Zawada5 : 1  (1 : 0)
17:00KS Panki-Liswarta Popów3 : 1  (1 : 0)
17:00Zryw Łopuszno-Pogoń Blachownia1 : 6
15:00Zieloni Żarki-Jura Niegowa4 : 0  (1 : 0)
11:00Źródło Kromołów-Victoria Częstochowa1 : 1
11:00Szczakowianka Jaw.-MKS Myszków1 : 4  (1 : 1)
11:00Raków Cz-wa (jun.)-Olimpia Huta Stara1 : 2

 11.07.2007
18:00KS Włodar Cz-wa-Pająk Wąsosz2 : 1  (0 : 0)
17:30Raków Częstochowa-Victoria Częstochowa2 : 0  (1 : 0)
17:00Raków Cz-wa (jun.)-Częstochówka Cz-wa6 : 3  (4 : 2)
11:00MK Górnik Katowice-Raków Częstochowa1 : 4  (0 : 3)

 08.07.2007
11:00Raków Cz-wa (jun.)-Pająk Wąsosz1 : 2  (0 : 0)

 07.07.2007
15:00Raków Częstochowa-Naprzód Jędrzejów1 : 1  (0 : 0)
11:00Raków Częstochowa-Skałka Żabnica3 : 1  (2 : 1)

 00.00.0000
15:00Polonia II Poraj-Mała Panew Cynkow3 : 4  (1 : 3)
-
-

 




Copyright 2002-2017 astar.czest.pl